-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Matrix ma super fotki z białeczkiem, normalnie kocham się szalenie w takich zdjęciach [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M9.gif[/IMG]
-
[quote name='nadzieja']Avi wczoraj mial rwane zabki. ZUCH CHLOPAK:)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B] Dzielny Avik, tulaski dla zucha [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36111.gif[/IMG]
-
Cze Madzik wakacyjnie i sobotnio [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG] co dziś będziesz robić?
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/11/4949e977ce1d41fc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/5165960753ea9257.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/dca0bc552929b75e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/897954d508289eac.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/5/16f3bb26e8f3c07d.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/5/96d6939e5fee1a47.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/4/27ec7c6ab41d9560.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/4/d14f773427633295.jpg[/IMG]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/6bf558afc022a3bc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/07506ed07d2754a2.jpg[/IMG][/URL]
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/5/3aa6cd074772481b.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/0da283abc05055d8.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/5/4b947b2aba2526c2.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images30.fotosik.pl/5/8e304f4a7797afba.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/5/34760ab0ba4fc394.jpg[/IMG]
-
[quote name='Yorkie']Cześć Agusiu! Kaprysia jeszcze nie w pełni obudzona. A jaki śliczny języczek ma :loveu: Landrynka :loveu:[/quote] Witaj Saruś [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36315.gif[/IMG] o tak, niuńka zaspana była, ziewała, przeciągała się i przez przypadek udało się uwiecznić jej jęzorek.
-
Cześć Saruś, piękny Arisek mnie przywitał [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/2721.gif[/IMG]
-
Pamięci Zuzi- suczki, na którą uwziął się sam zły los....
Aga76 replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zuziu... Nie rozumiem dlaczego tak czasem się dzieje, że że zło wygrywa... ciężko ogarnąć niesprawiedliwość losu, który nie oszczędza bólu, strachu i łez... Zuziu masz prawo do szczęścia i miłości, tęczowa kraina wynagrodzi tobie każdą chwilę samotności i bezradności, wśród przyjaciół jest pięknie i wierzę, że teraz jesteś szczęśliwa, uśmiechnięta i bezpieczna. -
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][B][COLOR=navy]Witaj Aguś!![/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Wszystkie fotusie prześliczne jak zawsze zreszta :lol: świetnie dogadują sie pannice cudnie na nie popatrzec jak razem brykaja :)[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Ale miś ma dylemat którą ma wybrac ale za to jakie Klemens ma powodzenie jest wrecz rozrywany przez dziewczyny :evil_lol: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Fionka z każdym dniem coraz bardziej słodsza :loveu: cud miód:loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Nio i kochana Kaprysia świetnie wyszła na tych ostatnich foteczkach tym bardziej z tym słodziachnym jezorkiem:loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Oj wymiziaj koniecznie panice odemnie :loveu: [/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=navy]Buziaczki dla Ciebie i gorace pozdrowinka oraz dobrej nocki i kolorowych snów Dobranoc :calus:[/COLOR][/B][/I] [/CENTER] [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/11_9_16.gif[/IMG] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Witaj Kasiu, gdy ciebie nie ma na dogo, to smutno mi się robi, a gdy już wrócisz do nas, to od razu wokół robi się cieplej i przyjemniej.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [quote name='MAREA SHAPIRO']sliczna rozesmiana od ucha do ucha Kaprylka! caluski dla Fionki oczywista tez!;)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36311.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Mareo, czytałam, że już niedługo zawitasz w Polsce, suuuper - będziesz jeszcze bliżej nas. A zdjęcia... cały czas jestem pod wrażeniem dueciku M&M.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C078.gif[/IMG] Dzień dobry, pozdrawiamy wakacyjnie Ariska, Sarę i jej zdrowiejący palec.
-
Pozdrawiamy weekendowo całą rodzinkę i życzymy bardzo udanego dnia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG]
-
Witaj Maksi, może cię dziś ktoś odwiedzi...
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20text/23910.gif[/IMG] Pozdrawiamy o poranku dwie bardzo kobiece piękności M&M.
-
Witaj Karinko i biało - czarno rodzinko, przesyłamy pocieszające tulaski i cieplutkie pozdrowienia :calus:
-
Czeee psysłam seee [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20quote/goodnight2.gif[/IMG] Saruś, cieszę się, że znów jesteś obecna na dogo, uważaj na wszystkie swoje członki i nie zaprzyjaźniaj się już więcej z panem gipsem, nawet nie próbuj. I bardzo dobrze, że z palcem ci nie wyszło gipsowanie. Pozdrawiamy gwiaździście. Dobranoc.
-
Powrót Kasi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/3155.gif[/IMG] huuura
-
Nic nie rozumiem, wstawiłam większy rozmiar zdjęć, a pokazuje mi się ten stary, poza tym nie mogę zmienić tytułu postu w zaawansowanych, ech... :roll: Ps. Nooo, nareszcie mi się udało poprawić zdjęcia... a tu dziś pusto...
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/73aecb2f03e004e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/6c558932cf965355.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/07506ed07d2754a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/11/d3383cfaef56aa66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/6bf558afc022a3bc.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='PositiveThought']a ja? mnie nikt nie przywitał osobiście tu :([/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Witam cię osobiście[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [quote name='Pegaza']Jestem i ja :cool1: Anusia chyba zabrakło moich kciuków:roll: Pozdrowienia i pędze dalej....[/quote] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Daria wróciłaaaa, huurrraa[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] :sweetCyb: [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Agusiu ja też się cieszę, kiedy mam czas, aby z Wami posiedzieć na dogo, bo wtedy czuje się tak jakbym byla wśród swoich:loveu: :loveu: , a nie na obczyźnie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Ach te wyspy odległe...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [quote name='Magda_Miki']I ja też już jestem:cool3::loveu: Kogoś jeszcze nie ma? Oprócz Madzi Torkowo - Masterkowej?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Madzia czuwa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
-
[quote name='Asia&Misia']Muszą być pluszowi i nadziani (watą) :D[/quote] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]tak, to je kręci[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
[quote name='Asia&Misia']Śliczne :loveu: Rywalizują o misia :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Cze Asiu :buzi: Dziewczyny chyba mają ten sam gust jeśli chodzi o facetów [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: