Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Dzień dobry Madziu :loveu: Jak nastrój, jak nóżka? :zly7: oddaj Mikiego ! oddaj Mikiego ! :obrazic: :obrazic: :obrazic:
  2. Saruś :buzi: Bursztynek jak oczko w pierścionku :grins:
  3. Mrówa, grzecznie czekamy :calus: Rozumiemy, że masz dużo na głowie i musisz sie z tym uporać.
  4. Jesteś :sweetCyb: jacie :crazyeye: trzy słodziaki i mega wąchanko :megagrin:
  5. a ja właśnie doszłam do 30-ej strony szukając Maksi... Wciąż wierzę, że jednak Maksi niebawem zostanie wyciągnięta ze schroniska.
  6. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Dziewczyny kochają witaminy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Red/carinoeh.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/22/0ca8355b62cc555c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/22/9d48d4abf2e316b9.jpg[/IMG][/URL]
  7. Buddy, w kolejną miesięcznicę płomyczek pamięci...
  8. Sara chyba się wymeldowała, bu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36144.gif[/IMG]
  9. Baksymilian golasek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
  10. Witaj Kasieńko [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] widzę, że załadowałaś nowy banner i avatar, komplet bardzo mi sie podoba, jest rewelacyjny, słoneczny i radosny.
  11. Matuś - niuniuś kochany [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  12. Cześć Madziu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG] sąsiad pewnie wietrzył skarpetki :megagrin:
  13. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaaa czy to to, co ja mysle, ze to to :megagrin: Kuuurna jaka mina Kaprysi :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]wystarczy, że TK wziął aparat do rączki... [quote name='agoosia']no co zniesmaczona jest postepowaniem malucha :P Anusia gratuluje zdanej sesji!! powinysmy poswietowac troszke?? czy dobrze zrozumiłam bedziesz w wawie?? a u mnie standart znowu burza :( i znowu sama w domku :( aa i mam chyba dobrą nowinke prawdopodobnie bede miała aparat z koncem lipca i beda fotki wszytskich moich pupili!! dziewczyny trzymajcie za mnie jutroi kciuki pierwszy dzien pracy w nowym miejscu bardzo sie stresuje tam pracują ludzie duzo starsi ode mnie bardzo sie boje :([/quote] Agoosia, trzymam kciuki mooocno mooocno [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] [quote name='madziasto4']Fionka, paparazzi Cię śledzi :roll: Dobry wieczór :loveu:[/quote] Cze Madziu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] mała ma przechlapane... żeby nie powiedzieć przes...ne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] [quote name='MAREA SHAPIRO']a to ci jutro w gazetach bedzie hihi! Usciski dla dziewczynek![/quote] Witaj Mareo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  14. Hrabino Tosławo - królowo uśmiechu, panuj nam wiecznie... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][I][B][COLOR=sienna]Bez komentarza...[/COLOR][/B][/I][/SIZE][/FONT] [I][B][SIZE=3][FONT=Georgia][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/22/04f31f49e59f4045.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE][/B][/I]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']No sorrki w co jak w co, ale w to w zyciu nie uwierze :shake: Takie rzeczy to tylko w erze :roll:[/quote] :megagrin: hihihi
  17. [quote name='Pegaza']haha, twoje, nasze a potem jest tylko opcja mój:evil_lol: dobra w takim razie czekam na wiadomośc pm z linkami[/quote] teraz lecę ludzi postraszyć w biały dzień, już nawet słoneczko zaszło na wieść, że zaraz wychodzę :evil_lol: wieczorem z chałupki napiszę :loveu:
  18. [quote name='Pegaza']one są moje i tylko moje :loveu: Tz nie ma czasu na psy on cały dzien pracuje:p Soma była jego ale po czasie mnie obdarzył tym dużym prezentem:mad: :cool1:[/quote] :evil_lol: mój TZ też [B]oczywiście[/B] będzie miał za ok. 2 lata [B]swojego[/B] psa .... bardzo mi się ten pomysł podoba :evil_lol:
  19. [quote name='Pegaza']no jo tyż nie wiem ile byda ile nie byda ale narazie byda:evil_lol:[/quote] supeeer, a tak dla jasności to Soma czy Pipi jest TZ ;)
  20. [quote name='Pegaza']ja ci dam kuku[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSwait.gif[/IMG] se poszłam na allegro:cool1:[/quote] jak nie kuku to koko :p jesce chwilunię bydę a później nie bydę, a później znów bydę
  21. [quote name='Pegaza']nie no Aga gdzies Ty polazła:razz: bez pożegnania buuu chyba wiadomosć ją szokła czy co:roll:[/quote] a kuku :loveu:
  22. [quote name='Pegaza']też bym tak chciała no ale cóż takie jest życie:evil_lol:[/quote] bu... kto by nie chciał :cool1:
  23. [quote name='Pegaza']kurna ona jak się zaweżnie to nie popuści :eviltong: (szczyty)[/quote] i szczyt osiągnie jeden za drugim :roll:
  24. [quote name='Pegaza']zadzwoń po picce i po kłopocie:razz:[/quote] popieram koleżankę [SIZE=1][COLOR=lightblue](i oddaj bannerek Mikusia)[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...