Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='nadzieja']juz je zgrywam mama pytanie czy jedziecie jutro na wystawe?[/quote] nie dojadę na wystawę :evil_lol:
  2. Specjalne tulaski dla Masterka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  3. [quote name='agoosia']o prosze w dodatku mazury!! nigdy tam nie byłam a bardzo chciałam pojechac ale zawsze cos wypadało :( najbardziej chcialam na kajaki!! dziekujemy za zaproszenie :)[/quote] dziś kajaczki już odpadają, ale spacerek na molo jeszcze całkiem realny
  4. Cześć Nadziejo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG] Czekam na masę pięknych zdjęć i troszkę opowieści z waszego wyjazdu.
  5. [quote name='agoosia']ehh to moze i nas zaprosisz?? z chcecią bym czegos dobrego sprobowała :)[/quote] Godpodarzami są moi rodzice, ale myślę, że nie będą mieli nic przeciwko powiększeniu stadka przy stole, więc zapraszam na Mazury [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstrega.gif[/IMG]
  6. Dziewczynka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] właśnie odnalazła swoje szczęście czyli Was.
  7. Cześć Madziu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobit/104.gif[/IMG] [quote name='Anusia & Alutka']Biedna Madźka :glaszcze: znowu nie osiągnęła szczytu :shake: :eviltong:[/quote] anusiowy słodki komentarz [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG]
  8. urrra, będą zdjęcia i opowieść[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrunaround.gif[/IMG]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']U la la... Piłaś?[/quote] zaraz będę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Jak możesz?? :shake:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmartini.gif[/IMG]... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbali.gif[/IMG]... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG]
  11. F... manifestant [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LShexer.gif[/IMG]
  12. Misiu smacznego [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/415.gif[/IMG]
  13. Niunia Alunia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrunaround.gif[/IMG]
  14. Też mogę wysłać troszkę pozytywnej energii do Bolesławca? Wielką pakę pozytywnch fluidów [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG] i kilka tuzinów ciepłych tulasków [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  15. Chwilowo mi się nuuudzi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Scene/816.gif[/IMG] hihihi
  16. U mnie po raz kolejny sprawdziła się prosta, bezpieczna i chyba bardzo humanitarna metoda czyli mówienie 'ałłłaa' z odpowiednią intonacją głosu i przerwanie zabawy - od razu następuje koniec wbijania szpilek i po chwili bawimy się dalej bez bólu :loveu:
  17. Misiu życzę ci dobrej i posłusznej pańci :megagrin: :BIG:
  18. Aaaa te śliczności małe w prawym rogu :loveu: :splat: już się pokarałam za marną spostrzegawczość... To teraz już będzie opowieść o tym, jak piękne kocie ciało z wami zamieszkało?
  19. [quote name='fidelek2']Aguś u mnie już wieczorem w sobotę wygląda mniej więcej jak w piatek wieczorem przed sprzątaniem :diabloti:[/quote] Gdzie tu logika, gdzie tu sens? :niewiem: A sprzątać i tak trzeba...
  20. [quote name='fidelek2']Chyba tak :evil_lol: Ale to i tak nie zmienia faktu, że sprzątać dzisiaj trza...:placz:[/quote] I to jest wielka niesprawiedliwość, zaczyna się weekend i człowiek znów do roboty leci :bigcry: a swoją drogą u mnie czasem już w niedzielę nie widać, że było sprzątane :roll:
  21. [quote name='fidelek2']Mniam mniam...pyszne to było :lol: Polecam zdecydowanie na sobotni poranek!!!! Śmiem nawet powiedzieć, że naszły mnie nagle chęci na sprzątanie...:cool1:[/quote] :evil_lol: to chyba skutek uboczny porannych pyszności
  22. [quote name='fidelek2']O tak - idę szybko do kuchni póki jeszcze chęci są .....[/quote] jajo dobra rzecz :sabber: ale mi smaka zrobiłaś, aż czuję zapach jajecznicy... Smacznego!
  23. [quote name='fidelek2']Hej hej weekendowo!!! Aguś widzę, że marzysz o śniadanku....rzuć jakimś pomysłem bom sama głodna :eating: a w głowie pustka co do pomysłu jego realizacji....[/quote] Halo Kasiu :buzi: dwa ciała nakramione, wybiegane właśnie poszły w końcu spać, a ja tak siedzę z kubkiem kawy i się zastanawiam, czy jest szansa, że śniadanko cudem zrobi się samo, najlepiej świeże i pachnące :roll: hi żeby tak piekarnia do mnie przyszła z jeszcze ciepłym menu
  24. Pozdrowienia dla Misiaczka :loveu:
  25. [quote name='Pegaza']Aga jest słońce:Cool!: nie wiem jak to zrobiłaś ale u nas świeci słoneczko i nawet mimo wiatru jest ciepło:multi:[/quote] Czary mary :megagrin: [quote name='Magda_Miki']Hej! I jak samopoczucie w piątek?:cool3: Dla mnie to bez różnicy, bo i tak mam wolne, ale ta pogoda:angryy::placz: Mam kolejne postanowienie - spokojnie Mikiego włos już nie ucierpi:diabloti:. Kupię małemu taaaką ogromniastą kość, że zniknie mi z oczu na kilka dni:lol: Pzdr![/quote] Źle źle źle... idziesz na jeżyka, prawie na 18 minut :evil_lol: Poprawnie: Miki od ciebie ucieknie, o ! Maaadzia jeść, co masz na śniadanie :oops: [quote name='Anusia & Alutka']Dobjy :loveu: Czy nikt nie zauwazyl deficytu mnie? :-( Rodzinne do przodu :multi:[/quote] Anusia, jak nie jak tak - deficyt ciebie odczuwam boleśnie każdą cząstką ciała i umysłu :roll: [quote name='Pegaza'] Aga ja nie wiem czemu ale emotki z tej stronki co mi kiedyś dałaś Mix - nie chcą mi się tu wklejac a widze że Tobie wchodzą:roll: podaj sposoba jak to robisz:cool1: ups chwila chwila u ciebie wchodzą a u kogo innego nie to juz nie wiem czemu;/[/quote] Dario, tobie wszystko wychodzi fenomenalnie i bezbłędnie :loveu: [quote name='agoosia']nie martw sie Aga juz sie nie wybieram na zadnego kuligi i bede cały czas z wami!! u mnie słonca nie było juz od 2 dni a dzis miałąm na sobie niemalze ubraznie jesienne a i tak popijałam cały czas herbatki w obawie przed grypa ale mysle ze brakowało tym herbatkom jakiegos pradu :P[/quote] Agoosia potrzebuje prądu, no to siup tak dla zdrowotności :drink1:
×
×
  • Create New...