Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/35/6a4cf4bf4211beac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/35/f870de36264c9c2c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/35/8c9221a011261862.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='madziasto4']Ale i tak jestem śmiertelnie obrażona na fotosika, bo skopiowanie kodu na pełen rozmiar jest znacznie utrudnione, a ja nie lubię utrudnień :obrazic:[/quote] Znalazłam w ruchomym okienku, taką czcionką napisane, że naprawdę phi :obrazic:
  3. [quote name='madziasto4']Dojrzałam resztę kodów w Fotosiku, są napisane małym druczkiem pod pozostałymi kodami, tam jest tez pełen rozmiar zdjęć :cool1:[/quote] Madzia kochana :loveu: Lecę sprawdzić, czy je samodzielnie "dowidzę" :cool1:
  4. Znów... "ulica Księżycowa"... Śpij spokojnie maluchu [*]
  5. [quote name='Pegaza']Halo Aga i kudlacze:p i pojechal:-([/quote] znaczy się ... trzeba się szykować :evil_lol:
  6. [quote name='tigrunia']Jak idzie ? Do nas niby mają w przyszłym tyg przyjechać dach robić :cool1:[/quote] Ano do przodu :evil_lol: teraz była przerwa śniegowa, ale myślę, że od jutra znów będzie szybciej do przodu :evil_lol:
  7. [quote name='tigrunia']Cze budowlańcu :multi::loveu:[/quote] hihihi, może być i tak :grins:
  8. [SIZE=3][COLOR=Magenta]I Madzia znów piękniejsza, z roku na rok nam rozkwita niczym róża...[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36311.gif[/IMG] [SIZE=3][COLOR=Magenta]Spełnienia marzeń !!![/COLOR][/SIZE] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  9. [quote name='madziasto4']Właśnie od wczoraj mam tak samo. W pozostałych kodach, w miejscu dawnego pełnego rozmiaru na forum widnieje tylko 500px [IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein86.gif[/IMG] Chrzanię fotosika dopóki nie poprawią tego, wrzucam na photobucket :obrazic:[/quote] [COLOR=Magenta][B]NORMALNIE MADZIA KOCHAM CIĘ !!! BO NIKT INNY MNIE NIE ROZUMIE !!![/B][/COLOR] :Rose: Właśnie próbuję poznać photobucket, zajmie mi to trochę czasu, a na fotosik się ..., nie znalazłam nigdzie żadnej informacji co to się stało, dlaczego i w ogóle o co chodzi, też mi coś, że mogę sobie zmniejszyć dowolnie, ale już nie wkleić na innym forum, phi :obrazic:
  10. [quote name='agusiazet']Norka się przypomina cioteczkom!!![/quote] I prosi pięknie o wsparcie finansowe.
  11. [quote name='Zuza96']Hej, hej :loveu::loveu::loveu: Aga w końcu jest ; ))) My też pozdrawiamy baaaardzo serdecznie... Trzymajcie jutro kciuki ! Bo wasza Zuzka kropkowa pisze jutro test próbny... :shake: Ostatnio miałam 38 punktów na 40... Ale teraz nie wiem :roll:[/quote] Cze Zuza :loveu: A jutro to będzie spokojnie 50 na 40 możliwych :grins:
  12. [quote name='tigrunia']Ekhm nie wiem :p Ja jak klikam na pobierz pozostałe kody to tam nic nie ma przecież o rozmiarze :roll:[/quote] To w takim razie nie mówimy o tym samym.
  13. Prosimy o pomoc, brakuje pieniążków na DT dla małej uroczej dziewczynki... Każdy grosz się liczy!
  14. [quote name='tigrunia']Eee.. ja normalnie daje "Zmniejsz na 600" i jezd ołkej :roll: Cze Agniesia :multi: :loveu:[/quote] Cześć Beatko :p Zmniejszyłam tak jak chciałam, tyle że jak wklejam to już w okienku [B]pobierz pozostałe kody[/B] nie ma innej możliwości niż 500px. Czyżbyś w inny sposób wrzucała zdjęcia na forum?
  15. [quote name='madziasto4']Agula, mnie też dziś goopi fotosik mniejsze wkleił :mad:[/quote] No właśnie goopi się zrobił. W pozostałych kodach nie ma już pełnego rozmiaru zdjęcia :shake:
  16. [quote name='Kasia'][COLOR=LightBlue]nie mam :evil_lol: tam nawet zalogowana nie jestem, wklejam fotki jako użytkownik niezalogowany...[/COLOR][/quote] :cool1: hi Kuciaki, zgłupłam doszczętnie
  17. [quote name='Kasia']ja też wrzucałam dziś zdjecia i normalnie 640x640 się wkleiło...czyli tak jak zawsze. nie wiem Aguś co moze być nie tak :roll: mam taką opcje ale nawet nie wiedziałam, że mam ją włączoną. już daje sobie normalnie :lol:[/quote] [COLOR=LightBlue]zwariować można, wszędzie nowości... i nowości, nowościami poganiane[/COLOR] wstawiałam jak zawsze, a tu niespodzianka i nie znalazłam możliwości, żeby zmienić rozmiar fotek [COLOR=LightBlue]A na fotosiku masz abonament wykupiony?[/COLOR]
  18. [quote name='Kasia']ostatnio tylko z fotosika :lol:[/quote] Dziś wrzuciłam zdjęcia i się okazało, że z kodów mogę tylko to:[B]Zdjęcie 500px na forum [/B]albo[B] miniaturkę. [/B]Co mam zrobić, żeby było jak dawniej? Normalnie mam zdjęcia zmniejszone do 640... a wychodzą mniejsze [COLOR=LightBlue]wielkie buu Kasiu jesteś ten tego niewidoczna? [/COLOR]
  19. Gorąco pozdrawiam. Często myślami jestem właśnie tu...
  20. [quote name='Kasia']a jakie one zarośnięte :loveu:[/quote] zimowe wdzianka ;) Kasiu, korzystasz z fotosika?
  21. [quote name='ewa2909']Czesc Agus :loveu:czesc panienki:loveu: Nareszcie sie pokazalas:loveu:[/quote] Cześć Ewo :buzi: zajrzałam na chwilę wieczorową porą
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/298/510d36fa2da9ef7cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/d3bcf883894ae9ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/406/fe6e2a7ac2b9408bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/298/5ae37abd9f015a44med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/407/7e6115160060146bmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][B][I]Pozdrawiamy...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/b69b7c7e06f85a0dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/299/57783b66827ef7acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/34/20d711bdd268863fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/b0a29c9e6b4c3116med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/299/a75e75f972430997med.jpg[/IMG][/URL]
  24. Sesja żebracza - najlepsza z najlepszych :evil_lol:
×
×
  • Create New...