-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='PositiveThought']wysilnenie, zasilenie, zasolenie... dziękuję :loveu: na razie go rozpracowuję...[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOrchid][I]Wstawisz później fotkę - twojego osobistego telefonu?[/I][/COLOR][/FONT] :modla:
-
[quote name='fidelek2']Nie będzie...:placz: Nie wyobrażam sobie tego - co to za radocha dla psa wyjść na balkon i kompletnie nic nie widzieć...:roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Ojej, biedny Fidlaczek :glaszcze: To było taki jego prywatne super okienko. Szkoda.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2']O tak...jak tylko któryś z Panów stąpnie na nasz balkon to zaczyna sie głośne szczekanie :loveu:[/quote] :megagrin: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]jakby tak wypuścić Fidlaczka na balkon, to pewnie panowie nauczyliby się fruwać... :crazyeye: a co będzie z fidlaczkowym okienkiem na świat?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='fidelek2'] Fidlasty leży pod balkonem cały dzień - pilnuje naszego dobytku bo ocieplają nam blok i robią balkony...i jak na prawdziwego psa przystało nie odpowiada mu to, że po jego terenie chodzą jacyś obcy Panowie :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Stróż ogniska domowego i dobytku całego[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']a byłam przekonana, że nie mogę go wziąć... a poza tym wczoraj miałam do parku, dziś na Zamek :hmmmm: to czemu poszłam prawie odwrotnie? aajj mam, mam, na offie się pytałam, zasięgałam porady... miałam mieć albo samsunżka, takiego jak Anusia ma, albo nokijkę, którą posiada bodajże Chanelle... stanęło na nokijce. 5200 :grins:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Purple][I]Oj Beatka to może przesilenie umysłowe :roll: Tak, właśnie pamiętam, że gdzieś czytałam o tym, że się zastanawiasz nad nowym telefonem[/I][/COLOR][/FONT]. [FONT=Georgia][COLOR=Purple][I]To fajnie, niech dobrze służy :cool2:[/I][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']:grins: może Ty mi jakoś w myślasz czytasz, czy co? :hmmmm: mogę udowodnić kompletny brak inteligencji. wczoraj byłam tylko w mieście, Aidusia miałam i zmęczony był. dziś byłam po telefon i w parku, bez Aiduśka! a przecież w cieniu siedziałam.. bo moja mama uparła się, że do salonu Orendż nie wpuszczą psa. wchodzę, patrzę, a na ziemi miska z wodą dla zmęczonych towarzyszy mieszczuchów...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Beatko ty może sobie odpocznij :calus: bo hihihi naprawdę brak słów... Żeby Aidusiowi cienia żałować - oj oj... Masz nowy telefon?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Aris fajnie wygląda na tym zdjęciu - włoski suuper :happy1:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/83/skanuj0017kh1.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Fidlaczek robi a kuku :megagrin: Czyżby się przed swoim kolegą schował?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/4977/tnimg0384jk7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agata_B'] co to jest za mały skrzat (myśli Capri)? Mam cię! Lepiej siedź cicho bo za chwile oberwiesz! Mówiłam zebys siedziala cicho! Kto powiedział że tylko Fiona ma zgrabną poopke ? :mad: ^^ ------ We dwóch raźniej! :loveu: [/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Cześć Agatko :megagrin: dobre to było[/I][/COLOR][/FONT] :happy1: [quote name='Pegaza']Witam AGUSIU[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] słonecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/888.gif[/IMG] pędze dalej do sprzątania.... foteczki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/92C.gif[/IMG] fajne jak sie grzecznie bawią[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOliveGreen][I]Witaj Dario :loveu: ja się rozpływam... tylko się nie przemęczaj - w takie upały wysiłek nie jest wskazany... [/I][/COLOR][/FONT] [quote name='PositiveThought']witaj Aguś zdechlacznie. konfrontacja ^^ właśnie o takie zdjątka chciałam Cię wczoraj prosic, ale stwierdziłam, że głowy Tobie swoją osobą zawracać nie będę :shake: dla mamszyna :grins: kombinezon prawie gotowy :grins: pozdrawiamy![/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Purple][I]Cze Be[COLOR=Sienna] (zdechlacznie :roflt:rewelacja)[/COLOR] a widzisz, nawet nie mówisz i masz[/I][/COLOR][/FONT] :laugh2_2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Cóż za spojrzenie... aż dostaję gęsiej skórki na ciele[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :razz: [IMG]http://images11.fotosik.pl/68/a9f1603b6c94403d.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=DarkRed][SIZE=3][I]Pozdrawiamy słonecznie[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=DarkRed] [/COLOR]:multi:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]No dobra, to jeszcze troszkę poczekamy na obiecane foty Melci [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:shiny: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I] Pozdrawiamy upalnie [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia]Jak tu nie płakać ze wzruszenia na samo wspomnienie tak radosnych i wesołych chwil? Gabi uwielbiała być uwieczniana na zdjęciach. A jeszcze, gdy była możliwość pozowania na wysokościach to już wtedy była pełnia szczęścia i dziewczynka siedziała cała uśmiechnięta. [/FONT]
-
[quote name='koregra'][COLOR=black][FONT=Times New Roman][FONT=Verdana][SIZE=2]Niestety nie i tracę nadzieję że to kiedyś nastąpi. Kąpanie to jakoś wychodzi najgorsze jest jej wyczesanie potem. Mąż trzyma w okolicy głowy a ja rozczesuje, ona w tym czasie się wydziera i chce nas zagryźć ze złości. Kiedyś nagram jak to wygląda ale do nagrywania potrzebna będzie 3 osoba :cool1: próbowałam już wszystkiego ona ma bardzo delikatne łapy i tych sobie nie da rozczesać i dlatego musimy ją tak trzymać[/SIZE][/FONT] :-( [/FONT][/COLOR] [/quote] :evil_lol:[FONT=Georgia][COLOR=Navy][I] [SIZE=3]Łapeczki - to tak jak Capri - znika migusiem pod stołem i tyle jej łapeczki widzą grzebień i szczotkę... Na szczęście resztę ciała mogę już czesać praktycznie bez problemu, oczywiście nie zawsze - bo jak niuńka nie chce to nie ma zmiłuj i już :roll: Początki miałam trudne, kąpiel to była arena cyrkowa i powódź jednocześnie, a czesanie polegało na przeciągnięciu szczotką maksymalnie 5 - 10 razy po grzbiecie i koniec...[/SIZE] [/I][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/139/1f18bffb0d2b48bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/69/70d5fa2895d47256.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/139/be838a868ec61dba.jpg[/IMG] [IMG]http://images11.fotosik.pl/69/ece137d11d1f1ab3.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/139/eb7f2219bd628791.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/139/e63302ef8c19fb9d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/361/e43c61f03891793d.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/139/9dd8f47859501597.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/67/44b827d025ad4eb7.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']chciałam coś mądrego napisać, ale jak zwykle mi nie wyszło... i się spóźniłam :( słodziutkie maleństwo :loveu: uśmiecha się :grins: dobranoc dziewczynki :calus:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I] Czekałam... czekałam i stwierdziłam, że może kombinezon szyjesz... :gent:[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Yorkie']Jakie wygibasy :lol: Dobranoc :sleep2:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Magenta][I]To prawda Fionka jest niezła w pozycjach łóżkowych[/I][/COLOR][/FONT] :wink: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Kope lat mnie nie było i takie niespodzianki zastalam w Twojej galerii, że aż mi się zachciało taką małą czarną kuleczkę :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Śliczną masz kolejną dziewczynkę - Fioneczkę :loveu: Takie małe Yoreczki są tak słodziutkie, że nie da się je nie Kochać :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Jak tak patrze na te Wasze pociechy to tak mi się jakoś smutno robi, że jestem tak daleko od Oskarcia, ale dobrze, że chociaż zdjęcia są na dgm, więc zerkam sobie na nie często hihi[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wycałuj i wymiziaj ode mnie Caprusie i Foneczke :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Pozdrawiam bardzo serdecznie,[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Daga :p[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Witaj Daguś kochana, zapracowana studentko na obczyźnie[/I][/COLOR][/FONT] :buzi: [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Cieszę się, że masz dostęp do internetu, możemy w wolnej chwili sobie czasem popisać i tak jak napisałaś - masz przynajmniej zdjęcia blisko siebie, bo Oskarek oczywiście jest w twoim serduszku zawsze obecny. Pozdrawiam cię słonecznie i zaraz uroczyście wymiziam panienki od kochanej cioteczki.[/I][/COLOR][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Zwariowaly dzisiaj???? Ja boskiego Linka Borrowsa ogladalam a one nadawaly jak katarynki :obrazic: Agus karmy weterynaryjne sa na stronce karmydodomu.pl[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkOliveGreen][I]Halo Anusiu [/I][/COLOR][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][COLOR=DarkOliveGreen][I]Katarynki słodkie jak pralinki :p Tak, od razu mi tę stronę znajomy polecił, znalazłam też kilka innych, ale nigdzie mojej puszki nie ma albo ślepa jestem jak stara kura[/I][/COLOR][/FONT] :splat: [quote name='koregra']No nie ma wyjścia:evil_lol: Zresztą sama bym nie dała rady Cori nienawidzi kąpieli czesania i suszenia - to zawsze w dwie osoby trzeba robić:-([/quote] [FONT=Georgia][COLOR=RoyalBlue][I]Cori nie daj się :klacz: A tak na poważnie - niunia wciąż nie przyzwyczaiła się do zabiegów pielęgnacyjnych?[/I][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][B][I]Kolorowych snów[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol: [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/a8920fea563b88bd.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/1c77e0e4bcfd1c44.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/66/3ad2132488d8d84b.jpg[/IMG] [IMG]http://images12.fotosik.pl/66/d83f2b4c8f257ed3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/360/287dadadecd703b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images22.fotosik.pl/138/3c4f90ad5e1d1cc1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Yorkie']Sprawia takie wrażenie :megagrin: Dzisiaj rano mnie obudził, drapiąc po głowie... nie wspominając już o wyrwanych włosach. Diabeł w niego wstąpił :diabloti: I nigdy nie zapomnę, jak się na mnie obraził :megagrin: Stare dobre czasy... Zrobiłam Arisowi papilota z chustki i gumki... próbuje go zdjąć. Pyszczkiem. Nie wpadło mu do łebka, że może się przecież wytarzać :evil_lol: Ale ciii...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Sara przeprowadza test na zwierzaku :wink: Kibicuję Arisowi :klacz:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:klacz::klacz:
-
[quote name='Yorkie']Hmmm... a jak się zakłada papiloty :hmmmm: Ciekawe jak Aris zareaguje na cosie na swoim ciałku :evil_lol: Teraz bawi się pluszowym misiakiem... wydaje dźwięki niczym doberman. Zaczynam się go bać :shocked!:[/quote] :megagrin: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I]Arisek doberman, toż on słodki jest jak miód, delikatny i milutki. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Yorkie']Witaj Aguś! Zgrabna poopcia :lol: Mała kulka szczęście :loveu: [SIZE=1][COLOR=silver]Zawsze tak mówię, kiedy Aris śpi zwinięty w kulkę.[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Witaj Saruś [/I][/COLOR][/FONT]:buzi: [FONT=Georgia][COLOR=DarkGreen][I]Poopcia fionkowa faktycznie wyszła niczego sobie ;) Kaprysia często śpi zwinięta w kulkę albo wyciąga się jak długa i wtedy przypomina jamnika :razz:[/I][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Cóż, najwyżej będziesz dzielnie kręcić papiloty i wklejać cudne długowłose ariskowe foty[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='koregra']Nio wychodzi na to że tak :roll:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Purple][I]Długowłosa piękna panienka Cori (dobrze, że TZ pomaga w pielęgnacji)[/I][/COLOR][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/396F.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']A Pipi mnie trąca po nogah noskiem i warczy.:p znikam papap[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][I]Paaaa Dario[/I][/COLOR][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][COLOR=YellowGreen][I]Soma pewnie bez problemu by cię przewróciła noskiem...[/I][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pegaza']taa i to jeszcze jak :cool1: a Pipi jej kibicuje jak sie juz ubieram na spacer i one wiedzą że wychodza to jak się miotam po mieszkaniu w poszukiwaniu zapomnianych kluczy czy czegoś tam to one za mną latają a u Ciebie tak nie jest?[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I] Oj tak, i do tego Capri jeszcze szczeka... jakby mnie popędzała[/I][/COLOR][/FONT] :roll: [quote name='koregra']Hej czekałam na wieści jak u weta, tu tyle musiałam się naczytć. :cool3: Smaczka na sałatkę mi zrobiłyście. Ja jem zaraz serek biały ze szczypiorkiem i rzodkiewką no i sałata dodatkowo :lol: U nas na obcięcie nie zgadza się mąż, ale za to dzielnie udziela się podczas pielęgnacji :razz: widziałam kiedyś jakiś sklepik internetowy z karmami weterynaryjnymi Nareszcie :multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Sienna][I]Witaj Kamilko :calus: Fakt, dziś się chyba troszkę tu napisało postów... wieści są na stornie 380. Sklepów jeszcze poszukam, znalazłam do tej pory dwa, ale tej karmy nie posiadali w sprzedaży. Czyli Cori będzie miała długie włoski? [/I][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='Pegaza']Nie nie już teraz ostatnio się to zmieniło przebywa tam częściej ale ja musze byc w zasiegu wzroku a że komp jest 2 kroki od balkonu to mnie widzi,no i Pipi wyleguje się tam więc ona częściej tam chodzi z nią:p wiesz ona woli położyc się w pokoju przy otwartym oknie balkonu niż na ten balkon kurcze zaczynam mieszać:roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Lubi twoje towarzystwo i to chyba bardzo bardzo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Pegaza']aha Balkon toś teraz trafiła- ona go nie lubi:cool1: przebywa tam tylko w moim towarzystwie, żadko sama a wzięło się to z tego, że tam jest jej pokój za kare,teraz juz mniej się jej to zdarza ale jak była mała......śfinia z tej jej pańci jest:cool1:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Navy][I]A to jak kiedyś pisałaś, że Soma leży na balkonie to nie był relaks tylko kara? Buuu :oops: a ja myślałam, że ona lubi wysiadywać na balkonie. [/I][/COLOR][/FONT]