Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia]Gabciu, dziś znów oglądałam album z twoimi zdjęciami... pamiętam to lato, beztroskie radosne wakacje, powrót do domu i ty, wierna, czekająca na mnie i na obowiązkowy prezent, kochałam kupować tobie upominki, patrzeć na twój uśmiech i namiętne poszukiwanie podarunku, nie było wyjścia - prezent musiał być. [/FONT] [FONT=Georgia]Tak bardzo tęsknię, chciałbym znów spojrzeć w twoje mądre i piękne oczy... Przy tobie świat wyglądał inaczej i życie było łatwiejsze, moja kochana dziewczynko. Jesteś w moim sercu i myślach, nie ma dnia, żebym nie zapłakała w ukryciu... za tobą - mój aniele. [/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Słoneczko zawsze uśmiechnięte [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/7906/img1358kq7.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dzień dobry Saro, zostawiamy słoneczne pozdrowienia dla Ciebie i Ariska [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wave/6032.gif[/IMG]
  3. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dzień dobry Kasiu, pozdrawiamy bardzo serdecznie i cieplutko całą rodzinkę, przesyłamy niedzielne buziaki :calus:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/3644/tn170507005ts8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Kochany fidlaczkowy nochalek [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/2125/tngangu347001mc5.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Najsłodszy uśmiech pod słońcem[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6053/tnp1020804zt8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrange][SIZE=3][I]Męska przyjaźń [/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4025/tnimg0039co1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Grzeczne mokradełko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7004/tnimg0113ni8.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Idzie kabanosik...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/6996/tnimg0127ad7.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Sik męski - styl klasyczny - suuper[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/4346/tnimg0154wy5.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Przyjaciele [COLOR=YellowGreen][B]Kasiu, w galerii jak zawsze masz cudowne fotki pełne ciepła i optymizmu. Mam nadzieję, że tym razem aparat będzie służył bez zastrzeżeń.[/B][/COLOR] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Dzień dobry Madziu :calus: pozdrawiamy cieplutko i bardzo niedzielnie całą rodzinkę. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='Yorkie']Witaj Aguś! Oj, biedna Capri :-( Może to tylko spowodowane łakomstwem, bo jak z Fionką spała w jednej budce, to pierwsze lody przełamane ;) [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Saruś :loveu: Mam taką nadzieję, a lody się rozpłynęły i poszły w zapomnienie... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='madziasto4']Małe, śliczne diablątko:loveu: Bidulka Kaprysia:-( Zdrowiej słoneczko:loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Madziu, dziękujemy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [quote name='Anusia & Alutka']Nieeee no :lol: Jak patrze na malenstwo to wydaje mi sie ze drugi Torek rosnie :evil_lol: Przesylamy dietetyczne tulaski dla Kaprysi-zwrotnisi[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Halo Anusiu :calus: dietetyczne tulaski jak najbardziej w cenie![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Mam nadzieje że jutro juz wszystko będzie dobrze:glaszcze: a to dziwne bo ja 2 razy z Pipi króplowke miałam, raz ją nawodniła w kark a ten drugi raz normalnie wenflon w łapke i tak chodziła, co dziwne wogle jej to nie przeszkadzało w chodzeniu.Może wiesz nie było aż takiej potrzeby u Capri bo Pipi sie szybko odwodniła i dlatego tak o tym pisze bo się juz boje i ostrzegam innych. [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Ja też jestem przyzwyczajona, że uważa się na odwodnienie organizmu i serwuje choćby strzykaweczkę w kark... tym bardziej, gdy pies cały dzień nie przyjmował płynów, no ale...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Agata_B'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen][B]Dzien Doberek Aga, Capri i Fionka :loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Agatko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Pozdrawiamy słonecznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry! Na przekor widokowi za oknem zyczymy slonecznego dnia! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hnd2.gif[/IMG][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dzień dobry Anusiu :laugh2_2: Przesyłamy uściski i niedzielne buziaki[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][COLOR=DarkOrange][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]Aguniu Witaj Kochana !!!!!!! [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrange][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:Rose:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red] Agnieszko, [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red] Przykro mi bardzo z powodu Caprusi kochaniutkiej. :-( Bidulka namęczyła się torsjami... A wet świńtuch, [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red]:diabloti: [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red]czemu nie chciał dać kroplówki ??? :mad: Dziadyga jeden...:angryy: Wyściskaj ode mnie obie panienki kochane. [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=DarkOrange][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:calus:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Całuję Cię i serdecznie pozdrawiam. [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red]:buzi:[/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=Blue][SIZE=4][FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Agnisiu tęsknie za Wami bardzo, bardzo. :hand: P.S. Teraz będę na dogo dużo rzadziej kochana, za względu na moje prywatne francuskie forum... :-( No niestety, ciężko pogodzić wszystkie obowiązki i przyjemności... :shake: Ubolewam nad tym bardzo Agusiu... :placz: Wszystkiego dobrego Agnieszko, niech się Fionulka zdrowo chowa, a Caprusi także życzę dużo, dużo zdrówka. [/COLOR][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Marzenko kochana, tylko mnie nie zostawiaj na zawsze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][I][B]:bigcry:[SIZE=3][COLOR=Green]ja bez ciebie żyć nie mogę...[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/FONT]
  6. [IMG]http://images21.fotosik.pl/353/437870c14bdbc568.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/124/054c8a8011855240.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/62/89c041688e295602.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/353/97534871423498b3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/353/4f96fd4546e3941a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/124/12955e5ec0ad3805.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/52/f2b70d0464700528.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/52/36d8b3d2a23bbc8e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/353/81b2ecc348b597fc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/353/f040cb03e4f4301e.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/62/66c3b1e7d2f32daa.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/62/36d62d5dc89698d0.jpg[/IMG]
  7. [quote name='MAREA SHAPIRO']oj tyle nas tu nie bylo...witamy pozdrawiamy musimy jakichs nowych fotek szybciutko napstrykac![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Tak tak tak :shiny: Chcemy Melcię :sweetCyb: Pozdrawiamy i czekamy :Rose: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Fionka i jej Kaczuszka - rozmiar XS :bigcool: [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/f49fd383060f719a.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/d950009f8ae664d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/403/a60d8f910d95fafe.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/403/62b57ea995c66051.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/a37544981a43bad7.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/d12c41cfe2268e06.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/48bec5eac7c55b4a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/92fc5baba0c4ae38.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/c3daf796bdb653a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/116/91bd89680a9251d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/348/a918d2ee24949ab2.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Cóż... dziś Kaprysia pożarła śniadanie Fionki, nie zdążyłam jej złapać i teraz wychodzą skutki łakomstwa :oops: Mam nadzieję, że to "tylko" to. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='Pegaza']Aguś tak mi jej żal biedna Capri uważaj na nią bo wiesz szybko się może odwodnić może do weta podjechać po zastrzyk lub do dupci czopek przeciw- wymiotny może to grypa jelitowa ?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Szkoda niuni, ona się robi wtedy jak cień... ale niestety to u nas, że tak powiem tradycja, niuńka ma wrażliwy przewód pokarmowy i to do tego stopnia, że każde, nawet najmniejsze odstępstwo od przyjętej normy kończy się wymiotami. W lodówce mam leki, bo inaczej już nie dało się funkcjonować. [SIZE=1][COLOR=Pink]Chociaż jednego nie mogę zrozumieć... vet nigdy nie chciał jej nawadniać, mimo próśb, że może jednak by się przydało - odmawiał...[/COLOR][/SIZE] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [quote name='Pegaza']Hi Aga co się dzieje z Capri? coś poważnego?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Strasznie wymiotowała, pluła fontanną jedzenia... teraz już tylko żółcią (przed chwilą znów była salwa), jest zupełnie pusta i nie ma sił chodzić, obok leży Fiona i wykazuje zrozumienie... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=Teal]Dzień dobry Pozdrawiamy wszystkich cieplutko i dziękujemy za odwiedziny. [/COLOR] [/B][/I][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][I][COLOR=Teal]Fionka jest szalona, Capri obecnie chora, a doba za krótka, żeby wszytko ogarnąć.[/COLOR][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Teal][SIZE=3][I] Mała nauczyła się sikać na stojąco, tak żeby nie wylądować w kuwecie... i fakt nie ląduje, bo nawet nie jestem w stanie stwierdzić, kiedy sika. Dziewczyny bawią się razem coraz ciekawiej, chociaż każda z nich preferuje inną zabawę: Kaprysia lubi berka, a Fiona podgryzanie, wczoraj była zabawa w chowanego i berek pod stołem. Dziś niuńki spały w jednej budce, jedna chora i zmęczona, druga urodzona meteoropatka...[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kasiu, wytańcz dziś wszystkie smutki, troski i zmęczenie - baw się wyśmienicie.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8DF.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8DD.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8E5.gif[/IMG]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][COLOR=Green]Pozdrawiamy[/COLOR] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Piękne okolice, tylko spacerować.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/202/10un8.jpg[/IMG]
  15. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Kasiu, przydreptałam i będę cię wspierać mocno - mocno, o tak[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]
  16. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=darkgreen]Dzień dobry Saruś, pozdrawiamy[/COLOR] :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Arisek ma fajnego różowego pompona... zaraz będzie nam tańczyć :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7741/img1344qg3.jpg[/IMG]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Martusiu :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Tofficzek pięknie rośnie, a fotki śpiącego chłopca są zniewalające. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Dżekusiu dziadziusiu trzymaj się dzielnie :calus: i nie poddawaj się. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=olive]Moniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :glaszcze: [IMG]http://images21.fotosik.pl/304/f512aa5c3d6080af.jpg[/IMG]
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Z okazji z Dnia Dziecka życzę dużo dużo uśmiechu i słoneczka :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/8280/zlewejojcieczprawejmatkvv7.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Mati cudownych rodziców ma[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :happy1:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Chcenie nieaktualne, ale jeszcze niedawno było aktualne. Co do wieku, jest pewnie wiele szkół... jak dla mnie różnica 2 lat jest ok, jeden ogon troszkę już opanowany i przyuczony, a jeszcze chce się bawić. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Jeśli chodzi o wiek - czytałam wiele opinii doświadczonych osób... różnych... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Kaprysia :loveu: ma teraz okres podwójnego miziania, przytulania i pokazywania, że zajmuje wyższe miejsce w hierarchii stada niż słodki małolat - a proste to nie zawsze jest, bo srajtkowi też trzeba poświęcać czas... Porównanie... hmmm, na pewno są coś wspólnego by się znalazło, ale co?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Cze Be :buzi: Pyza już pozdrowiona. Tak, Fionce było za gorąco :evil_lol: Teraz śpi brzuchem do góry, ciągle w M1 Kaprysi...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Pegaza']dobrze od wczoraj juz dobrze dziś mnie nawet zadziwiła bo domagała się zupy grysikowej:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: karmienie z łyżki oczywiście było:evil_lol: Pierwszy raz cos takiego zjadła:evil_lol:[/quote] :sabber: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Karmić karmić! To dobrze, że już dobrze[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :kciuki: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Brawo Pipi :klacz:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=Pink][I]Czy wczoraj też było Twoje święto?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I]Witaj Dario, ja też tak myślę tzn. mam nadzieję, że to zmiany tak na nią działają... Teraz mała śpi w budce Kaprysi, co chwila zmienia pozy, wygina się, chowa główkę pod kocyk, to znów zwisa jakby haftowała... biedna bezdomna Kaprysia śpi u mnie na kolanach. Co z Pipi, jak się niunia czuje? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...