-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Maksi czeka
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Jeśli mnie pamięć nie myli to w lipcu masz się bawić na weselu?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Magda_Miki']Na pewno nie!;)[/quote] :buzi: [quote name='PositiveThought']kurde, biedna Kapryśnica :( no co ja poradzę na to, że zawsze coś spsuje? co jest nie tak? :([/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Kto zepsuł twój dobry humor, mów szczerze i natychmiast, migusiem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :glaszcze: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ślicznie zakwitły Ci kaktusiki, Nam tez rok temu puscil piekne kwiaty, ale one sa bardzo ciezkie i nie wiele trzeba aby sie złamały ...[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Ach cudne te Twoje dziewczyneczki :multi: :loveu: Mam nadzieje, ze z Fioneczka bedziesz jezdziła na wystawy i dzięki temu spotkamy się w Katowicach - ach jakbym tego chciała, chciałabym dzisiaj, juz, teraz :lol: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Wymiziaj dziewczynki ode mnie, ach kochane myszki :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Witaj zapracowana Daguś, nasza ulubiona emigrantko :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Ściskamy, pozdrawiamy i bardzo tęsknimy za tobą![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Fiku Miku Fiku Miku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :megagrin: :splat: [I][FONT=Georgia][COLOR=magenta]poniedziałkowa głupawka[/COLOR][/FONT][/I]
-
[quote name='PositiveThought']witaj moja kochana Agusiu :loveu: przepraszam, że się nie odezwalam, ale dołek jest, siedzi tu ze mną, przeszkadza, zaczepia, na Dusiaka krzyczy, jeść nie daje... bÓÓ. pozdrawiam kochane dziewczynki :calus:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Be moje drogie, zakopię ten dół, z górką nawet i nie pozwolę smucić się w wakacje wcale a wcale :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Magda_Miki']Hej! Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku:razz: Proszę nas nie martwić. W razie czego trzymam kciuki![/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]W porządku nie jest, ale być musi :roll: Mam tylko cichą nadzieję, że to nie jest kolejna alergia...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']A ja sie pytam, dlaczego na bannerku nie ma napisanego Torka?? :mad:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Anusia, pilnuj porządku, bo tak być nie może :shake: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Pozdrawiamy słonecznie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hey Agus. Widzialas sparalizowanego yoraska? :-( Jak moje panienki?[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cze Anusiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]widziałam, zdjęcia są wstrząsające...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cóż, mamy nowe problemy, dziś wizyta u pana veta, zobaczymy, na razie wolę się wstrzymać z opowieściami[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shake: [quote name='madziasto4']Dzień doberek :multi: Witamy w poniedziałek, co słychać u małych kobietek? :loveu: Moi mężczyźni wcinają po marchewce ;) Pozdrawiamy :multi:[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cze Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Marchewkowi mężczyźni :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
-
[quote name='Pegaza']Cze Aguś:loveu: ja widze że wczesny ptaszek jesteś z rana:p o matko nieżle dają obie razem czadu:lol: [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/b2c630e6d2014e7a.jpg[/IMG] Agus ja na pare dni wyjezdzam w góry więc chciałabym również życzyć wiele ciepłych dni[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/80D.gif[/IMG] bezstresowych w pracy a po pracy miłego odpoczynku[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG] pozdrowienia dla Anusi i innych blogowiczek- koleżanek, gdyż obawiam się że nie zdąze już dziś poodwiedzać wasze galerie, wybaczcie brak czasu:cool1: papa trzymcie się wymiziaj dziewczynki:loveu: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE74D.gif[/IMG] moje dziewczyny pare dni zażyją świeżego powietrza:lol: a Soma to juz luksus cały dzień spędzi na ogródku,Pipi zaś będzie mieć towarzystwo aż 3 psów + Soma.Całusy i tulasy bedziem tęsknić:-([/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dario :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Wypoczywaj, relaksuj się, dotleniaj, podziwiaj krajobrazy i wracaj do nas, będziemy tęsknić i czekać :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='madziasto4']No proszę :crazyeye: To Masterk potrzebował więcej czasu :lol: Być może dlatego, że Toro taki nachalny i pomysłowy:mad: A może dziewczęta szybciej znajdują wspólny język :hmmmm: Kosmetyki i te sprawy..:hmmmm: Pozdrawiamy serdecznie :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Taaa, laski siedzą pół dnia i plotkują o kosmetykach, mężczyznach, ciuchach... i zrobiły się papużki nierozłączki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :wink:
-
Piękne są wspomnienia, niby zwykłe... a jednak mają w sobie tyle miłości, ciepła, niosą ze sobą wzruszenie, smutek i dziwną wdzięczność, że dane nam było poznać ogonkową miłość.
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Cześć Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]przyszłam sobie rano do ciebie na śniadanko, w nadziei, że znów czymś dobrym mnie poczęstujesz :grins: Oczywiście przybyłam ze swoim kawałkiem ciasta i z moim kwiatuszkiem Zwiskiem Różowym, bo się z nimi nie rozstaję :roll:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7016/p6230006qr9.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8131/p6230003jc6.jpg[/IMG]
-
Maksi trzymaj się!
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Cześć Nadziejo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Chłopcy razem świetnie się prezentują, chyba im dobrze razem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
:crazyeye:[SIZE=3][COLOR=LightBlue][B]...[/B][/COLOR][/SIZE]:knuje:[SIZE=3][COLOR=LightBlue][B]...[/B][/COLOR][/SIZE]:roflt: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1755/p6230002om7.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/8131/p6230003jc6.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Przepiękny zwis kwiatowy, w zbliżeniu zyskuje na swej atrakcyjności [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9994/p6230004lz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7016/p6230006qr9.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I] Jest i obiecane jedzonko[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]:multi: To mój kawałeczek, mój mój[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :multi:
-
Maksi
-
Nadziejo, do Łazienek nie można wprowadzać psów, jest zakaz.
-
[quote name='Magda_Miki']Na szczęście to nie boli aż tak. Tabletek przeciwbólowych nie biorę od 3 dni. Po prostu chciałabym wstać i iść pobiegać:loveu: Gnaty nie są rozgrzane... Jak tylko siniaki zejdą to będzie super! Idę na śniadanie, a potem wstawię zdjęcia:razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Dzielne dziewczę! Idź nabrać sił i wróć, bo żem ciekawa jest tych zdjęć![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I]Przykro mi, po opisie widać, że naprawdę cierpisz :glaszcze: Niech szybko wszystko wraca do normy.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Magda_Miki']Ja obstawiałabym po dziadku:evil_lol:[/quote] :thinkerg:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I] i wszystko jasne![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Jezdem i czekam :evil_lol: Madziu, spałaś dobrze tym razem? Jak nóżencja się miewa?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Magda_Miki']Ciekawe po kim to ma:diabloti:[/quote] :niewiem: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]może po babci?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Magda_Miki']No ładne wariatki małe:loveu::loveu: Teraz pańcia będzie miała dużo sprzątania z samego rana:lol: Z Capri to niezły AS jest:evil_lol: Tak pomysłowo denerwuje Fionkę[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]A jaką miała przy tym radochę...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :oops:
-
[quote name='Magda_Miki']Odkręcę:chainsaw:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I][B]Bardzo dobry pomysł [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol:
-
[quote name='Magda_Miki']Szkoda, że tak daleko... Dla mnie to nierealne ze względu na nogę:-( Z chęcią bym pojechała...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Madzia, nogę zostawisz w domu :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hey Agus. Widze ze jak panny sie bawia to na maxa :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkRed][I]Taaa, u nich to zawsze musi być na maksa :shake: dwie wariatki [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:evil_lol::evil_lol: [COLOR=DarkRed][I]Ps. Teraz śpią tyłek w tyłek...[/I][/COLOR]