-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='fidelek2']Nic nie słychać...jest beznadziejnie :shake: Od jutra idę na urlop.[/quote] oj... Kasieńko :calus: przesyłam dużo ciepłych tulasków i pozytywnych myśli
-
Puk Puk, poproszę o świeże zdjęcia Alicji, najlepiej z dzisiejszego poranka :evil_lol: Bardzo tęsknię za tym cudownym aniołkiem o uśmiechu słodszym niż miód!
-
lalaaalaaa lalaaalaaa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/2829.gif[/IMG] tańczę wesoło u panny Alicji
-
Ślicznie motylkowo i w dodatku jest ukochane białeczko :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaaa wredne, kochane małpy :loveu:[/quote] Anusia, witamy gospodynię [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] przejmuj pałeczkę...
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Witaj Julito :loveu: Pozdrawiamy cieplutko. -
Miłość nie wybiera [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/3972.gif[/IMG] Panna Alicja kocha Kota Borysa. Kot Borys kocha pannę Alicję. [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/9658/img1396ca5.jpg[/IMG]
-
Panna Alicja wśród zieleni [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/6549/obcietaalate4ub4.png[/IMG] Panna Alicja po wizycie w salonie fryzjerskim [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/155/pofryzjerzedc9dz2.png[/IMG]
-
Najpiękniejsze foty panny Alicji [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36315.gif[/IMG] Zniewalający uśmiech [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4241/img0701zl2gl1.png[/IMG] A my pamiętamy, kto się schował za Alicją [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/7689/img1068dx1qv6.png[/IMG] Spacerek [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/3285/img1346gj6ur7.jpg[/IMG] Mięciutko i milutko [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/558/img1379ec8xt8.png[/IMG] Elegancja przede wszystkim [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1909/img1993ap4qo8.png[/IMG]
-
Alicja słoneczko kochane [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/889.gif[/IMG] Miłość nie jedno ma imię [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/2434/alaimikaym0cc5.png[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1179/alusiainiuniekig7dy2.png[/IMG] Spojrzenie, które roztopi każdy głaz [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/4743/alanq7ut7.png[/IMG] Malutki różowiutki [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4985/img0511ix6cj4.png[/IMG] Moje ulubione zdjęcie, Alicja otulona niebieskim sweterkiem, jedynym w tym kolorze w garderobie, pięknie jej do pyszczka. Anusia mówiła, że wiąże się z nim pewna opowieść i przedstawi ją kiedyś - w swojej galerii... [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/5600/img0567sf0hd2.png[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Przedstawienie :loveu: A co mi Pan Kurier przedstawi :cool3:[/quote] kolorowego ptaka :cool1: w pióropuszu wielobarwnym, w pełnym animuszu...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Bezduszna jestem.[/quote] nieee noo, ja nie pozwalam tak mówić :mad:
-
[quote name='Pegaza']jesce- ale jedna więcej ni ma- reszta dla mnie:evil_lol:[/quote] tyż kce, chociaż gryza :roll:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Za kuriera placi nadawca :eviltong:[/quote] Kurier Anusi, nie to że nie pobiera opłat, to jeszcze przedstawienie ma w zanadrzu specjalnie dla niej przygotowane...
-
[quote name='Magda_Miki']A ja poproszę o dropsa truskawkowego:cool1: I przez kabel poproszę. Nie mam zamiaru płacić za kuriera:evil_lol:[/quote] będę wysyłać na raty, tak jak ty ptasie :roll: pierwsza ćwiartka już leci światłowodem...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaaga daj dropsa :megagrin:[/quote] już leci ... osobistym kurierem :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Sluchajcie, mialam straszny sen. Snilo mi sie, ze w domu pojawil sie drugi ogonek, tym razem yorkowy chlopczyk, i bylam jakas niepocieszona, bo chcialam zeby Alusia byla jedynaczka, taka wykochana, wypieszczona, a tu to male. Psiaczek byl dziwny, taki jakby chorowity. Normalnie mam nierowno pod sufitem :stupid:[/quote] O moja biedna Anusia :glaszcze: ty się nic nie martw i tak cię kocham :calus:
-
Dzień doberek, Anusia, Madzia i Daria :loveu: :loveu: :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta][B][I]Dropsy jogurtowe są rewelacyjne i takie pozostaną na zawsze - najlepsze ![/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='madziasto4']Dzisiaj od rana odświeża nam powietrze według swoich upodobań..:roll: [/quote] :crazyeye: hihihi Torek Deo :loveu:
-
A z tarasu u mnie jeziora :loveu: :loveu: :loveu:
-
Co widać z tarasu?
-
On jest kochany :loveu: i jego super stópeczki też :loveu:
-
Urwis ma fajne umaszczenie :loveu:
-
Sarenko a jaka u was dziś pogoda?
-
Mrówa, trzymaj się :glaszcze: i dbaj o siebie.