-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Witaj, czekamy na zdjęcia Chirona. Tak dla wyjaśnienia psiak ma metryczkę, bo się troszkę pogubiłam :roll:
-
Bezimienny zagubiony piesku w krainie tęczy nigdy więcej nie zaznasz smutku bądź szczęśliwy wśród nowych przyjaciół Strach, ból i samotność, którą widać w psich oczach rozrywa serce.
-
Psoniu pozostaniesz w naszych sercach na zawsze Szajbusku :calus:
-
Dzień dobry Saro i Arisku udanego dzionka życzę i pozdrawiam bardzo wakacyjnie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG]
-
Łódź-Rottek-Z OCZU WYRASTAJĄ MU WŁOSY!Już w drodze do SWOJEGO DOMKU!!!!
Aga76 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Zbieramy pieniądze na operację... -
Mróweczko to dla ciebie na pocieszenie. Oj Maksi może w czwartek będziesz mieć Gościa...
-
Wypoczywajcie sobie na zdrowie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6169.gif[/IMG] Ale wrócicie w końcu do M.M.?
-
Łódź-Rottek-Z OCZU WYRASTAJĄ MU WŁOSY!Już w drodze do SWOJEGO DOMKU!!!!
Aga76 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Wsparcie potrzebne... -
Czekamy i wierzymy, że los się niebawem uśmiechnie do Maksi...
-
[quote name='nadzieja']jestesmy w Zabrzu[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36139.gif[/IMG] Cześć Nadziejo, pozdrawiamy Zabrze!
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Cześć Angela :loveu: Pozdrawiamy i na fotki Elvisa niecierpliwie czekamy :loveu: -
Ale przepiękna tęcza :loveu:
-
Cześć Martuś, cudne zdjęcia śpiochającego Tofficzka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/3638.gif[/IMG]
-
Cześć Madziu, Nocne przygody masełka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M14.gif[/IMG]
-
Witaj Kasieńko, Mati robi słodkie minki, kochany pysiaczek, tylko go tulić i tulić... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6133.gif[/IMG]
-
Zawsze, gdy przychodzę do Aresika oczy mam zaszklone i ukradkiem wycieram łzy, nagły katar tłumaczę uczuleniem na monitor... Nie znałam Aresika osobiście, ale dzięki twoim słowom stał mi się bardzo bliski - elegancki i dzielny mężczyna, mądry i kochający przyjaciel, on wciąż jest z tobą, przy tobie, daleko a jednocześnie blisko... Po tęczy biegnie do ciebie otrzeć łzy, cichutko w nocy czuwa przy twoim łóżku, delikatnie na poduszce przytula pysio do twojej twarzy - on zawsze jest przy tobie, taka piękna i głęboka miłość jest wieczna, i nawet tęcza tego nie zmieni...
-
Cześć Saruś, mi się bardzo podoba to trzecie od dołu, takie bardzo słoneczne... [SIZE=1](paranoja)[/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6174.gif[/IMG]
-
[quote name='julia.zuzanna']ale wyżełka od wczoraj już w nowym domu, wątek trochę za późno jakby...[/quote] Świetna wiadomość. Bardzo dobrze, że sunia ma już nowy domek.
-
[quote name='Anusia & Alutka'] EDIT: Ale spongo Aguś, Ciebie klątwa nie dotyczy.[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7_4_33.gif[/IMG] aaa, to dobrze - od razu mi ulżyło, uff
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
A już miałam przyjść tu i zamieść kurze [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/3_11_10.gif[/IMG] -
[quote name='Anusia & Alutka']Jesoooo!! Wy sobie uważajcie, bo rzuce klątwę i będziecie miały owłosienie, którego nie usunie nawet najnowszy depilator brown!! :diabloti: Nie mowiac o innych badziewiach nawet :roll:[/quote] Pakuję się i uciekam, co sił w pedałach (mojego rowerka) [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/6358.gif[/IMG]
-
Boooskie dwa kucyki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M5.gif[/IMG]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Witajcie kochane cioteczki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG] [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]I mamy lipiec, dziś Fionka skończyła 3 miesiące. Poza tym z góry uprzejmie uprzedzam, że w tym miesiącu Fundacja Maja znów startuje na Krakvecie, więc będę baaardzo gorąco i namiętnie prosić o Wasze głosy - może tym razem uda się wygrać. [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#006400]Mała jubilatka dogłębnie przejęta swoją rolą[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/8372133faf792db3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/10c3043cb7fb08aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/d8b669edfc25a4ed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/11/9cae26a3f5d1e972.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/11/affd9fe7c293e5c8.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C514.gif[/IMG] uroczyście i z honorami pozdrawiamy fankę poniedziałków, bo dziś w końcu poniedziałek
-
Morusku, Szarotko... Wiem, że żadne słowa nie pocieszą, nie zmienią rzeczywistości i nie złagodzą bólu rozstania i tęsknoty, Szarotko nie jesteś sama, łączymy się z Tobą w ciepłym uścisku...