-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[COLOR=purple][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Dzień dobry, [/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [COLOR=purple][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]słonecznie pozdrawiamy, już prawie weekend...[/SIZE][/FONT][/I][/B][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Goodies/sm33.gif[/IMG] [quote name='Anusia & Alutka']Noooo ale nie zawsze, juz nie przesadzaj :roll:[/quote] :megagrin: no dobra... [quote name='Pegaza']Cze Aguś:loveu: ale trzepie tą podusie równo:evil_lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/23/6501391277fc71e6.jpg[/URL] Capri poprostu wietrzy podusie :evil_lol: hahah a tak szczeże to ja bym nie chciała coby mi coś dyndało w kroku:evil_lol: a Wy? zostawiamy pozdrowienia słoneczne bo u nas z rana słoneczko :p a potem wybywam do chrześniaka zwisa zobaczyć bo już zapomniałam jak to wygląda w takim rozmiarze:evil_lol: Anusia gadaliście z Magdą o krawatach:P[/quote] Witaj Dario :loveu: ja też bym nie chciała mieć jakiegoś dyndała pod rozporkiem... [quote name='fidelek2']No wiesz Dario - chrześniaka jeszcze będziesz do tego mieszać :mad: :evil_lol: Witamy piękne Panie :lol: Fionka nie wchodzi na balkon bo sie boi czy nie może bo ma zakaz od Pani? ;)[/quote] Cześć Kasiu, pozdrawiam urlopowo :shiny: Fionka ma zakaz i boi się go złamać :hmmmm: tak to chyba właśnie jest - balkon jest zabezpieczony, na zdjęciach było widać siatkę, ale nie wszystkie dziury dało się załatać, więc czekamy, aż klusek będzie większym kluskiem.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Pegaza'] Aga te różowe co to się zdecydowac na kolor nie mogłaś wygląda jak hortensja:cool1: [/quote] O dziekuję Dario za pomoc [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG] i ty mi jeszcze potwierdź kolor najbardziej prawidłowy tych pięknych hortensji (różowy?), co bym wiedziała i świadomość na przyszłość posiadała :roll: -
Cze Nane [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LShexer.gif[/IMG]hihihi Co słychać?
-
[quote name='madziasto4'] Jest przed 22, a przed 22 tarmoszenie i mamlanie nie powinny się z niczym niepoprawnym kojarzyć :eviltong:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no nie powinny, nie powinny...
-
[quote name='madziasto4']Olej imageshacka i uśmiechnij się do fotosika :grins:[/quote] Madzia dobrze mówi - dać jej fąfot kruskawkowy :evil_lol:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Mikus :loveu: A Romek ta kto? :???: [/quote] znaczy się elegancko Romeo :evil_lol:
-
Ach te piękne oczęta :roll:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ale nie sądzisz, ze jest nieco krzywdząca? ZWIS :roll:[/quote] :shake: im często zwisa...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Nasze rozwazania na temat meskich zwisow zostaly zignorowane. No po kim, jak po kim, ale po Tobie Aga sie tego nie spodziewalam :shake:[/quote] zwis męski znany jest chyba wszystkim :evil_lol: nawet małolatom :roll: ale nazwa jest iście dyndająca - trzeba przyznać :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Jedna z opcji [COLOR=Magenta]tarmoszenia [/COLOR]i tak odpadła, mianowicie kita Mastera (ta na głowie, tak dla ścisłości :razz: ). W tym tygodniu na topie jest [COLOR=Magenta]mamlanie[/COLOR] ucholców Mastera. [/quote] O tej porze takie tematy... Anusia gdzie jesteś?! Tu jest tak przyjemnie :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4'] Fionisko nie próbuje wychodzić cichaczem na balkon jak nikt nie patrzy? :razz:[/quote] :shake: boi się, największy wyczyn to przednie łapy na stopniu tuż za progiem :megagrin:
-
To prawda 100 razy lepszy Mikuś jest od Romka :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Rozbujana poducha czyli wielki powrót podusi Żaby[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/23/44f3f09bd622da1c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/6501391277fc71e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/23/5ca1b95fcba836e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/e9477903d79fda3c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry Agniesiu :)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Ale fajniusio wygląda kluseczka na tej podusi:loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Mala cwaniara blokujaca wejscie Kaprysi hihi urocze :loveu: [/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Tulaski dla dziewczynek i buziolki dla Ciebie Agniesiu[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy] [URL="http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=9376&start=33&limit=16&kategoria=53&fraza=&album="][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/SugarwareZ-239.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Milusiego dzionka:lol: [/COLOR][/I] [/CENTER] [/quote] Kasieńka Kasieńka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LScheer.gif[/IMG] [quote name='Pegaza']Czołem:loveu: melduje się że rano musiałam wyjśc na miasto w celu kupienia przdewszystkim szamponu dla Somy:p i tam paru drobiazgów.... zostawiam tulaski całuski:calus: a Fionka biedna zagląda za tej firanki w ten balkon:roll:[/quote] Witaj Grzeczna Dario [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG] [quote name='Magda_Miki']Biedne maleństwo:loveu: Chodź do cioci to uściskam!! [/quote] Dobra ciocia, dobra [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvalzer.gif[/IMG] [quote name='Yorkie']Cześc Agnieszko! A czemu mała ma zakaz, bo nie pamiętam? :hmmmm:[/quote] Cześć Saro [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] jeszcze musi odrobinkę urosnąć - tylko tyle [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześć Agusiu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Foteczki obejrzałam, szytskie, które miałam zaległe, jednakże zbyt dużo ich jest aby linkować, a w ogóle uwazam, ze to nie ma sensu, bo jak są linki to nie chce się otwierać tych zdjęć :roll: Ale powiem krótko, zdjęcia świetne, a modelki jeszcze lepsze :loveu: A i jaką świetną miejscóweczkę do leżenia sobie znalazły :lol: a na tym ostatnim zdjęciu to Kaprysia siakoś tak podejrzanie wsadziła łepek hmm no wiesz :oops: ciekawe czemu :evil_lol: :oops: :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [/quote] Nasza Daguś zapracowana [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG]
-
Witaj Martusiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/3638.gif[/IMG] Gdzie te foooty, gdzie te obiecane footy są?
-
Matrix piłkarz! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/3677.gif[/IMG] Matrix do reprezentacji!
-
Mikuś słoneczny balkonowy książę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20text/23505.gif[/IMG] lepszy niż Romeo...
-
Widzę pętelkę, widzę ariskową pętelkę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSboing.gif[/IMG]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Aga76 replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Witaj emigrantko :Poland: Daguś, śliczne foty, domki jak z bajki i ten piękny krzak wrzosowy, fioletowy czy różowy - nie umiem się zdecydować na konkretny kolor :oops: (nooo nawet normalnie nie można zdjęcia zacytować - szkoda, bo mi te linki póki co, to bardzo średnio się podobają) Wysyłam moc tulasków [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] -
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moniu :glaszcze: Fioneczka już nie czuje bólu, znów może biegać radośnie po zielonej łące, a nasze dziewczynki zadbają, by uśmiech nie znikał jej z pysia nawet na minutę. -
Maksi aniołek rogaty :evil_lol:
-
[quote name='fidelek2']A ja w Beatki bannerku wyczytałam, że wraca 16 czyli w poniedziałek - PONIEDZIAŁEK nasz naukochańszy dzień tygodnia :loveu: :loveu:[/quote] a piątek 13-ego tak ślicznie się zapowiadał... no ale, skoro to miłośniczka poniedziałków to azalisz powiadam: prawda jest straszna Atka przywiezie Siusiaka dopiero 16-ego :placz: chlip chlip
-
Maksi czekaj grzecznie...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Jedna z ulubionych zabaw Kapryśki czyli drażnienie siwiejącej kluski. Fiona ma zakaz wychodzenia na balkon, siedzi sobie w progu drzwi i patrzy jak Kaprysia biega, podrzuca zabawki i czai się zachęcająco... Mała tak do końca nie jest poszkodowana, bo gdy Kaprysia chce wejść do domu musi przeciskać się obok ciała świadomie blokującego wejście i od razu dziewczyny mają pretekst do szalonej gonitwy...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/23/2613a9f7d857301f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/23/9e472fa6fdcebff2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/23/e6d7f28bf427041d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/23/a81559f0abfd9329.jpg[/IMG][/URL]