-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Ciekawe którą niuńkę Klemens wybierze[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-? [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/6e9f38637de7a594.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/a9177613cadfc601.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Klemens na topie [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/08033d1dd45516df.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/539345ece9a4da48.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B] Raz ma go jedna[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/740444cced93cfc5.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B] Raz ma go druga[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/c5878bb5c91c5f6b.jpg[/IMG]
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach oglądam te zdjęcia, zachwyam się i trochę zazdroszczę :oops: Ja też chce takiego małego szkraba :oops: :loveu: Fioneczka jest boska, w niej się nie da nie zakochać :loveu: A jakie przyjmuje pozy podczas snu :lol: no i jak tu potem nie robić piesowi zdjęć, kiedy on za każdym razem wychodzi inaczej :lol: :loveu: Slodko dziewczynki się miedzy sobą przekomarzają, jednak co dwa Yoreczki to nie jeden, nie ma co ukrywać :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Anusia wrzesien to i ja będę miała przerąbany, więc obie będziemy siedziały i zakuwały, ja mam wszystkie egzaminy do zdania, a jeszcze 1-10 wrzesien jestem na obozie ze szkoły, ach normalnie strach myśleć co to bedzie :shake:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][B]Daguś Daguś[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cieszę się bardzo, gdy jesteś na dogo.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Yorkie']Agusiu! Dawno u Was nie byłam, przepraszam :oops: Nie wiem jakim cudem, ale Waszą galerię mi wywaliło z subskrypcji! Już myślałam, że może nowych postów nie ma, ale to nieprawdopodobne... Teraz już powinno być wszystko w porządku ;) [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy cieplutko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
:loveu: Ja też spróbuję zrobić takie zdjęcia :evil_lol: może się uda :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']phi! on na mnie patrzy w nocy, przecież pod kołdrę nagminnie włazi :p[/quote] Taaa, mów do mnie, biedny Dusiaczek :loveu: A zdjęcia są rewelacyjne i fajna kołderka :loveu:
-
Be, nie przejmuj się... powiedz, że Duś jest z tych wielgaturek :evil_lol:
-
Misiek Pysiek, Siusiak Dusiak fajnie śpiocha i wcale nie chce spojrzeć na Be... hihihi
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Kaczki na ruszt!![/quote] I jeszcze na rusztowanie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20wacko/3983.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Zeby mowic o trzech slowach, najpierw trzeba przypomniec, ze Borysek jest naprawde oczkiem w glowie mojej siostry i zwariowala na jego punkcie.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Podgrzałaś moją ciekawość...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tez mialam nadzieje... No nic to. Wrzesien bedzie ciezki.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Tak cię będę wpierać, że ho ho i będzie dobrze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]Anusia, a co teraz masz w planach? Oooo, a opowiesz kiedyś o trzech magicznych słowach, które działają na Borysa?[/COLOR][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tiaaaaa. :roll:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Przez chwilę miałam nadzieję, że może jeszcze się uda...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#000080]Przykro mi, że tak wyszło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
Madzia brum brum [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/goodluck.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']No tjudno, co zrobic :-([/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Halo, a wyniki to już są???[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Magda_Miki'] Dyskryminacja kaczek!!:diabloti:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hehehe.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaa kurna Agus, test wielokrotny wybor, brak odpowiedniego sasiedztwa i łoooo.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Te somsiady to casem som nie tam gdzie trza, beee [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]ech - przykro mi Anusiu, very much[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/uhhh.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']O matko... Kaczki tez???[/quote] martwe... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20face/BE948.gif[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/hello4.gif[/IMG] Cześć pracy Rodacy...
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cze Anusia :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Że ty wczoraj nie ten tego i nie do przodu? Ale why?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
Nie potrafię przejść obojętnie obok tak pięknych słów... serce płacze...
-
:crazyeye: ale dawno rodzynasów nie widziałam, a tu wczoraj takie pokazy były... ech
-
Maaadzie, cze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/11DA.gif[/IMG] mam tylko to, a na wesołe dzień dobry masz jeszcze to, moje ulubione hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/uachicken.gif[/IMG] i w żaden sposób nie bierz tego do siebie, po prostu uwielbiam nieloty hihihi
-
Maksi, jesteś w naszych sercach :glaszcze:
-
[quote name='Rorinus']No i Koniec 03.07.07 jade po psiesa ;) do warszawy z rodowodem za 1000zł 3 miesiace ma szczeniaczek ;) ostatni z miotu ;) byl za 1300zł ale wytargowałem 1000 ;) niebawem bedą zdjęcia ;)[/quote] Gratulacje :klacz: Świetna wiadomość :thumbs:
-
Madzia, rób zdjęcia najlepiej w serii po 5 sztuk :megagrin: tony zdjęć w kompletach po 5 sztuk :evil_lol:
-
Jak dla mnie Max nie jest grubaskiem.