-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909']:loveu:Cześć Aguś:loveu: Jakie wyznania[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shock/56BE7F2.gif[/IMG][/quote] Cześć Ewo, widzę, że sobie poradziłaś [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsup.gif[/IMG] [COLOR=Purple]Bo ja bardzo lubię Marzenkę, bardzo[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']No jak będzie tak 6-8 to trza jechać a jak ten poziom rośnie to ja nie wiem :niewiem: Zobaczymy jaki wynik będzie w sobotę[/quote] OK, w takim razie czekamy... [COLOR=PaleTurquoise]a czego konkretnie to jest wskaźnik?[/COLOR] Rób listę zakupów :evil_lol:
-
[quote name='laurin']cześć Aga :multi: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz017-3.jpg[/URL] :evil_lol: i wszystko jasne[COLOR=LightBlue] gdzie Ona ma pozowanie[/COLOR][/quote] :hand: Halo Aniu Małego focha strzeliła :roll: :evil_lol:
-
[quote name='marzenna79'][CENTER][IMG]http://i44.tinypic.com/1zg5dm1.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid]Piękne zdjęcia... :loveu::loveu::loveu: Serdecznie pozdrawiam Agnieszko ! :multi: [/COLOR][/CENTER] [/quote] Marzenko, bardzo się cieszę z Twoich odwiedzin. Tęsknię za Tobą. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Jestem na moment tylko wpadne pozniej..[/COLOR][/SIZE][/quote] Obym tylko doczekała :evil_lol: bo usypiam na siedząco...
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz015-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz016-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz017-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz018-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz019-2.jpg[/IMG]
-
Gdzie żeś jest jak cię tu nie ma?
-
[quote name='tigrunia']Wyszło 1,49 :evil_lol: Jade w sobotę na powtórkę :cool3: Super :evil_lol: Biere Severina w takim razie :loveu:[/quote] Bierz :happy1: [COLOR=PaleTurquoise]Weź noo wyjaśnij to 1,49 [/COLOR]:roll:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Ładowałam je na PB i zupełnie o nich zapomniałam :oops: Tak dawno zdjęć nie wstawiałam, że nawet nie zauważyłam, ile mi się ich nazbierało :diabloti: Zagadka już wyjaśniona :cool3: więc zdjęcia wstawię jutro :cool3:[/quote] Uschnę z tęsknoty [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pame.gif[/IMG]
-
Cze Ewo :loveu: Jak się psiaki miewają?
-
[quote name='Gosia2406']Aguś,będa,ale chyba dopiero w następnym tygodniu.Postaram się jutro dac kilka innych(takich które zrobiłam wcześniej).Pozdrawiamy.[/quote] Spokojnie poczekam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/stricken.gif[/IMG] hihihi Jutro też zaglądnę.
-
Cześć :loveu: Ooo będą super fotki !!!
-
Nie wstanę, nie mam siły... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/pame.gif[/IMG] Zostaję, by podziwiać Fastusiątka!
-
[quote name='tigrunia'] No wiec byłam u weta .. pobrał krew , wieczorem mogę dzwonić po wyniki :multi:[/quote] Iii co wyszło? Mam Severina w domu, może być [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/43.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']buu chyba zerwe te panele, tapeta lub tynki sa lepsze..:roll: mozesz przemalowoc w kazdej chwili..[/quote] A to masz panele żółte i niebieskie?
-
[quote name='Pegaza'] jednak decyzja jade, wypagadza sie:multi: ide poodkurzac i mielone zrobic :p narazie..[/quote] To miłego :lol:
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Zakupy koniecznie :loveu:[/quote] hihihi, wiedziałam :multi:
-
To ty pokaż Livkę :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='tigrunia']:loveu: Urlop koniecznie bo na 3 dni się wybieram :evil_lol:[/quote] To będzie miłosny maraton :evil_lol: i zakupy w Ikei? :cool3:
-
[quote name='Pegaza']Na podlodze mam biale kafelki ktorych nie chce mi sie juz odkurzac a potem wycierac..:roll: tylko ze nie idzie kupic nic w granacie, mialam juz kiedys fajny byl bo brudu nie bylo widac..teraz sa niebieskie, pomaranczowe, zielone, brazowe jasne..[/quote] Ja bym sie zdecydowała na coś innego niż żółty i niebieski, wybrałabym coś z zieleni albo coś np. miodowego (w zależności od rodzaju żółtego).
-
[quote name='Pegaza']no to czekam na zamowienie:p nie Aga,ja mam takie kolory na scianie..i teraz szukam chodnika..[/quote] Elementy granatu czy zieleni nie pasują? A co masz na podłodze? Może dobrać coś do podłogi?
-
[quote name='tigrunia']Pysznie bedzie :loveu: Ide na 12 do pracy dziś :megagrin: Od 11 wet przyjmuje :cool1:[/quote] Będzie będzie :loveu: Ciekawe co powie, może będziesz musiała wziąć urlop, żeby przyjechać w TEN dzień...
-
[quote name='tigrunia'] W całości, pokrojone ? Jak sie daje ? [/quote] Ja daję w całości.
-
[quote name='Pegaza']On ich nie prowadzi, on je ciagnie:evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Ale czy on wie jakie to maja byc krowki? :evil_lol: powiedz mu ze od "Matyldy" bo te sa najlepsze..ciągutki:evil_lol: piekny widok bedzie:loveu: a ja teraz ogladam chodniki na allegro i mi sie podoba taki fiolet roz chodnik ale do niebieskiego z akcentami zoltymi nie bedzie pasowal..:roll: doradz mi co mam szukac..niebieski pasuje ale tak wszytsko na niebiesko by bylo..:roll:aa i to musi byc raczej z ciemnych kolorow bo przy psach..sama wiesz..[/quote] Puściłam telegram [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/kartka.gif[/IMG] [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] Tylko 2 kolory?: niebieski z akcentami żółtego... granat-niebieski-żółty zielony-niebieski-żółty