-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Szykuje się impreza [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=RoyalBlue]:cunao:[/COLOR]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Piękne spojrzenie Aviego, wpatrzony jest w ciebie jak w obrazek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8128/imag0015xy7.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Poranne szaleństwo [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/9476913372bc5ea0.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/0da283abc05055d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/5e85b5edfb5b60b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/5/cb7dbdb3ce0915c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/15fe3f9272bb1033.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/b2c630e6d2014e7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/3aa6cd074772481b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/5/ebb517e7ee71087a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/a02d6f27d4995cc6.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B][IMG]http://images28.fotosik.pl/5/575175478a321139.jpg[/IMG][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]To jest super :sweetCyb:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/7937/imag0003me8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20bored/828.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Avi smacznie sobie śpiocha.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/2134/imag0005cu1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cześć Agniesiu!![/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Wkońcu znalazłam troszke wolnego by do Was zajrzeć!![/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Podziwiałam własnie Twoje kaktusiki przepieknie kwitną coś niesamowitego :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Obejrzalam wszystkie foteczki i jak zwykle sa uroczke Fionka słodko zasypia [/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Milej nocki życze :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Obowiazkowo mizianko dla Twoich księżniczek[/COLOR][/I] [I][COLOR=#000080]Dobranoc kochane[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE6F.gif[/IMG][/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][B][I]Dzień doberek Kasieńko, przesyłam gorące tulaski i same pozytywne myśli[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta/03hrm.gif[/IMG] [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: O buuuuuuuuuu :placz: Zapominamy. Uczymy sie do kolejnego egzaminu.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Anusiu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/m0I3.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Zwięźle i na temat... cała Anusia. Pozdrawiamy słonecznie. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='nadzieja']Mleczaki czesciowo wypadly jednak 7 jestesmy umowieni na rwanie[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][B][I]Trzymam kciuki :thumbs: W Ambulansie (na Warszawskim Przedmieściu) będzie wyrywanie zęboli?[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Ooo, dawno nie było tyle zdjęć Avika [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/10.gif[/IMG] Nadziejo, a jak z ząbkami Avika skończyła się historia, mleczaki same wypadły?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='nadzieja']a tak:) wstajemy i tak o 5 wiec przy okazji chialam zrobic mila niespodzianke:)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG]
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Aga76 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Shaniu, bądź szczęśliwa za TM [IMG]http://images14.fotosik.pl/70/97a2645e40dc1558.jpg[/IMG] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Cześć Nadziejo :loveu: Ładny zestaw zdjęć mamy na dzień dobry [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p
-
Duka na zawsze pozostanie w twoim sercu...
-
Be, coś ty Dusiakowi wcisnęła w łapki?! :eek2:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Cze Dziewczyny [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/315A.gif[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Czyżby Avi uprowadził pana banana? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:megagrin:
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Aga76 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']tak mi źle..że ja pierdzielę...[/quote] :glaszcze: Halu, naprawdę bardzo mi przykro... -
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Aga76 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala'] [*] już po... Shania jest za TM[/quote] Bardzo mi przykro [*] [*] [*] -
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Słodka Kaprysia tylko czasem drażni czarną kluskę: wynosi zabawki na balkon i pokazuje małej co ładnego ma i czym się zaraz fajnie pobawi. Fionka ma zakaz wychodzenia na balkon, więc siedzi w progu i złości się nieziemsko...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/16f3bb26e8f3c07d.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/96d6939e5fee1a47.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/c626886590e8a51e.jpg[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Magda_Miki']Aga ty to zawsze mnie rozśmieszasz:evil_lol: Mam dla Ciebie coś specjalnego. Tylko muszę strzelić fotkę temu czemuś:cool3: [/quote] :knuje: czekam cierpliwie :megagrin: -
Znalazłam na mapie internetowej, odległość między miejscowościami (Oborniki a Kąty Wrocławskie) to ok. 220 - 230 km, w zależności od wybranej trasy.
-
Dokładnie :loveu:
-
Rewelacja! Jeszcze tylko wklej coś smacznego i to będzie znak, że wracasz do pełni sił :laugh2_2: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6810/p6170021lx6.jpg[/IMG]
-
Oskarka (Olcia) i Carmen błękitnookie huski. Są wieści z nowego domu. :)
Aga76 replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pierwsze szczepienie szczeniaczka przeważnie zaleca się wykonywać w 6-7 tygodniu życia i później powtórzyć je około 9 tygodnia życia.