Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Słoneczne dzień dobry [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/73A.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Dziękujemy gorąco za odwiedziny. Ostatnio nie wstawiałam zdjęć, bo zupełnie nie miałam do tego głowy i czasu na ich obróbkę. Mam zdjęcia z ostatniego weekendu, bo w tym tygodniu aparat jedynie się kurzył na stole. Mam już wyniki badania krwi Capri, pierwszą diagnozę (są dwie - jedna powiedzmy bardziej optymistyczna, druga... wolę o niej na razie nie pisać, bo to tylko przemyślenia veta i oby na tym się skończyło). Wyniki badań, część jest ok, cześć wyszła kiepsko, alarmujące są wyniki gdzie przekroczona jest górna albo dolna granica normy: limfocyty, glukoza, kreatynina, mocznik i żelazo (jest go w organiźmie ponad dwukrotnie więcej niż być powinno). Diagnoza otymistyczna to atopowe zapalenie skóry, które jest wynikiem nietolerancji pokarmowej. Od wtorku Capri jest na diecie weterynaryjnej: Sensitivity Control RC. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Witaj Kasieńko i Matusiu słodki pozdrawiamy Was bardzo słonecznie i serdecznie. Życzymy udanego dnia.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/893.gif[/IMG]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Moc ciepłych uścisków dla biało-czarnej rodzinki i słoneczne pozdrowienia dla Karinki[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG]
  4. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]To ja mówię dzień dobry i życzę wszystkim pięknego i udanego dzionka. Pozdrawiam słonecznie.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/893.gif[/IMG]
  5. [quote name='agusiazet']Aga76, to ja Ci pośle w PW dane moje i nr konta, a rozliczenia za Maksi, kto wpłacił i ile (do sprawdzenia) będę umieszczać na tym wątku! [FONT=Georgia]Ok, czekam na dane do przelewu[/FONT] :loveu:
  6. [quote name='Yorkie']Zapomniałam wczoraj napisać :oops: Byłam wczoraj z Arisem u veta, bo Aris dość często potrząsał główką i drapał się za uszkami. Znowu ma zapalenie uszek... już raz miał, a vet powiedział, że jest to nawracające :roll: Teraz muszę tylko wpuszczać mu kropelki, a za 5 dni znowu wizyta. Ile ja się z tym psem nachodzę :modla: Ojć, czyżby dogo znów zaczęło szwankować?[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Biedny Arisek - dobrze, że zareagowałaś i poszłaś do veta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]Dogo be :mad: zjada znów moje pościki cudne[/COLOR][/FONT][/I] :roll:
  7. [quote name='agusiazet']Tak myślę, że to oznacza to samo i teraz musimy zbierac rachunki na prawie 800 zl, paranoja, ale cóż oieniądze są Maksi i my je odzyskamy!!! Aga76, przeslę Ci mój numer konta, żeby było na wpłatę dla Maksi, jesli nie masz nic przeciwko! [FONT=Georgia]Dobrze, to na konto Agusi wpłacam kaskę dla Maksi? Tak? [/FONT]
  8. [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]A gdzie się schował mój poranny post? Chyba znów dogo go zeżarło[/COLOR][/FONT][/I] :motz:
  9. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue][I][B]Jak miło być tak witanym odrazu cieplej robi sie na serduchu i uśmiech pojawia sie na twarzy :)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue][I][B]hmm w brew pozorom i tego co wyprawia z Dronką Matuś to i tak na jej pluszowej buśce ciagle widnieje uśmiech aż dziwne ;)[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue][I][B]Buźki dla Was:loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Kasiu, do was zawsze zaglądam z największą przyjemnością, bo pozytywną energią emanuje galeria Matusia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/74904f159076c495.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/74904f159076c495.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Rozkoszne mizianko Dronki[/COLOR][/FONT][/I] :loveu:
  10. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Kasia Kasia jest[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :sweetCyb: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][I]pozdrawiamy serdecznie[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b693ceb6359037d5.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/b693ceb6359037d5.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Coś mi się wydaje, że Biedroneczka zadowolona jest bardzo[/COLOR][/FONT][/I] :oops:
  11. [quote name='maartucha'][CENTER][I]No to filmik:[/I][/CENTER] [CENTER][I][URL]http://chuda001.wrzuta.pl/film/7BYKupDkCM/snc11645[/URL][/I][/CENTER] [CENTER][I]i zmykamy na spacerek :*[/I][/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Marto, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Tofficzek to prawdziwy dyskutant i złodziej czyjegoś serca :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Podrawiamy słonecznie :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  12. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Karinko [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/892.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Zostawiam kosz kwiatków i słoneczne pozdrowienia dla całej Rodzinki.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  13. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Halo Saro [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Mam nadzieję, że Arisek jest zdrowy i było to jedynie chwilowe "kwiatowe niedomaganie".[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/5152/skanuj0004xs7.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Ale ciało [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/3156.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  14. [FONT=Georgia]Pewnej dekady był wysyp Agnieszek[/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia]Dobrze poczekam na spokojnie, w następnym tygodniu przeleję pieniążki tam, gdzie będzie wygodniej.[/FONT]
  15. [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]Dzień dobry Madziu :loveu: [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]zaglądamy i jak zawsze Mikiego podziwiamy, [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]pozdrawiamy słonecznie i o Twoje zdrówko pytamy.[/COLOR][/FONT][/I]
  16. [FONT=Georgia]Dzień dobry :loveu: [/FONT] [FONT=Georgia]zabierałam się za przelew na czerwiec - tak jak obiecałam na PW, i teraz co z tym fantem: na prywatne konto czy AFN-u? [/FONT] [FONT=Georgia]Pieniążki wpłacam różnie, mogę to robić i na konta prywatne osób zaangażowanych w niesienie pomocy psiakom.[/FONT]
  17. [FONT=Georgia]Tęczowa kraina przygarnęła was i otuliła ciepłem, dobrocią, miłością...[/FONT]
  18. [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]nie ma za co mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;)[/COLOR][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Ja też mam nadzieję i stracha, żeby sytuacja się nie powtórzyła... [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#008000][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#008000]Dzięki :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#008000][/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#008000][/COLOR][/FONT][/I]
  19. :loveu: :loveu: :loveu: [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Tak, dziś niuńka dostanie troszkę karmy (tylko karmy) - vet zamówił mi coś weterynaryjnego, ale teraz nie pamiętam całej nazwy tej konserwy :wink:, na pewno coś na wrażliwy przewód pokarmowy i ma to być w puszce.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#ff00ff]Oczywiście mam w pamięci eukanubę - skoro sprawdzona to warto o niej pamiętać. Marto dzięki za uwagi, informacje i poświęcony czas :calus: [/COLOR][/FONT][/I]
  20. [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]a wet co na to ???[/COLOR][/FONT] :roll:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Pomysły się skończyły i zostało jedzonko gotowane (ryż + kurczak z tzw. porcji rosołowych) i zmniejszona ilość suchej karmy w formie deseru po śniadaniu... brzmi jak brzmi - ale w pewny sposób udało się zahamować ciągłe problemy skórne i funkcjonować w miare normalnie. [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Proszę nie osądzajmy tego - to zbyt bolesne i osobiste wspomnienia. Niezmiennie mam szacunek do tego veta, przez naście lat był przyjacielem moim i mojej niuni, w sumie całej rodziny.[/COLOR][/FONT][/I]
  21. [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]Dzień dobry[/COLOR][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]Kasiu dziękuję bardzo za ciepłe słowa otuchy.[/COLOR][/FONT][/I] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f604ff10a2451f47.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/59/f604ff10a2451f47.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Cześć jej pamięci, żyrafko nie zapomnimy o tobie[/COLOR][/FONT][/I] :candle: [/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/70350eefb2d5e410.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/122/70350eefb2d5e410.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Cudna przytulanka, w sumie to dwie śliczne przytulanki[/COLOR][/FONT][/I] :loveu:
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Och przypomnialas mi czasy mojej mlodosci, bo nasza babka od polskiego zawsze powtarzala ze jestesmy niereformowalni :lol: OK lecem ja ze swoimi wirusami. Trzymajcie sie cieplutko :bye:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Anusia, a twoje wirusy to jak się mają - lepiej czy gorzej? One to takie troszkę chyba cywilne są? [/COLOR][/FONT][/I]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']A ta znowu swoje :shake: Mowilam, bez podtekstow.[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=red]Niereformowalna jestem[/COLOR][/FONT][/I] :evil_lol: [I][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=red]pod i na...bu hahaha[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  24. [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]nie ma za co ;) [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]a co do alergii skórnej to miałyśmy to z samo z owczarką była na wszystko uczulona (wygryzała się i w dodatku miała wiecznie rozwolnienie) i lekarz nam polecił eukanubę :cool1:[/COLOR][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkgreen]To tak jak mój aniołek, tylko zamiast rozwolnienia było wieczne zatwardzenie[/COLOR][/FONT][/I] :roll:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Napewno sie uda. Malenka Capri to dzielna dziewczynka. Wystarczy spojrzec na Helmuta i Klemensa, nie balabys sie tak na dwa fronty ciagnac [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]/bez podtekstu/[/COLOR][/SIZE]? Bo ja tak. A Capri sie nie boi :cool1:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=red]Ja... na dwa fronty... hmm ciężko to widzę[/COLOR][/FONT][/I] :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=red][I]ale może komuś by się podobało...[/I][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=red][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=red][I]uwaga: ryczę ze śmiechu...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...