Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Witajcie o poranku moje słoneczka, tak bardzo za wami tęsknię...
  2. Cześć Saro :loveu: Miłej i udanej soboty.
  3. Dzień dobry :loveu: przyszłam zrobić sobotnie porządki, troszkę odświeżyć, pozamiatać :wink: Okna otworzone, podłogi umyte... czyli przewietrzone :evil_lol: pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dzionka. :hmmmm: [SIZE=1]ciekawe co Wam się przytrafiło?[/SIZE]
  4. Nareszcie są zdjęcia :sweetCyb: Cóż za słodziak :mdleje: Przede wszystkim niech się zdrowo chowa :calus: Pozdrawiamy.
  5. I nadeszła sobota... zobaczymy
  6. [quote name='fidelek2']Kościcho wielkie ale chyba też i smaczne bo Kaprysia jęzorek aż wywala :lol:[/quote] ona dostaje przy niej świra totalnego :oops:
  7. [quote name='Pegaza']i dają placki ciemne na trawce:evil_lol:[/quote] krowie placki :roflt: buhahaha
  8. Halo Saro, nie ma takiej możliwości :shake: ona dostaje ją na kilkadziesiąt minut dwa razy w tygodniu
  9. Krówki robią muuu i dają mleczko np. na placki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6135.gif[/IMG] hihihi
  10. [quote name='Pegaza']Oj przyda sie słoneczko przyda AGUŚ:p [/quote] Cześć Dario :loveu: Słoneczko chyba na dłużej nas opuściło, ale tylko za oknem - tutaj będzie świecić 24 na dobę :wink:
  11. Kiedyś widząc tęczę wpadałam w głośny zachwyt , teraz w ciszy uśmiecham się przez łzy...
  12. Cześć agoosia :calus: Ja mam prośbę, tylko na żaden letni kulig się nie wybieraj, bo znów nam znikniesz na bardzo długo, bu... i będziemy tęsknić okrutnie.
  13. Pozdrowienia dla Marty i Tofficzka, słoneczne i wakacyjne [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6169.gif[/IMG]
  14. Oskarek dobrze wie, że wciąż o nim myślisz, tęsknisz i że jest w twoim sercu :loveu:
  15. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Z nowym dniem nowe rozmowy o jedzonku[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/11/f1de1929570e6325.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/2f4a296f444430b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/11/34751c4766296f6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/11/dbc050229d7018b0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/11/825c5e1473a7f46c.jpg[/IMG][/URL]
  16. Daguś nie smutaj się, dla Ciebie i Oskarka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36316.gif[/IMG]
  17. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Oskarku duuużo zdrówka, uśmiechu i szybkiego powrótu pańci do domu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG]
  18. Cześć Madziu Toruś cudnie sobie śpiochał [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36150.gif[/IMG]
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Cześć Kasiu, wiem, że piątek to nie to samo co cudny poniedziałek, ale pozdrawiam bardzo cieplutko i życzę udanego dzionka. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/5081.gif[/IMG]
  20. Cześć Daguś Ło rany ale pyszności, znów się obśliniłam na widok sałatek, rogalików... niamu niamu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/7417.gif[/IMG] Pozdrawiamy cieplutko.
  21. Cze a kuku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/M4.gif[/IMG] hihihi
  22. Torek Amorek :loveu:
  23. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Witamy w piątek i zostawiamy dla wszystkich słoneczne pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/M5.gif[/IMG]
  24. [quote name='agoosia']wiem, wiem nie jest to łatwe ale co nam pozostaje..[/quote] nic - poza pozytywnym nastawieniem i oglądaniem ładnych panów :evil_lol:
  25. [quote name='agoosia']wklejaj fotki wklejaj!! Aga a ja w pracy dostałąm awans!! niewielki ale zawsze szkoda tylko ze tak mało zarabiam ale jak mi sie zycie dobrze ułozy to moze w sierpniu zaczne sensowna prace tzn za normalne pieniadze ale ja jak czegos bardzo chce to zwykle nic z tego nie wychodzi :( ale mysl pozytywnie i wszystko sie wyjasni i jestem za Tobą nie wolna dac sobą maipulowac!![/quote] agoosiu :calus: dziękuję i gratuluję awansu :Rose: pozytywne myślenie bardzo pomaga, wiem, że tak trzeba... i wciąż się staram :roll:
×
×
  • Create New...