-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Magda_Miki']Witamy! Dziewczyny marzenia sie spełniają:multi: Ja czekałam na swojego pieszczocha 8 lat! Nigdy nie traciłam nadziei:loveu: Miłego dnia![/quote] :crazyeye: Madzia mod, Madzia mod hihihi :evil_lol:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Słoneczko kochane :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images28.fotosik.pl/6/7a4d16ed617272d4.jpg[/IMG] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][B]I bannerek jest zniewalający, to oczko cudowne[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu:
-
Będzie jedzenie :sweetCyb: będzie jedzenie :cunao: :sabber: czekam
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy][B]Dziołchy w akcji[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4b947b2aba2526c2.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/5/4b947b2aba2526c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/44cc4997f3ad3c70.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/5/44cc4997f3ad3c70.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bd127915c483f52a.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/5/bd127915c483f52a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/29b16b459aa8e091.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/5/29b16b459aa8e091.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28677b0df545ded2.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/5/28677b0df545ded2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25195c0d945d138b.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/5/25195c0d945d138b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ca7f77d595d7cc5.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/5/0ca7f77d595d7cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4591d3ae380eae92.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/4591d3ae380eae92.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c35df7abe54c616e.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/5/c35df7abe54c616e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7a1ee3d081a03de.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/d7a1ee3d081a03de.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka'][B]Banda skradzionej zmiotki[/B] :evil_lol:[/quote] :smilecol: [I][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]hihihi super![/COLOR][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Gang Olsena, ewentualnie Gang T albo Gang Alutki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Zwierzaki na literkę T chowają się zdrowo? Alicja ma nowego kolegę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dobrze, że twoje samopoczucie trzyma się w normie i mam nadzieję, że dużych wahań już nie zanotujesz.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Jak się miewa twoje samopoczucie? O... i właśnie, co u panny Alicji i kota Borysa, bo o nim to już dawno nic nie słyszałam?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']To siup. Tylko moja po pierwsze juz sie konczy a po drugie wystygla :roll: A Twoja tak pieknie paruje :razz:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Bo to już druga[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]świeżutka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nooo super :grins:[/quote] :kaffee_2: :kaffee_2: [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]no to siup[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry, czesc i czolem! Co tu cisza taka :hmmmm: Myslalam ze wypije kawusie w milym towarzystwie a tu pustki...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]jestem z kawusią[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[IMG]http://images22.fotosik.pl/67/ad9c8336329f97ad.jpg[/IMG] Języczek w wykonaniu Kaprysi to prawdziwa rzadkość :megagrin:
-
Maksi, Mrówa - dziewczyny trzymajcie się.
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj Agus :calus: Bardzo mi milo to czytac.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dyć to prawda jest najprawdziwsza [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Zageszczam atmosfere ale o pewnych sprawach moge powiedziec tylko Wam. Nawet jezeli nie mowie czegos wprost, to zawsze pomagacie :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Mąka zagęszcza, ty rozjaśniasz, rozświetlasz nam dni i noce[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='nadzieja'][COLOR=darkred][B]jestem Najszczsliwsza Osoba pod sloncem dzieki Wam i Avikowemu malenstwu:)[/B][/COLOR][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F6.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Warto marzyć [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]warto mieć marzenia, bo czasem się spełniają...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ja juz chyba nie mam marzen. Wszystko to o kant doopy potluc :shake:[/quote] :glaszcze: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]tak nie można mówić, nie wszystko tłucze się o kant doopy... nie wszystko [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Witaj Aguś :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Ależ u Ciebie pieknie kwitną te kaktusiki prześliczne niesadziłam ze tak pieknie moze kwitnąć kaktus jestem pod wrażenim :)[/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Wymiziaj mocno kochaną Kaprysie i szepnij jej odemnie na uszko niech szubciutko zdrowieje :):loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Tulaski oczywiście dla uroczej kluseczki Fionki :loveu: [/COLOR][/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy]Aaaa i oczywiście buziaczki dla Ciebie:calus:...Dobrej nocki:lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I] Zawsze można liczyć na ciepłe słowa Kasi, jesteś kochana [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]To co misie lubią najbardziej :loveu: Pozdrawiamy wieczorową porą [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nooo to dobrze ze przeglad wyszedl OK. Agus, nie wyczulas przypadkiem nutki ironii w mojej wypowiedzi?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Ech, miałam nadzieję, że jej tam nie ma, tak mi się marzy trochę więcej dobroci wokół, że jej wypatruję na siłę[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='fidelek2']Witaj Agnieszko :lol: Głos na MAJĘ oddany...;) Cieszymy się, że z Pannicą dobrze i trzymamy kciuki za szybciutki powrót do 'normalności' :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Witaj Kasieńko :buzi: Tak, chwila normalności mile widziana :roll: Przesyłamy serdeczne letnie pozdrowienia :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='szajbus']I tak już będzie po wszystkie dni naszego życia. a potem one wybiegną nam na spotkanie i nigdy sie nie rozstaniemy. Wierzę, że tak właśnie kiedyś się stanie... Kochani pomóżcie Prosimy o głos w Krakvecie na Fundację Maja z Zielonki http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582
-
[SIZE=3][COLOR=Purple][B]Kochani pomóżcie, potrzebujemy Waszych głosów :modla:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=Magenta][B]Prośba o głos w Krakvecie na Fundację Maja z Zielonki[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=DarkOrchid][B]Link do głosowania [/B][/COLOR] [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582"][B]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=4582[/B][/URL] ------------------------------------------------------- Anusia cieszę się, że życie jest piękne. Wróciłyśmy, nie było źle, uszka sprawdzone i przebadane, oczy, dziąsła, skóra, węzły czy cóś tam innego, wszystko w normie. Dostałyśmy kropelki i problemy powinny minąć w ciągu 3 dni.
-
Myślę, że przewrażliwiona nie jesteś, po prostu czekanie jest trudne. Mam nadzieję, że Mrówa będzie miała w sobie siłę i chęci na powrót.