Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']taa chcialabym tak.. a Ty jak tam duzo pracy w pracy?:p[/quote] Duzio :cool1: za duzio
  2. [quote name='Pegaza']Witamy sie z rana:calus: dziala dziala nawet i inne strony chodza:crazyeye:[/quote] Środowy cud :loveu: Dzień doberek.
  3. [quote name='Pegaza']cud ktory niech trwa jak najdluzej:p poki co moge ponadrabiac:evil_lol:[/quote] Ja tyż :evil_lol: i się otwiera i pisać można - rewelka ;)
  4. Co masz w planach na dziś?
  5. [quote name='tigrunia']To jest też tatuś Ibki :loveu:[/quote] Wiem :cool1: Oglądałam też jej mamusię jak była w ciąży.
  6. Dzień dobry :grins: A 2Be to mi ciacho obiecała :evil_lol:
  7. Widzę, że wszystko kręci się wokół znajomych, jakby nie było rodzina tatusia mojej Fionki :cool1: :eviltong:
  8. [quote name='Kasia']cze Agula :hand: fotków nie widzę ale wymiziaj panienki od nas :loveu: no i gratulejszyn 1600 :klacz:[/quote] Bry :loveu: Dzięki :Rose: Już ja je potargam odpowiednio :evil_lol: pod włos, hihihi
  9. [quote name='tigrunia']:loveu::evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Tak jest ! Info na stronie :cool3:[/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]Aaa, to idę, kujka, gdzie jest Mieciu[/COLOR] :roll:
  10. [quote name='tigrunia']Cze :loveu: A co robicie ? :cool3: Przywiozę Ci do Wawki :loveu:[/quote] Będzie wyżerka :cunao: A nic ciekawego :evil_lol: hihihi [COLOR=paleturquoise]sprawdzamy, czy internet działa prawidłowo, hihihi[/COLOR]
  11. [quote name='tigrunia'] Zaraz jadę sprawdzić ale myślę, że dziś lub jutro pojadę :multi: [/quote] Miłosny weekend :loveu: :oops: [COLOR=paleturquoise]Narzeczony w końcu wybrany?[/COLOR] :roll: :evil_lol:
  12. [quote name='tigrunia'] EDIT: Zapomniałam dodać, że kurczaczek od dwóch dni pomiata w papilotach i skarpetkach :megagrin: Śmiszna jest taka :loveu:[/quote] Taka młoda i już doświadczona przez los :roll: Cze Be :loveu: Jak tam wskaźnik ten teges, no wiesz :roll:
  13. [quote name='Gosia2406']Cześć Aguś.To mieliście farta że was słoneczko sięgło.Nie mam pojęcia jak długo jeszcze będzie padało,w każdym bądz razie nie zapowiada się aby jutro było ładnie:placz::shake:.[/quote] :hand: Nie ma deszczu, ufff... a jak u was?
  14. [quote name='tigrunia']Hihi .. ta to je dopiro śmiszna [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-4.jpg[/URL] :megagrin: Ale numer... 1600 :-o Bry z rana :loveu: Śpicie jeszcze ? Wstawać niuńki :multi::evil_lol:[/quote] Cze pracuś :loveu: Nie śpicie, nie śpicie...:cool1: robicie robicie Zjadłabym ciasto dobre, pachnące smakowicie :roll:
  15. [quote name='Pegaza']Zajrze rano i zajrze kolo [COLOR=paleturquoise]20 :00[/COLOR] [COLOR=#afeeee]lece pa:loveu:[/COLOR][/quote] :grins: subcio
  16. [quote name='Pegaza']hihi taa juz slysze chce neta.. wiec bede leciec do jutra mam nadzieje ze odbior z dogo bedzie mozliwy papa:loveu:[/quote] Buuu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/riding2.gif[/IMG] To i ja lecę do obowiązków, ogony trzeba przewietrzyć, na jutro się przygotować, ogarnąć mieszkanie... Papatki, dobranoc [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/bagnopaparella.gif[/IMG]
  17. [quote name='Pegaza']pewnie i ja zara zejde bo m-a zachce neta:cool1: taa wyzszy znalazlam :p[/quote] A jutro jest szansa, żebyś wcześniej zaglądnęła? O ile będzie coś tu działać :roll: [COLOR=PaleTurquoise]Około 20-ej.[/COLOR]
  18. [quote name='Pegaza']No ba moda ciagle sie zmienia:eviltong: a Ty ciagle tak samo;) to one sie zmieniaja:evil_lol:[/quote] Co prawda to prawda [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/spegel.gif[/IMG]
  19. [quote name='Pegaza'] Nie no nie rob mi tego:placz: poogladaj poczatkowo chcialam z Bodzio ale sie w koncu zdecydowalismy na to i nawet stola se wylukalam na allegro:cool1:[/quote] bu bu bu I że git będzie? wyższy znalazłaś, tak jak chciałaś?
  20. [quote name='Pegaza']Moje tez tak czesto wygladaja:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/white.gif[/IMG] Bywa, że nie nadążam za nimi i ich pomysłami na nowoczesny wygląd.
  21. [quote name='laurin']o rany:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] :evil_lol: Jakie wielki oczy, hihihi
  22. [quote name='ewa2909']Cze Aguś:loveu: Ja też się zalapałam na okrągłą sumke:evil_lol:[/quote] Cze Ewuś Załapałaś się [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG]
  23. [quote name='Pegaza']:cunao:-1600 setna poczochrance :loveu:[/quote] Noo, afro na całego [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Blue/lol.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Music/band1.gif[/IMG]
  24. [quote name='Pegaza'] w comforcie ale meble sa z firmy Domel pokaze jak beda juz u mnie:eviltong:[/quote] Fajna stronka, muszę sobie spokojnie pooglądać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Grey/graybiggrin.gif[/IMG]
  25. [quote name='Pegaza']ja tez teraz weszlam..:eviltong:[/quote] :placz: a ja iść muszę... buu
×
×
  • Create New...