Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Suuper, ewentualnie dośle się pieniądze na szczepienie czy inne potrzebne sprawy/rzeczy Zaplecze przygotowane :loveu:
  2. To pobyt lipcowy w hoteliku byłby opłacony na 100% i nawet na kawałek sierpnia też starczyłoby pieniążków :loveu:
  3. [quote name='agoosia'] byłysmyu ostatnio i dobrego fryzjera który ma wprawe z yorkami i niestety powiedział ze nie ma szans na złoto na głowie :( a najgorsze jest to ze rodzice mieli przepiekne złotka ale [B]mam podejrzenie ze tatus mi okzanay nie był porawdziwym tatusiem[/B] :([/quote] Pamiętam... pisałaś gdzieś o fryzjerze i jego ocenie :oops: Ludzie to czasem wstydu nie mają za grosz :shake:
  4. ten tego TK... aaaha
  5. pącek psepiękny ach i och :loveu: :loveu: :loveu: Bardzo fajne zdjęcia!
  6. Jeszcze 2 latek nie ma i sysko może się zdarzyć, a poza tym i tak jest piękna :loveu:
  7. żarełko czy kraju ~ obrazy :evil_lol:
  8. weekendowe :oops: nie miałam sił do obrabiania nowych, ale się poprawię, bu :roll:
  9. Śliczne mooorze :cool1:
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Kaprysia śpiochająca na Klemensie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/42bc7aada38f7cee.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='agoosia']dzieki Aga zdjecie jeszcze nie wyrazne ae sie poprawie :)[/quote] Najważniejsze, że jest i od teraz muszą być częściej !!!!
  12. [quote name='Anusia & Alutka']No też mi coś :obrazic: Age z chamska bezmyslnoscia utozsamiac :roll: [/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36194.gif[/IMG]... no właśnie ...
  13. [quote name='Magda_Miki']...której nigdy nie masz dosyć...:siara: Aguś nie smutaj! Widzę, że teraz ja muszę przesłać pozytywne fluidy:loveu: Dobrze, że masz własne zdanie. Inni powinni to szanować:p[/quote] bu... czasem to przechlapane jest i nie tylko na mokrym chodniku... A fluidy się przydadzą i to bardzo. [quote name='Pegaza']Taa życie jest nowelą tylko kto takie pier.... scenariusze pisze:mad: :p pozdrawiamy klan Agusi i trzymamy kciuki za rozmowe:thumbs: :calus:[/quote] Witaj Dario, ... dobrze to napisałaś... A jak twoja propozycja pracy, rozważasz ją jeszcze?
  14. Cze Madzik :loveu: ale mam niamu niamu :sabber: to idź i wróć później, ja się sobie tu sama już ugoszczę :p
  15. Jeśli Maksi wyjdzie ze schorniska to najważniejsze będą pieniążki, żeby Mrówa mogła zapłacić za jej pobyt. Lipcową wpłatę przeleję najwyżej bezpośrednio na konto Mrówy.
  16. [quote name='Anusia & Alutka']A po kiego jej te banany?? :crazyeye:[/quote] Będzie nam podawać bananowe koktajle...
  17. Troszkę czasu zabrakło, żeby spokojnie sprawy omówić i załatwić jak trzeba, żebyś spokojnie mogła się "urlopować".
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Dobry! Agusia mow jak tam i co tam i jak samopoczucie.[/quote] Było nijak, czyli powtórka z rozrywki i w następną środę finał rozmów przy kanciastym stole, powtórzyłam co myślę i szef wziął na przetrzymanie, z nadzieją, że zmienię zdanie... zdania nie zmienię, bo nie zamierzam zgodzić się na to, by identyfikowano mnie z chamską bezmyślnością :obrazic: [SIZE=1]Kolejny tydzień emocjonalnych zagrywek przede mną... bee[/SIZE] Życie, życie jest nowelą...
  19. [quote name='Anusia & Alutka']Magdaaaaa gdzie jestes??? :scream_3: Obstrzygaczko :evil_lol:[/quote] Madzia chyba poszła na zakupy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/03market.gif[/IMG] po banany...
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Jest tu jakas Agnieszka, wladca trzech ogonkow?? :???:[/quote] Dzień dobry Anno :Rose: [SIZE=1]hihihi[/SIZE]
  21. Kasieńko, wypoczywajcie zdrowo z Matusiem [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6171v.gif[/IMG] gorąco pozdrawiam. Zdjęcia działeczki zapierają dech w piersiach, to cudowne miejsce, ta soczysta zieleń i przestrzeń bez betonu jest jak spełnienie marzeń - już tęsknię za Wami.
  22. [B]Nareszcie[/B] można oko nacieszyć śliczną Ariką :loveu:
  23. Może dziś Mrówa napisze co słychać u Maksi... Dzień dobry :lol:
  24. Guciu bądź szczęśliwy wśród nowych przyjaciół [IMG]http://images14.fotosik.pl/95/5682247d941fd06fm.jpg[/IMG] Przyszłam o poranku, i smutno mi się zrobiło, słodki tęczowy biszkopcik... Witajcie, a co wam się przytrafiło???
  25. Magdo Ciach, mi też coś obiecałaś, buu :bigcry:
×
×
  • Create New...