Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='PositiveThought']witaj Agusiu! :loveu: nareszcie Cię złapałam, prędko nie puszczę! [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Witaj Beatko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20angry/54067.gif[/IMG][FONT=Georgia][COLOR=Green][I] już nie mogę... hihihi[/I][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia]Tęsknota mnie nie opuszcza i wiem, że nie opuści mnie już do końca. Taką miłość największą wiecznie nosi się w sercu, mimo łez goryczy, smutku i samotności warto kochać... Gabi, słoneczko moje jedyne...[/FONT]
  3. [FONT=Georgia]Morusku, daj Szarotce siłę i wiarę, że kolejna miłość choć inna - na pewno będzie równie wspaniała, a ty będziesz kibicował swojej pani, aby już nie płakała w samotności. Warto kochać, mimo bólu i łez, warto otworzyć serce na kolejną niepowtarzalną miłość... bo każda miłość jest jedyna. Szarotko nie jesteś sama, masz Moruska i nas -jesteśmy z tobą. Morusku [/FONT]
  4. [FONT=Georgia]Iri, może Ernusia była zajęta, w tęczowej krainie pewnie przy pięknej pogodzie dziewczynki szaleją i cieszą się swoim towarzystwem, może podrywają przystojniaków, spacerują w cieniu, wygrzewają się na słoneczku, chłodzą w przejrzystym strumyczku, a może balują aż miło, w wolnej chwili na pewno do ciebie przyjdzie... [SIZE=2][SIZE=3] Moja Gabi też jest bardzo zajęta, pewnie wszystkie tęczowe kwiatki chodzi i wącha, bo wcale do mnie nie zagląda... Ernusiu [/FONT]
  5. [FONT=Georgia]Najsłodsza Psotuniu, jesteś naszym radosnym płomyczkiem...[/FONT]
  6. [FONT=Georgia]Buddy bądź szczęśliwy za TM, nowi przyjaciele na pewno już Tobie pokazali najpiękniejsze zakątki tęczowej krainy. Wierzymy, że nasze psiaki są tam naprawdę szczęśliwe...[/FONT]
  7. [FONT=Georgia]Moniu, moja Gabi chociaż nie była sparaliżowana też nie trzymała moczu, nie była wstanie nawet zasygnalizować, że chce się jej siusiu i widziałam jak ze wstydem uciekała, gdy na dywanie pojawiała się świeża plama moczu... W domu nieustannie trwało mycie podłóg i dywanów, ale najważniejsze to było jej ciałko, odparzone i bolące, przemywane i smarowane - wszystko, byle tylko przynieść jej ulgę. Gdy piszesz o Dżekusiu to troszkę mi to przypomina problemy Gabi i bardzo bardzo mocno trzymam kciuki, aby się Wam udało. Pozdrawiam Was cieplutko. Melusiu wspieraj Panią i Dżekusia [/FONT]
  8. [quote name='madziasto4']Mmmm...chałwa :loveu: Odkurzacz wróg numer 1...Ślicznie wyszły na zdjęciu na kolankach :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Witaj Madziu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Chałwowo - wspomnieniowo się zrobiło... I jakie grzeczne były, póki potwór nie schował się w kącie pokoju ;) [/I][/COLOR][/FONT]
  9. [FONT=Georgia]Wierzę, że Aresik jest szczęśliwy w Tęczowej Krainie, nasze psiaki zasłużyły na wszystko, co najlepsze... ofiarowały nam miłość - piękną bezwarunkową i szczerą, obdarowały nas latami w szczęściu i przyjaźni. Może właśnie dlatego tak ciężko jest nam się pogodzić z ich odejściem... [/FONT]
  10. [quote name='Yorkie']Nie chcę go ścinać, ale nie chcę też, żeby się męczył :placz: Sama już nie wiem co robić, za dużo tego wszystkiego :mdleje: [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/5985/skanuj0013gf9.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/7919/skanuj0014vu9.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Witaj Saro :loveu: Chyba czeka cię podjęcie trudnej decyzji, zawsze pisałaś, że chciałaś, aby Arisek miał długi włos i wyglądał poważniej, ale jeśli się męczy podczas upałów to rozumiem twoje wątpliwości. Szczeniaczek słodziaczek :loveu: [/I][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='Yorkie']Witaj Agnieszko! Oj... biedna Capri :-( Na pewno będzie wszystko dobrze, trzymam kciuki, bo to dzielna dziewczynka :thumbs: Obydwie się boją odkurzacza? :evil_lol: Aris zawsze na niego szczeka, a gdy jest wyłączony, gryzie rurę :evil_lol: Tylko Capri brak :lol: I czyżbym widziała języczek? :-o :klacz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I] Cześć Saro. Dziękujemy za trzymanie kciuków[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Dziewczynki trzymają bezpieczny dystans nawet, gdy potwór śpi...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Tak! Udało się uwiecznić języczek[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Ta niedziela :cool1: Jak to glowka obcieta???[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Tak zepsuć długi weekend :shake: A jak twoje wirusy, poszły sobie precz? Hihihi, ale mi się napisało, znaczy się czytałam, że Madzia Mikiemu włoski na główce już obcięła, bo miała własną koncepcję na fryzurę, ale zdjęć nie ma - mam nadzieję, że jednak dostanie aparat do rąk.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Kojelny i ostatni ermin to niedziela. Oby Pani mgr miala dobry humor, bo inaczej koncze moja kariere na WPAiE. Planuje Alicje obciac i podoba mi sie fryz Mikusia, ale mamuska zglosila veto :roll:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Niedziela - ta niedziela? Aaaa, mamusine veto ma dużą siłę... czytałam, że Miki ma już przyciętą głowkę, ale zdjęć nie ma. Słodka goła pupcia :loveu:[/I][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Bylo za duzo ludzi i nie zdazyla wszystkich przepytac :roll: Prawdziwa chalwa jest u [URL="http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5176897"]tego[/URL] ludzia: Ja kupilam pol kilo waniliowej, jest booooska. Ciekawe jak inne smaki. Dziewczynki jak to wkreca, zacznie sie jesc i nie mozna przestac. Jest taka bardzo zbita /jak rozpakowywalam to myslalam ze mi cegle przyslali/ i troszke posmak gorzki ma od sezamu, no boska!!![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Jesteś w gronie tych, którzy nie zdążyli na spotkanie z cywilem? To kiedy kolejny termin? Tak smacznie piszesz, że znów zaczynam się ślinić przed monitorem [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll: [FONT=Georgia][COLOR=Purple][SIZE=3][I]Anusia, będziesz obcinać pannę Alicję, bo czytałam chyba u Madzi, że planujesz, ale nie na krótko...[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dzień dobry :loveu: Zostawiamy pozdrowienia :loveu: Moli to sama słodycz, piękna dziewczynka.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNDU1Mzg2&f=100_0760.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Trzymamy kciuki za Kaprysie :grins: A propos starych pysznosci to wiecie co ostatnio znalazlam?? PRAWDZIWA TURECKA CHALWE :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Dzień dobry Anusiu :loveu: [COLOR=Magenta]Jak wczoraj było??? [/COLOR] [COLOR=RoyalBlue]Ja nie pamiętam, kiedy widziałam prawdziwą chałwę [/COLOR]:shake: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='fidelek2']Dziewczynki boja sie odkurzacza? Fidlasty uwielbia go, sam sie podkłada aby Go tu i tam odkurzyć troszkę :p[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]To Fidlasty ma indentyczne upodobania jak moja tęczowa dziewczynka. Zawsze kazała się odkurzać po grzbiecie i pupci, a te dwa ogony na widok potwora zawsze uciekają na drugą część mieszkania.[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='fidelek2']Ślicznie Fionce uszka już stoją :loveu: Podklejaliście je czy same tak stanęły?[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Uszka stanęły jej szybko, w 6 - 7 tygodniu życia, zobaczymy czy nie klapną przy wymianie zębów.[/I][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Fiona z wizytą u Kaprysi... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/0c17cf6f915217f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/ed5252ae73750328.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/3ebe005209c7a56d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/41b18493339c0a78.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/43e972fad71cdc29.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/55f45faacc5757ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/7e81b1ba4cefa593.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/65/386fc0a4b6390946.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/137/0b467196b09e71b5.jpg[/IMG]
  19. [quote name='Pegaza']taa też wolałam zostać przy waniliowym no a ze była promacja 3 w cenie 2 to dorzuciłam toffi:p[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Też bym tak zrobiła [/I][/COLOR][/FONT]:evil_lol: [quote name='Pegaza']ale sie fajnie nimi obłozyłaś:eviltong: zimą to będziesz miec ciepełko a gdzie Twoja głowa co ?fotograf urwał:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]Ucięta wisi w kuchni i straszy [/I][/COLOR][/FONT]:roll:
  20. [LEFT][FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][SIZE=3][I][B]Odkurzacz na horyzoncie...[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [/LEFT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/5ca1bf6a4cf4584e.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='Pegaza']no to odpalaj miotełke i fruu a weż też dla mnie:eviltong: a do wyboru masz aż 5 smaków:waniliowe mniam,czekoladowe,toffi mniam,truskawkowe i waniliowo z galaretką:roll: nie wiem co to :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I] Z galaretką? Eee to już jakaś nowoczesność, a ja wolę po staremu - z dobrym smakiem[/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/laughing.gif[/IMG]
  22. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/7428/tnsuperfidlak2iz9.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Green][I]Ale super, mamy kilku Fidlaczków do podziwiania [/I][/COLOR][/FONT]:loveu: [quote name='fidelek2'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/4266/tnsuperfidlakwh6.jpg[/IMG][/URL][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]To już prawdziwe cudo :mdleje:rewelacja! [SIZE=3][COLOR=Magenta]Pozdrawiamy słonecznie Kasię i dżentelmenów. Życzymy udanego dzionka :loveu: Dziękujemy za dobre słowo i pocieszenie.[/COLOR][/SIZE] [/I][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='fidelek2']Na pewno będzie wszystko dobrze!!! ;)[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Na pewno będzie[/I][/COLOR][/FONT] :happy1: [quote name='Pegaza']to leć tam leć i będziesz też go mieć:eviltong: [CENTER][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88B.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Dobrze wiedzieć, tylko miotełkę wyciągnę ze schowka i sruu[/I][/COLOR][/FONT] :evil:
  24. [quote name='Pegaza']ja juz niestety nie mam ale ciii:cool1: masz tam market TESCO u siebie?:cool3:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Mamy[/I][/COLOR][/FONT] :p [quote name='fidelek2']Kiedy będziecie powtarzać badanie? Chodzi mi głównie o te mniej optymistyczne wyniki... Aguś cały czas trzymamy kciuki za Niuńkę i przesyłamy same pozytywne fluidy :loveu::loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen] Najwcześniej za trzy tygodnie. Dziękujemy Kasiu i pozytywne fluidy z wielką przyjemnością przyjmujemy :loveu: [/COLOR][/FONT][/I]
  25. [quote name='Pegaza']więc karma powinna pomóc więc będzie dobrze:p atopie znam bo też mam domownika z tą przypadłością:razz: aa chciałam się pochwalić jakiego wczoraj loda jadłam:eviltong: ja go pamiętam z lat dzieciństwa "Calypso" lub inaczej gadaliśmy "murzynek" normalnie miodzio mysle że też go pamiętasz wprawdzie nie wiem ile latek sobie liczysz ale kobiety zawsze mają 18:evil_lol: [CENTER][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/88B.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I] A jak 18 latek mam i pamiętam właśnie "Murzynka"[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I] mniam mniam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/74F.gif[/IMG][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...