Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Aga76

    Aksa i Tofi

    Francuskie fotki [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] fantastyczne!
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Anusia & Alutka']hyhy [COLOR=PaleTurquoise]prawie erotyczne...[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]że w klatce? ... :evil_lol: [/COLOR]
  3. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6158.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]kąpnęłam się lalalala[/COLOR] Masz wosk w różnokolorowych tubkach do podgrzewania?
  4. Spróbuj może tak: pobierz kod ten co zawsze - [I]pełny rozmiar na forum[/I] i wklej bezpośrednio do okienka nowej wiadomości czyli tu gdzie piszemy posty, teraz właśnie tak wklejam zdjęcia, skopiowany kod od razu obok tekstu.
  5. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Anusia & Alutka'] Żem se popaczyła ma Barbare i wyobraziła se Cie w takich włosach :roflt:[/quote] [COLOR=Magenta]Anusiowe fantazje[/COLOR] :megagrin:
  6. [quote name='Anusia & Alutka']to nic nie da, ino kase zlodzieje obetna a wroce i bedzie to samo. ciagle na przeciagach siedze... ide se nogi wywoskowac chiba...[/quote] Ojć, to niedobrze, przeciągi to cholerstwo straszne i przebiegłe... [COLOR=Magenta] Włoski na górze pewnie piknie wyszły?[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] Sama sobie farbujesz? Będzie rwanie na gorąco... hihihi ałłł ałłł
  7. [quote name='Anusia & Alutka']bardzo no. malo ludziow...[/quote] Dzielna Anusia, bo twardo idzie dalej... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG]
  8. [quote name='Anusia & Alutka']neeee raczej smarcząca szpetnie smarkiem zatokowym. ledwo to wydmuchac moge :-( i boli[/quote] Ból zatokowy bardzo feee, oj bardzo feee :glaszcze: Może trzeba pójść na zwolnienie i wygrzać choróbsko na amen? Przez kiepskie samopoczucie męczysz się co najmniej podwójnie... i do tego jeszcze rozjazdowe weekendy... Duzio za duzio!
  9. [COLOR=PaleTurquoise]A to bestia z niego... [COLOR=Black]Bardzo się grupa skurczyła?[/COLOR] [/COLOR]
  10. [quote name='Anusia & Alutka']Ja juz prawie chora jezdem. znowu[/quote] znaczy się pociągająca bardziej niż zawsze?
  11. [quote name='Anusia & Alutka']we rozjazdach.[/quote] Buuu :sad: [COLOR=PaleTurquoise]Wciąż fajne ludzie na studiach, ten kulturalny T tyż jest?[/COLOR]
  12. [quote name='Anusia & Alutka']:mdleje: [SIZE=1][COLOR=White]....[/COLOR][/SIZE][/quote] Anusia wstawaj, bo się przeziębisz... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] normalnie kogel mogel
  13. [quote name='Anusia & Alutka']no do Madźki trza prosto, bo to prosta kobita jest :evil_lol:[/quote] prosty kręgosłup to ważna rzecz
  14. [quote name='Anusia & Alutka']no chyba tak trza bedzie zrobic...[/quote] szczel focha, szczel :evil_lol: następnego weekenda znów masz w rozjazdach czy jaka przerwa nastanie?
  15. [FONT=Georgia]Październikowe słoneczko pięknie się dziś uśmiechało... [/FONT]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']no co?! zle mowie?[/quote] No niii, ino bezpośrednio :evil_lol:
  17. [quote name='Anusia & Alutka']ale jaja :evil_lol:[/quote] cinko krojone i przysmażone :megagrin:
  18. [quote name='Monia70']Coś się porobiło z dogo i nie mogę wklejac zdjęć ??? Aga, Celinko, wiecie dlaczego ?[/quote] Może tylko chwilowo? Dziś dogo działa bez zarzutu i fotki się dobrze wklejają pozdrawiamy serdecznie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflowerysmile.gif[/IMG]
  19. [quote name='Anusia & Alutka']no, cienzko bylo. i gygy mi nie dziala...[/quote] Ooo, równie beścielne jak klawiatura, ino obrazić się zostało i strzelić focha zawodowo :roll:
  20. [quote name='Anusia & Alutka']hyhy wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu :loveu: jajecznicy nie bylo, ale miala byc z cebulka, szyneczka i keczupem.[/quote] :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR] A ja miałam chipsy na śniadanie cebulkowe czy cóś w ten deseń :evil_lol:
  21. [quote name='Anusia & Alutka']no niestety... a na kuniec to mi sie klawiatura na maszynowa przestawila i jeszcze trudniej pisalo sie. bry Agus :loveu:[/quote] beścielna klawiatura :shake: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfiori.gif[/IMG]
  22. [FONT=Georgia]Tęczowy Leśniku...[/FONT]
  23. [FONT=Georgia]Tęczowa Królewno... pamiętamy [/FONT]
  24. [quote name='Pegaza']Władka zostalas na stale w tym Berlinie czy co?:lol:[/quote] I może papierosy sprzedaje? :evil_lol: Halo, noo - właź na dogo Władzo :loveu:
  25. Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG] Piękny Mati i piękne tereny zielone... wcale się nie dziwię, że Matuś tak lata, radośnie i energicznie, też bym brykała po takiej trawce [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...