-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Kasia']fajnie, fajnie bo może poniedziałek będzie jeszcze fajniejszy :loveu:[/quote] Hihihi, bez dwóch zdań, booski będzie :razz:
-
[COLOR=Magenta]CZAS NA PORZĄDKI [B]halo halo halo !!![/B][/COLOR]
-
[quote name='Kasia']pełny testosteronu i gości, którzy wnerwiają i mogliby wcale nie przychodzić :evil_lol: [/quote] Niektórzy to dziwni są :roll:
-
[quote name='Kasia'] cze Aga! u nas dziś wiosną zajechało, normalnie słonko...chyba trza będzie szmaticzki wiosenne założyć na spacer poobiedni :p[/quote] :loveu: Fajnie, jak niedziela taka ładna jest.
-
Dobry :loveu: Fajne ujęcie!Chłopaki jak na plakacie.
-
Wieczór pełny testosteronu :cool1: Cześć Asiu :loveu: Jak samopoczucie?
-
Pyszności, smakowitości :loveu: Madzia, daj znać jak już przyjdzie czas na krewetki. Aż jestem ciekawa, czy ci podejdą czy nie. No cóż, wieczór był chyba całkiem udany... :cool3:
-
Dobry dzień :loveu: słonecznie pozdrawiamy
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR] Dobry :loveu: Chociaż nie wiem, bo jakoś nudno dziś.[/quote] Cze Zuza :loveu: Gdzie zgubiłaś dobry humor?
-
Kochana Lalunia :loveu:
-
[SIZE=2][COLOR=Black]Aaa, balsam dla mych oczu !!!Tak się nią zachwycam, że słów mi brakuje !!! [/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Kasia']Władka sklonuj się i będzie Ciebie wszędzie i zawsze i dla każdego :p :loveu:[/quote] Chcemy klona Władki !!! i zarośniętego Mikiego :loveu:
-
[quote name='Kasia']Anka nie ściemniaj, nie wnerwiaj i nie podnoś ciśnienia tylko wracaj tu zaraz i już i na zawsze :loveu:[/quote] :ylsuper: Pokojowa odezwa do Anusi, hihi
-
[quote name='tigrunia']:sweetCyb: Umieram z radości :sweetCyb: Dumy :sweetCyb: Szczęścia :sweetCyb: [/quote] 2Be, mam nadzieję, że nie na poważnie odeszłaś? I przynajmniej dzięki Wam, wiem kto wygrał :grins: Fajne męskie ciała, oj smakowite :cool3: [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dzień dobry, u nas dziś jest pięknie, słoneczko świeci, bezchmurny błękit w oknie :loveu: no i kolejny dzień wolny, suuper !!![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] I normalnie realnie Władka posta naskrobała :megagrin:
-
Mikuchna Przystojny :cool3: taras obserwatorium...
-
[quote name='Kasia'] to Madzia nasza dzis się już tu nie zjawi? :roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ....
-
[quote name='Kasia']patrz Aga jak łatwo idzie Ją tu przytargać :evil_lol: :loveu:[/quote] [SIZE=3]Hi, wystarczył mały dialog ogrodowy i o, mamy skutek natychmiastowy[/SIZE] :roll:
-
[quote name='Kasia']Ona bezwstydnica jest![/quote] Bezwstyd przyszedł do niej pewnej nocy i chyba zamieszkał na stałe :roll:
-
[quote name='Mała Rita']A ciekawe co nasza Madźka porabia teraz... :megagrin:[/quote] Trenuje... kosteczkę :evil_lol: Jak krewetki?
-
[quote name='Zuza96']Aaaaaha :evil_lol: Ogólnie to w gazecie widziałam modę wiosenną... :cool1:[/quote] ... czyli wszystko w porządku ;)
-
[quote name='Kasia']zasadzić, potem przesadzić i znów zasadzić...mamy duzo czasu bo Władka zapewne za szybko sie tu nie zjawi!!![/quote] Oj Władka wstydź się!
-
[quote name='Kasia']bynajmniej tak to wygląda :p[/quote] To niech tak zostanie :loveu:
-
[quote name='Pegaza']no masz a ja tez lubie ale chyba przesadzilam z tym karmelem heh juz nie wiem czym mam ten smak zabic w gebie:evil_lol:[/quote] Przesłodka Daria :loveu: Klinem go, klinem :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']rany, jeden dzień i kawałek drugiego a nagadane jak za tydzień conajmniej! no ale nadrobiłam, fotki obejrzałam - dziewczyny fajne te kucyki, tak RÓWNO przycięte na samych czubkach :loveu: i również czekam na filmik Madźkowy![/quote] [SIZE=3]Madźka kupuj akumulatory !!! [SIZE=2]Mówisz, że równo? To gites[/SIZE] :grins: [/SIZE]
-
[quote name='Zuza96']:evil_lol: No co... :evil_lol: Jaka pogoda u Kapryśki, Fionki, Agi i `najukochańszego` męża ? :eviltong: U nas pada deszcz i jest zimno...:cool1:[/quote] U nas słońce świeci :stupid: i wiaterek ciepły wieje... Jak nic idzie wiosna...