-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7533/tnimag0003bb3.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Avik zdobył wielką górę, zuch chłopak[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:
-
[quote name='Zuza96']a u kuzynki...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Brzmi zachęcająco, fajnie było? Po takim ciężkim tygodniu w szkole należy się odstresowanie :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Wielka kość :crazyeye: ogromne berło Avika [/B][/I][/SIZE][/FONT]:razz: [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]bo Alf ma pewnie własne smakołyki ;)[/B][/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Magenta][FONT=Comic Sans MS]Cześć :razz: Dzisiaj brrryyy dzień -15 właśnie idę się kąpsiąć, bo strrrrasznie mi zimno :cool3: [/FONT][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]Gdzie byłaś szogunku, jak cię nie było? Najważniejsze, że wróciłaś :multi: [/B][/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Właśnie, drogo Cię będzie Saro kosztować Twój pozytywny stosunek do zimy :evil_lol:[/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]ale temacik ciekawy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Daguś, o żesz Ty orzeszku niegrzeczny :wink: co Ty tam sobie wymyśliłaś, ach fantazje fantazje... oczywiście mam na myśli desery jogurtowe z polewą. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I][B]:grins::grins::grins: Słodki sen w kratkę... [/B][/I][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/18/a052a6244093defa.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/2022e7ed6aefea23.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/4fdd339ae64bb0d1.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/c0e5c4781a2570e5.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][IMG]http://images21.fotosik.pl/24/2a36e375e7fafd83.jpg[/IMG][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][/FONT][/SIZE][/B][/I]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][I][B]Toruś z plasterkami jest jeszcze bardziej przystojny :sweetCyb: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]co chcemy powiadasz :cool3: a jakiś 3 wariant jest do wyboru :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Jest trzeci wariant :multi: jak w dobrej pizzernii czyli kompozycja własna[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :razz:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jutro wybieram sie po kilkuletniej przerwie na łyżwy do Spodka do Katowic. Juz czuje ile bedzie śmiechu i siniakow :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]A będą zdjęcia? :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Capri, czy ta marchewka :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]o ja zakręcona... upss, no dobrze a co chcecie - to pomyślimy :razz: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=Purple][SIZE=3][I][B]A jutro będą foty z nowym kolorem włosów? :modla: [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Chetnie skorzytsałabym z takich usług :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][FONT=Georgia][COLOR=Green][SIZE=3][I]Capri za surową marchewkę albo za smacznego dropsa potrafi naprawdę wiele[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=Green] ;) [/COLOR][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B][COLOR=Green]ale nie jestem do końca pewna, czy właśnie ona jest wam potrzebna [/COLOR][/B]:hmmmm:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Witaj Zurdo :loveu: w domu znalazłby się koszyk wiklinowy, ale już widzę głupią minę niuńki i karcące spojrzenie typu- sama siedź w tym wiadrze, ona nawet na rękach to bardzo niekoniecznie i ewentualnie raczej z litości nade mną... [/B]Mam nadzieję, że czasem i tu zaglądniesz :p mimo, że to mini gabaryty - moje wielkie zapędy zawsze kończą się odwrotnie proporcjonalnie do przemyśleń i zamierzeń :wink: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Sylwestrowy Master... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/1/079dfaf52d3e72e7.jpg[/IMG][/URL] ...i Toro [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/6/05ceec0be2c838e3.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dwa słodziaki :cool1: [/B]Ps. prawie jestem na bieżąco.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/88/5c169bc9b43e810c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/18/bd999e9eb969337f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/18/66fe6b09178e33a5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/18/215d588859544c92.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/18/a317ddf97f7282d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/18/ae925785365e1f3a.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Możliwe :evil_lol: Moi wchodzą do budki tylko w celu wściekłego drapania w dno domku i kotłowania się w nim :cool1:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]O widzisz już nawet zapomniałam, Capri też tak miała, do sąsiadki chciała się chyba dokopać, ale jej to przeszło już jakiś czas temu i na szczęście nie wróciło.[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]:glaszcze: Najlepiej pewnie wybrać się do veta, a wczoraj o nich rozmawiałyśmy...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[quote name='PositiveThought']ooo dziwne o_O [ ni ma rodzynek :( ][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]A może zamiast pisanek są wydmuszki :-? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[SIZE=3][COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][I][COLOR=Purple]Capri spokojnie sobie rosła, aż pewnego pięknego dnia zadzierając główkę dostrzegła niespodziewanie 2 piętro swojego m1. Od tego momentu zaczęła notorycznie pomieszkiwać na 2 piętrze, a że wciąż rosła i tyła, to w końcu konstrukcja z materiału i gąbki się zawaliła, parter zszedł do piwnicy i od tej pory niuńka kwateruje na tzw. podwyższonym 1 piętrze [/COLOR]:wink: [/I][/FONT][/B][FONT=Georgia][I][COLOR=Purple]Praktycznie budki już nie ma, ale nazwa została i wciąż na to zdeptane domostwo mówimy budka[/COLOR][/I][/FONT][B][FONT=Georgia][I] :grins: [/I][/FONT][/B][FONT=Georgia][COLOR=Purple][I]Magda, może nasze psiaki są z rodzaju yorków dachowców :-?[/I][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][B]Życzę jak najmniej strat i zniszczeń[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
-
[quote name='madziasto4']Wczoraj po 12 w nocy, Rodzice już w łóżku, ja jeszcze wracałam z łazienki, słyszę Tatę: 'córcia, weź no zobacz co on tam mamle' :evil_lol:, no to idę, zapalam światło, a ta mała cholera rozłożony na ławie i w najlepsze gryzie okulary Taty :diabloti: Szkła całe wylizane, a jeden 'nausznik' cały w dziurkach od zębów :diabloti:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]A to rozbójnik prawdziwy, chyba ogólny demontaż sprzętu domowego przeprowadza - coś w stylu wiosennych porządków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]przyszłam sobie, puk puk można?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Jestem pod wrażeniem, że tak pokojowo tu się dzieje[B] :-?[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6039/img0260oj4.png[/IMG]
-
[quote=Gosia>>>;3588397]Obok ramki QUOTE masz takie okienko z +, klikasz, plus zmienia się w minus na pomarańczowym tle, robisz tak w każdym poście, który cjcesz zacytować, a później na samym dole POST REPLY[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dziękuję :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='madziasto4']Na dole każdego posta jest taki 'cytat z +', zwie się multi cytat i przy każdej wypowiedzi, którą chcesz zacytować musisz go nacisnąć ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dziękuję :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Asiaczek']Mogę Ci to wyjaśnić. Sama niedawno miałam ten sam problem. Na dole każdego postu, po prawej stronie są 3 ikonki. Ta pośrodku, jak na nią klikniesz, wyświetla się napis "wielokrotne cytowanie" czy coś takiego. Gdy na nią klikniesz, ikonka robi się pomarańczowa. Zaznaczasz w ten sposób te posty, które chcesz zacytować i na koniec klikasz na "Post Replay". Ot, i cała filozofia. Pzdr.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dziękuję :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][COLOR=seagreen]Po takim szkoleniu to ciotka już "naumiana" porządnie[/COLOR] :sweetCyb: [/COLOR][COLOR=seagreen]i na wieki. Bardzo dziękuję za pomoc, jesteście Kochani :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Madziu :oops: [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]jak to się robi, żeby w jednym poście odpowiedzieć na kilka zacytowanych wypowiedzi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :oops: :-? :oops: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Toruś na posłanku wygląda przesłodko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :lol: