Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Oj ta moja Kaprysnica, biedna jest. Agus kiedy robicie wyniki z krwi, bo chyba nie doczytalam, albo nie pisalas :hmmmm:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Dziś pobranie, jutro wyniki (o ile da się pobrać krew u małej złośnicy)[/COLOR][/FONT][/I]
  2. [quote name='Zuza96']Tak zostaje jako Bajka. :loveu: Ps: Poszłam papa[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]No i pięknie, bajecznie[/COLOR][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/745.gif[/IMG]
  3. [quote name='fidelek2']Może spróbuj Jej dzisiaj nic nie dawać do jedzenia, przez jeden dzień głodówki nic się Jej nie stanie a wręcz może pomoże...:lol: Biedna Niuńka...ucałuj Ją od nas :buzi:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Niuńka ma głodówkę od niedzieli :-( dziś specjalnie jest przygotowana do pobrania krwi, szkoda mi jej bardzo. [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#000080]To że się teraz tyle dzieje to też kwestia, że poszłam do innego veta, tam gdzie chodziłam nie wzbudziałam zainteresowania jej wyglądem.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#000080]A w sobotę już nie mogłam i stwierdziałam, że poszukam pomocy w innym miejscu, może ktoś się niunią zainteresuje i wskaże co złego może się dziać.[/COLOR][/FONT][/I]
  4. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]fidelek ale masz boski baner :crazyeye: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Aga widziałam ostatnio eukanubę dla Yorków [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]i słyszałam, że yorki bardzo chętnie ją jedzą [/COLOR][/FONT][/CENTER] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]ale z tego co wiem to lamb&rice został stworzony specjalnie dla psów problemami żołądkowymi ;) [/COLOR][/FONT] [/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=purple]Dziękuję Marto za wskazówki[/COLOR][/FONT][/I] :buzi: [quote name='Zuza96']Ah dzięki Aga :loveu: Pani hodowczyni mówiła, że mam wychidzić z nią na dwór, ale bardzo uważać. ;) W poniedziałek idziemy na 3 szczepienie. :razz: Oczywiście współczuję Ci Aguś z powodu Kaprysi... Ale będzie dobrze[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]A to ok, bo już się bałam o Bajeczkę. A będzie Bajka czy inaczej jednak?[/COLOR][/FONT][/I] [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]ja bym spróbowała eukanubę lamb&rice tylko musisz wiedzieć, że układ trawienny u psa przestawia się na nowe jedzenie po około 2 tygodnich[/COLOR][/FONT] [/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]a z jakimi karmami próbowałaś, że masz taki dystans do nich ???[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [LEFT][I][FONT=Georgia][COLOR=purple]Jestem wdzięczna, że podzieliłaś się swoimi doświadczeniami. [/COLOR][/FONT][/I][/LEFT] [LEFT][I][FONT=Georgia][COLOR=purple]Co do karm, to było kilka lat temu i nazw już sobie nie przypomnę, ale skończyło się na tym, że dziewczynka drapała się do krwi, wyłysiała i na koniec o metalowe elementy stołu w nocu, zdarła sobie skórę... Jeszcze niedawno u veta moja mama kupiła karmę na problemy z zatwardzeniem, dla psów alergików i problemów z nadwagą... historia zaczęła się powtarzać.[/COLOR][/FONT][/I][/LEFT]
  5. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]nasza gromadka całe życie jest na eukanubie lamb&rice ;) ponieważ mamy część psiaków uczulonych na kurczaka :mad: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]kiedyś próbowałyśmy Royala dla Yorków :roll: [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]to jeden by omało co przekroczył TM :-( [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] :crazyeye: [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]o matko, i bądź tu mądry... [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]Wygląda na to, że niuńka też jest uczulona na kurczaka, bo chyba nie na ryż? Zwariować można, a psa szkoda, żeby na nim trenować wynalazki.[/COLOR][/FONT][/I] [quote name='fidelek2']Dzień dobry Dziewczyny :loveu: Jak wtorkowy poranek? Panienki lepiej się już czują...? :roll: Trzymamy za nie kciuki i przesyłąmy moc gorących uścisków :loveu: :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Wtorek u nas słoneczny, chociaż troszkę nerwowy, bo intensywnie się zastanawiam, czym to moje chore ciałko kaprysiowe karmić, żeby jej większej krzywdy nie wyrządzić.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#008000]Pozdrawiamy całą uroczą rodzinkę.[/COLOR][/FONT][/I]
  6. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue]Witaj Agniesiu!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue]Wkońcu do Was dotarłam nie ukrywam że doznałam szoku bo zmiana tytułu ale fajniusio :) Wkońcu jak by nie patrzec to osiem łapek[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4483/niebieskielapki1vg5.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue]Fionka rewelacyjne ma pozy spania hihi słodka z niej panienka. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]A jak sie czuje moje ulubienica Kaprysia??[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Pozdrwiamy Was cieplusio i życzymy słodkich kolorowych snów Dobranoc[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/333/avatar287915xm6.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [quote name='Kasia_zg'] [CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=royalblue]Oooo Boziu!!! Nasza kochana Kaprysia taka chorutka...:-( [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]I jeszcze Fionka kłopoty żoładkowe :([/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Agniesiu musisz być dobrej myśli napewno wszystko ułozy sie dobrze i Kaprysia bedzie zdrowiutka...Musisz sie trzymać nie możesz sie podlamywać przecież Kaprysia potrzebuje Cie a Ty sobie poradzisz i zobaczysz wszystko bedzie dobrze!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]A ja trzymam kciuki i jestem z Tobą!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [CENTER][I][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=#4169e1]Śpijcie słodko Dobranoc!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=red]Kasieńko kochana, dziękuję [/COLOR][/FONT][/I][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] [quote name='Pegaza']Hi Aga widze że masz problemik z CAPRI. Nie zakładaj od razu, że będzie cos nie tak, myśl pozytywnie! powodzenia życze :p[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Taaa, staram się, tylko wspomnienia mam negatywne :roll: Ale spróbujemy z nowym jedzonkiem przez miesiąc, pod ścisłą kontrolą i zobaczymy co będzie.[/COLOR][/FONT][/I] [quote name='Pegaza']Aga a jakiej karmy próbowaliście wcześniej?[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Capri dostawała tylko w formie nagrody dropsy Royala (znaczy się suchą karmę), a jadła: gotowany ryż+marchewkę+pierś nielota.[/COLOR][/FONT][/I]
  7. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]dzień dobry Aga [/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]pozdrów Kaprysię i Fionkę od Yorkowej gromadki :loveu: [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]tak sobie myślałam może Kaprysia ma to ze stresu [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]w końcu tyle czasu była sama [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]a tu nagle szczeniaczek nowy w domu [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]i musi się dzielić zabawkami, posłaniem[/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Courier New][COLOR=#ff00ff]a przede wszystkim miłością Pańci ;) [/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]Witaj Marto, [/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkred]też nad tym się zastanawiałam, po części na pewno Fionka negatywnie wpłynęła na Kaprysię, ale te problemy towarzyszyły nam od zawsze, praktycznie od początku, wiadomo - z przerwami, ale pojawiały się regularnie. Niuńka na gotowanym jedzonku jest od 4 miesiąca życia.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=#8b0000]Marto a swoją gromadkę czym karmisz?[/COLOR][/FONT][/I]
  8. [quote name='Zuza96'][FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Jeteś[B]my :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Nie mogłem czekać Aguś tak długo na odpowiedź :eviltong: :evil_lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Więc wstawiam foteczki mojej kochanej, słodkiej Bajeczki: [/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cacdc0883bf5e1eb.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/356/cacdc0883bf5e1eb.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Bajka ze swoim tatą, a mama się stroi :loveu:[/COLOR][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ea903d020541de98.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/58/ea903d020541de98.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Maleństwo słodko śpi[/COLOR][/FONT] :cool3: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/110e1dc9508f88a1.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/356/110e1dc9508f88a1.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=magenta][FONT=Comic Sans MS]Kołobrzeg - tam się urodziła :loveu: :lol:[/FONT][/COLOR] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]No i na razie mam tylko zdjęcia jak Bajka śpi...:eviltong: Ale dużo takich samych[/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=magenta]Jechaliśmy aż 4 i pół godziny , a mała cały czas spała, pani hodowczyni wszystko nam powiedziała na temat wychowania itp., itd. ;) Jak już przyjechaliśmy do domku to od razu zrobiła siusia na podłodze i kupkę, ale już więcej tego nie zrobiła. Pierwsza noc była bardzo spokojna, do 4 rano spała, a potem się bawiłyśmy razem, gryzła mi ręce i bawiła się zabaweczką. O 7 rano dałam jej jeść i wyszłam z nią na dwór. Potem już poszłam na 8 do szkoły. Dzisiaj już wykąpaliśmy ją i pachnie ładnie. :p Wszyscy przychodzą ją zobaczyć. :loveu: A jak wychodzimy na dworek i jak powiem siusiu to jak jej się chce to siusia. Jest przeurocza. :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT] [/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Zuza, gratuluję[/COLOR][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89D.gif[/IMG] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Cieszę się, że spełniło się twoje marzenie.[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][COLOR=darkorange]Już są spacerki? Szybka jesteś. Ja swojej nie wypuszczę bez kompletu szczepień. Jutro idziemy na drugie szczepienie. [/COLOR][/FONT][/I]
  9. [quote name='Magda_Miki']Ojej, zdrowiej szybciutko kochana Kaprysiu! Masz takiego maluszka w domu to trzeba się nim zająć, a nie chorować:loveu: Aguś jak tam Fioneczka? Robi coś poza jedzeniem, spaniem i produkowaniem odpadów?:evil_lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Ostatnio Fiona wpadła na dziki pomysł, że może Capri ją mlekiem nakarmi, gania za nią jak wściekła i próbuje ciągnąć za cyca - jak nic dom wariatów[/COLOR][/FONT][/I] :splat: [quote name='Magda_Miki']Witamy poniedziałkowo (i oby jak najszybciej weekendowo:cool3:)! Proszę ucałować dwie małe kruszynki i przybić łapę od Mikiego:lol: [/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=sienna]Witaj kochana Madziu, dziękujemy za poniedziałkowe odwiedzinki[/COLOR][/FONT][/I] :calus: [quote name='fidelek2'] Dzień dobry Agnieszko :lol: Cieszę sie ogromnie, że masz w domku drugiego ogonka :loveu: i zazdroszczę Ci tego troszkę, wiesz...? ;) Fionka jest cudowna, słodziutka i prześliczna!!! Taka maleńka puchata kuleczka? A jak Kaprysia odnosi sie do młodszej "siostrzyczki'? Nie jest zazdrosna? A mówiąć o Kaprysi trzymamy kciuki z Nią i jej zdrówko!!! :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Halo Kasiu[/COLOR][/FONT][/I] :buzi: [I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Fionka wygląda jak baryłka, toczy się słodko po podłodze, skacze na czterech łapach i gdy szybko biegnie to doopcią zarzuca na zakrętach. Kaprysia jest zazdrosna i ustawia małą na ostaniej pozycji w domu, ale myślę, że wszystko przebiega w granicach przyzwoitości, bo Kaprysia to bardzo grzeczna i mądra dziewczynka[/COLOR][/FONT][/I]. [I][FONT=Georgia][COLOR=navy](Kasiu masz przepiękny nowy bannerek!)[/COLOR][/FONT][/I] [quote name='Toska']dzień dobry :lol: witam :lol: dawno mnie tu nie było , szukam dziś i.....:crazyeye: o matko kochana :loveu: jakie zmiany :lol: drugi ogonek zamieszkał u Agi :lol: -jaki słodki ogonek :loveu: Aga -gratulacje !!! śliczności :loveu: , słodkości :loveu: proszę ucałować obie panny w same nochalki :loveu: , wygłaskać , wytulić od ciotki Toski , która umiera z zazdrości :evil_lol:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Witaj Toska[/COLOR][/FONT][/I] :Rose: [I][FONT=Georgia][COLOR=green]Obiecuję ucałować, wygłaskać i wytulić moje dwa ogony. Bardzo się cieszę, że nas odwiedziłaś - dziękujemy za pamięć. Pozdrawiamy bardzo bardzo cieplutko.[/COLOR][/FONT][/I]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Kolorowych snów, idę studzić swoje zwoje mózgowe...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/2829.gif[/IMG]
  11. [quote name='PositiveThought']ona jest taką Kruszynką :loveu: będzie dobrze, zobaczysz, poradzisz sobie najważniejsze, byś była silna i siłę dała Kaprysi. pomożesz jej na pewno :calus: i za co przepraszasz, kochana? trzymam kciuki z Adiusiem, by było w porządku i byście miały dość energii na zmagania z małym potworkiem. (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Tak bym chciała pożartować :razz: ale nie jestem w stanie, w głowie mam mętlik... kombinuje, jak zawieść krew do badania, i tak karma - nie jestem pozytywnie nastawiona do tego rodzaju pożywienia... no i mała haftnęła :mdleje:plaga haftowania, a to podobno wyszło z mody...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='PositiveThought']ojej... ależ Kaprutka wrażliwa... :calus: biedactwa. tyle nerwów... będzie dobrze i smacznie, zobaczysz :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Przepraszam, ja dziś o jednym... jestem kłębkiem nerwów. Z jedzeniem wiecznie mam problemy - to moja zmora od urodzenia i moich wszystkich czworonogów :roll: A Capri - to mnie niepokoiło, bo od dawna nie wygląda tak jak powinna, i nie wspomnę tu o urodzie tylko aspekcie zdrowotnym, ale chyba nie mogłam uwierzyć, że to znów alergia... Jutro idziemy na pobranie krwi. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Oj biedna malutka i biedna Pancia... A ja sie rozkladam chyba. Ten stres mnie zabije. Moze nie objawia sie to jakos tak widocznie, ze siwieje, zmarszczki sie robia czy cos, ale odpornosc mi spada i choruje przy wiekszych klopotach. Moze latwiej Ci bedzie amciu zmienic jak Panny beda jadly to samo...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Środa - już tuż tuż... ale przecież będzie dobrze - inaczej być nie może 8-) A ja się boję, że karmiąc gotową karmą znów wywołam jakieś problemy i choroby... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Halo Byłam u innego veta z Kaprysią... i zasugerował zmianę diety, ponieważ według niego - niuńka ma alergię pokarmową, buuu [SIZE=2](wcina wyłącznie: ryż+marchewka+pierś nielota i kilka dropsów royalowych dziennie) [/SIZE] I co ja mam zrobić, bardzo trudno jest mi się przełamać ponownie do karmy, bo kiedyś miałam z nią olbrzymie kłopoty... buuu Pomocy psychologicznej, aż musiałam się tabletek najeść, bo potwornie bolała mnie głowa z nerwów... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Łaaaaaaaaaaaaa!!!! Zmiana tytulu galeryjki :megagrin:[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Wysiliłam się umysłowo, i to w poniedziałek ...[/COLOR][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=1][COLOR=magenta](Ps. za trzy ogony jeszcze bym bana dostała...)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/915.gif[/IMG]
  16. [quote name='koregra']Widzę że dużo się u was pozmieniało. Całego wątku to nie mam możliwości przeczytać, może z czasem czegoś się dowiem. Śliczny szczeniaczek :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Kamilko, cieszę się bardzo z Twoich odwiedzin, dziękujemy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :buzi:
  17. [FONT=Georgia]Melciu, zawsze jesteś blisko...[/FONT]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Fionka na dzień dobry [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29d3e27d4952a1f7.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/125/29d3e27d4952a1f7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/665472251c448b25.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/63/665472251c448b25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4feaa30491b0a9c9.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/63/4feaa30491b0a9c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ff111744d555bb2d.html"][IMG]http://images11.fotosik.pl/63/ff111744d555bb2d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf113f5833e69b20.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/bf113f5833e69b20.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8f6a06b832a8b3e3.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/125/8f6a06b832a8b3e3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1a131c3a075afe72.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/1a131c3a075afe72.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7fe8cd779548a26c.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/7fe8cd779548a26c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/706b429e1300fbfc.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/53/706b429e1300fbfc.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Taaaak, to znak :megagrin: Hey Kamilko! Nareszcie do nas trafilas :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jeśli to znak, to ja chętnie skorzystam, choćby od rana ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shock/56BE7FD.gif[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Kamilko :loveu: :loveu: :loveu: Pozdrawiamy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  20. [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][B]Szalony Tedi[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/74C.gif[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Mam nadzieję, że Twoje zdrówko jest w normie i powolutku będzie już tylko lepiej. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#8b0000][B][COLOR=royalblue]Justynko, miłego dnia[/COLOR][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  21. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dooobry :loveu: Witam nasze piekne Panie o poranku niemalze. Dzisiaj bedzie ciezki dzien, wiec licze na duzo popzytywnych foteczek :loveu:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj kochana Anusiu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]nie wiem czy to znak, ale przeczytałam (...) dużo flaszeczek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :oops:
  22. [FONT=Georgia]Wiem, że żadne słowa nie są w stanie pocieszyć i ukoić. Wiem, że wspomnienia są jednocześnie piękne i bolesne...[/FONT] [FONT=Georgia]Aresku, obdarzony byłeś piekną i wielką miłością. Przystojniaku - pozostawiłeś po sobie wielką pustkę w sercu...[/FONT]
  23. [quote name='Justysia i Grześ'] Chociaż z drugiej strony służyły mu tylko do walenia nimi we wszystko napotkane na drodze a o jedzeniu nie pomyślał -> co pewnie uratowało je przed totalną zagładą a nas przed koniecznością znoszenia Jego totalnego rozstroju żołądka :razz: Aha, namiętnie kradnie jedzonko psom i w takich ilościach nie wywołuje to problemów - więc nie jest najgorzej ;)[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]hihi :roflt: Tedi wie, co dla niego dobre. Ależ macie z nim kino w domu, prawdziwy koci agent[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin:
  24. [quote name='Justysia i Grześ']Tedi ukradł skądś ziemniaki – w związku z tym istnieje cień szansy, że chociaż chwilkę się nimi zajmie i faktycznie wystarczy tylko moje zerkanie w stronę, z której dobiega rumor :p Co prawda kradnąc zdemolował pół kuchni a teraz jak strzała przemierza większość domu wyposażony w kilka sztuk kartofli z czego każdy wielkości wręcz imponującej, (co również grozi demolką), ale nie wygląda to najgorzej więc sobie piszę… Oba psy przyszły do mnie pokazać, że nie mają z tym nic wspólnego, chwilę świra pooglądały i ulokowały się w miarę bezpiecznych miejscach – he he, mądre bestie ;) [/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Jak się mają ziemniaczki i Tedi? Kolega nie najadł się przypadkiem surowych frytek? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  25. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]poranne pozdrowienia dla całej rodzinki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
×
×
  • Create New...