Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Mała Rita']ło jezu, jaka bida osznurowana :loveu: Agus wymiziaj od cioci ją :loveu:[/quote] Wymiziam odpowiednio [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/lol.gif[/IMG] Kaftan bezpieczeństwa [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%203D/wariat.gif[/IMG] hihihi, jakby była grzeczna to dziś mogłaby już latać na golasa, a tak nici z imprezy, jeszcze troszkę pochodzi wystrojona, aż ranki zagoją się porządnie.
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Kasiu, ależ ładne zdjęcia, rewelacja :loveu:
  3. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/engel27.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031-4.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Mała Rita']ano mówilas, przecie ja nawet pamietam jak mówilas :evil_lol:[/quote] :loveu: no właśnie, hihihi
  5. [quote name='laurin']fotki poranne :cool3:???[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/wow.gif[/IMG] hihihi, przed chwilą im pstryknęłam, ale już drzemały...
  6. Kochane moje Gabciu, byłam tak blisko...
  7. To się w głowie nie mieści :shake: tyle bólu i wciąż pod górkę... Pozdrawiam gorąco :loveu: najwyższa pora na dobre wieści...
  8. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/y026.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz023-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz024-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz026-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz027-2.jpg[/IMG]
  9. Cześć Gosiu :loveu: Długo jeszcze będzie padać? U nas dziś było słoneczne popołudnie.
  10. [quote name='laurin']Cześć Aga :multi: Biduleczka:-( napewno ją bolało:-([/quote] Halo Aniu :hand: Na pewno ją bolało, ale na szczęście nie trwało to długo.
  11. [quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Biedna Niuńka, nacierpiala sie strasznie:shake:[/quote] Czeee Asiu :loveu: A było nie lizać... mówiłam, prosiłam - nie - będę lizać no i się doigrała :roll:
  12. [quote name='tigrunia'] Jest tu kto? Nudzem siem :roll:[/quote] I chyba zasnęłaś z nudów? :cool1:
  13. [quote name='tigrunia'] Buffy nie lubi sie kąpać :shake: Każda kąpiel to nerwówka :shake: Nie wiem czemu wariatka uśmiechnięta była :evil_lol:[/quote] Ciekawe po kim to ma :roll: :evil_lol:
  14. [quote name='Pegaza']no nie mow ze masz to samo:roll: to jest chyba zarazliwe:roll: teraz znow sie udalo wejsc.. meble bylam zamowic:cool1:[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]jam jest tu na dogo i działa... cud normalnie cud...[/COLOR] :grins:
  15. [quote name='Pegaza']Be Twoj pies to chyba jedyny ktory wchodzi do wanny usmiechniety hihi no i jeszcze kot tez ma ochote na kapiel niemozliwe jak Ty to robisz?:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Yellow/shy.gif[/IMG] aż się boję odpowiedzi... [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  16. [quote name='Pegaza']Dziewczyny mam problem z netem raz mi sie strony wyswietlaja a raz nie, pisze strona web nie moze byc wyswietlona, czy ktos z Was mial taki problem,moze mam gdzies blokade..juz sama nie wiem..myslalam ze jest wsio oki a tu znow to samo raz sie uda wejsc a 15 razy nie:angryy:[/quote] Witam w klubie... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Red/rk02.gif[/IMG]
  17. [quote name='Pegaza']Cze Aga:p oj noo szkoda ze fotek nie ma ale czy w koncu beda poscielowe?:cool1: Nawet nie mow biedna Capryska pewnie ja to bolalo..[/quote] Ano cze :cool3: Spokojny sen z powiek spędzają mi te pościelowe... zmobilizuję się :roll:
  18. [quote name='AmiX'] [B]ANGELINA JO Magic Lider FCI [/B]wstępnie zostaje w hodowli:loveu:[/quote] Super :cool3: Dużo buziaków dla małej Anathemy i Amber :loveu:
  19. Zostawiamy cieplutkie pozdrowienia :loveu:
  20. [quote name='Anusia & Alutka'] Aga tak poszalalam,ze o 20 w sobote juz kimalam... [/quote] Uuu :evil_lol: ostre szaleństwo... [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
  21. Cze De :loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Buuu, wczoraj cały dzień byłam na prochach, mózg mi się wygotował, rano zima, po południu wiosna, hihihi zeświruję do kwietnia, oj buu[/COLOR][/SIZE]
  22. [quote name='tigrunia']Cze Agi :loveu: Przyłaź no i opowiadaj :loveu:[/quote] Bry 8) Ano przelazłam, hihihi Fot nie mam żadnych, nie było natchnienia i czasu. Szwy zdjęte, ale różowo nie było. Kapryśka zbyt namiętnie lizała ranę i wyszły wielkie strupy spod których ciężko było wyjąć szwy, wet musiał się nagimnastykować, teraz ma dwie ranki do wygojenia. Jak się dziewczyna napłakała i nakrzyczała... Jeszcze kilka dni będzie latać w kubraku. [COLOR=paleturquoise]Już nawet był pomysł, żeby ją uśpić do zdjęcia szwów, masakra.[/COLOR]
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewo :loveu:
  24. Cze Be :loveu: Fajowe fotki :evil_lol: Buff na statku
×
×
  • Create New...