Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Witaj Zurdo, biegająca Tośka to wspaniały i wzruszający widok. Pozdrawiam cieplutko. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Pyza%20y/bi020.gif[/IMG]
  2. Matrix ma super fotki z białeczkiem, normalnie kocham się szalenie w takich zdjęciach [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M9.gif[/IMG]
  3. [quote name='nadzieja']Avi wczoraj mial rwane zabki. ZUCH CHLOPAK:)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B] Dzielny Avik, tulaski dla zucha [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36111.gif[/IMG]
  4. Cze Madzik wakacyjnie i sobotnio [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG] co dziś będziesz robić?
  5. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/11/4949e977ce1d41fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/5165960753ea9257.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/dca0bc552929b75e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/897954d508289eac.jpg[/IMG][/URL]
  6. [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/16f3bb26e8f3c07d.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/96d6939e5fee1a47.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/27ec7c6ab41d9560.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/4/d14f773427633295.jpg[/IMG]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/6bf558afc022a3bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/07506ed07d2754a2.jpg[/IMG][/URL]
  8. [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/3aa6cd074772481b.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/0da283abc05055d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/4b947b2aba2526c2.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images30.fotosik.pl/5/8e304f4a7797afba.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/34760ab0ba4fc394.jpg[/IMG]
  10. [quote name='Yorkie']Cześć Agusiu! Kaprysia jeszcze nie w pełni obudzona. A jaki śliczny języczek ma :loveu: Landrynka :loveu:[/quote] Witaj Saruś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36315.gif[/IMG] o tak, niuńka zaspana była, ziewała, przeciągała się i przez przypadek udało się uwiecznić jej jęzorek.
  11. Cześć Saruś, piękny Arisek mnie przywitał [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/2721.gif[/IMG]
  12. Zuziu... Nie rozumiem dlaczego tak czasem się dzieje, że że zło wygrywa... ciężko ogarnąć niesprawiedliwość losu, który nie oszczędza bólu, strachu i łez... Zuziu masz prawo do szczęścia i miłości, tęczowa kraina wynagrodzi tobie każdą chwilę samotności i bezradności, wśród przyjaciół jest pięknie i wierzę, że teraz jesteś szczęśliwa, uśmiechnięta i bezpieczna.
  13. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][B][COLOR=navy]Witaj Aguś!![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Wszystkie fotusie prześliczne jak zawsze zreszta :lol: świetnie dogadują sie pannice cudnie na nie popatrzec jak razem brykaja :)[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Ale miś ma dylemat którą ma wybrac ale za to jakie Klemens ma powodzenie jest wrecz rozrywany przez dziewczyny :evil_lol: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Fionka z każdym dniem coraz bardziej słodsza :loveu: cud miód:loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Nio i kochana Kaprysia świetnie wyszła na tych ostatnich foteczkach tym bardziej z tym słodziachnym jezorkiem:loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Oj wymiziaj koniecznie panice odemnie :loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Buziaczki dla Ciebie i gorace pozdrowinka oraz dobrej nocki i kolorowych snów Dobranoc :calus:[/COLOR][/B][/I] [/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/11_9_16.gif[/IMG] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj Kasiu, gdy ciebie nie ma na dogo, to smutno mi się robi, a gdy już wrócisz do nas, to od razu wokół robi się cieplej i przyjemniej.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='MAREA SHAPIRO']sliczna rozesmiana od ucha do ucha Kaprylka! caluski dla Fionki oczywista tez!;)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36311.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Mareo, czytałam, że już niedługo zawitasz w Polsce, suuuper - będziesz jeszcze bliżej nas. A zdjęcia... cały czas jestem pod wrażeniem dueciku M&M.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C078.gif[/IMG] Dzień dobry, pozdrawiamy wakacyjnie Ariska, Sarę i jej zdrowiejący palec.
  15. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Pozdrawiamy weekendowo całą rodzinkę i życzymy bardzo udanego dnia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG]
  16. Witaj Maksi, może cię dziś ktoś odwiedzi...
  17. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20text/23910.gif[/IMG] Pozdrawiamy o poranku dwie bardzo kobiece piękności M&M.
  18. Witaj Karinko i biało - czarno rodzinko, przesyłamy pocieszające tulaski i cieplutkie pozdrowienia :calus:
  19. Czeee psysłam seee [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/goodnight2.gif[/IMG] Saruś, cieszę się, że znów jesteś obecna na dogo, uważaj na wszystkie swoje członki i nie zaprzyjaźniaj się już więcej z panem gipsem, nawet nie próbuj. I bardzo dobrze, że z palcem ci nie wyszło gipsowanie. Pozdrawiamy gwiaździście. Dobranoc.
  20. Powrót Kasi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/3155.gif[/IMG] huuura
  21. Nic nie rozumiem, wstawiłam większy rozmiar zdjęć, a pokazuje mi się ten stary, poza tym nie mogę zmienić tytułu postu w zaawansowanych, ech... :roll: Ps. Nooo, nareszcie mi się udało poprawić zdjęcia... a tu dziś pusto...
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/73aecb2f03e004e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/6c558932cf965355.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/07506ed07d2754a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/d3383cfaef56aa66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/6bf558afc022a3bc.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='PositiveThought']a ja? mnie nikt nie przywitał osobiście tu :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Witam cię osobiście[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [quote name='Pegaza']Jestem i ja :cool1: Anusia chyba zabrakło moich kciuków:roll: Pozdrowienia i pędze dalej....[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Daria wróciłaaaa, huurrraa[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :sweetCyb: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Agusiu ja też się cieszę, kiedy mam czas, aby z Wami posiedzieć na dogo, bo wtedy czuje się tak jakbym byla wśród swoich:loveu: :loveu: , a nie na obczyźnie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Ach te wyspy odległe...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [quote name='Magda_Miki']I ja też już jestem:cool3::loveu: Kogoś jeszcze nie ma? Oprócz Madzi Torkowo - Masterkowej?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Madzia czuwa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
  24. [quote name='Asia&Misia']Muszą być pluszowi i nadziani (watą) :D[/quote] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]tak, to je kręci[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  25. [quote name='Asia&Misia']Śliczne :loveu: Rywalizują o misia :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Cze Asiu :buzi: Dziewczyny chyba mają ten sam gust jeśli chodzi o facetów [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1:
×
×
  • Create New...