-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Mysle ze w piatek juz bedzie. To bedzie szczesliwy dzien...[/quote] oby :thumbs: :thumbs: w końcu to początek weekendu
-
[quote name='Anusia & Alutka']Tiaaa smiej sie, bedziemy sie smiac w piatek, jak wpadnie [B]Atka ze wzrokiem paranoika i seryjnego mordercy[/B] :eek2:[/quote] hihihi - zaczynam się bać
-
[quote name='Anusia & Alutka']Eeeee tia... A propos, ciekawe jak tam Daria :evil_lol:[/quote] Teraz pewnie odpoczywa... [SIZE=1][COLOR=paleturquoise](oj powoli zaczynam parskać... ze śmiechu)[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ona nas chyba zamorduje jak się w koncu pojawi :evil_lol:[/quote] Atka Rambo XII :ak-shot: buhahaha
-
:mdleje: Nie będę komentować... łaczę się w bólu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/4_11_10.gif[/IMG] tak będzie wyglądać Atka po powrocie - hihihi
-
Każdy nazywa [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]to[/COLOR][/SIZE] jak chce :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']A w piatek morze radosci. Ja bede i BE bedzie :multi: I Majtki :megagrin:[/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]że się wyrażę majtków mi brak [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise](kocham taką kwiecistą polszczyznę)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee][SIZE=2][COLOR=black]To będzie piękny dzień[/COLOR][/SIZE] :loveu: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee][/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Taaa, mnie jutro niet przez cały dzień :roll: Od 15.00 Pan Doktor bedzie wyrzucal nasze indeksy. Pewnie mu zejdzie kilka godzin buuu.[/quote] buuu morze smutku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/3614.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']:evil_lol: Oj buuu jak mi sie chce spac. Wszystko przez Alutkową pobudkę :roll:[/quote] i przez Czarne Chmury...
-
Mod wyłaź spod kołdry, chodź cię wyściskam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] Ps. Oddaj Mikusia!
-
Ze dwa lata nie byłam we Wrocławiu :roll: To jutro dzień smutku, ciebie niet - buuu
-
[quote name='Anusia & Alutka']Heh to juz wiem dlaczego wlasnie ja wybralas. Ciagnie swoj do swego :cool3:[/quote] tak tak tak [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrunaround.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='fidelek2']Tak Kapryśkę lubię :loveu: :loveu: Witaj Agnieszko![/quote] Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG] dziewczyna powoli zarasta i niebawem będzie powrót jej fryzur afro...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jutro mam wyniki z miedzynarodowego. Ciekaw jakiz stopien bedzie czekal na mnie w indexie... Oby pozytywny :modla:[/quote] noo przecie wiadomo, że pozytywny... a raczej bardzo pozytywny :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Czyli próbuje zachować pozory. Kolejny przejaw szlachectwa. :razz:[/quote] hrabiostwo ma we krwi...
-
[quote name='Anusia & Alutka']W Anusię :loveu: Kucyk sam się tak układa. Palma przebija tą warszawską ;)[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/3635.gif[/IMG] oj przebija przebija i to nie o jedną głowę, może nawet o cały tuzin...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry :loveu: Fionka jak na szlachcianke przystalo, odpoczywa tylko na pusi :loveu:[/quote] :evil_lol: ... a gdy myśli, że nikt nie widzi to obgryza jej róg...
-
Jaka wpatrzona w... obiektyw czy Anusię :hmmmm: i pięknie nosi kucyk!
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkred]Dzień dobry[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/23/c0d5d5b835c8e7af.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzień dobry :loveu: o poranku zostawiamy radosne pozdrowienia, ciepłe tulaski i słodkie buziaki na resztę dnia :calus:
-
:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: portretowe słoneczko mnie powitało, aleeee śliczne :buzi: ach ach ach dzień dobry
-
Przyszłam grzecznie się pożegnać i życzyć bardzo kruskawkowch snów [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Hobby/716.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj tak, na szczescie przejelas paleczke.[/quote] pałeczkę... :megagrin:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hi hi chyba kruskawkowe siusianie :oops: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]fajny facet i zabawa do rana[/COLOR][/SIZE][/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/10_4_6.gif[/IMG] siiii siiii siiii