-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Mała Rita'] Fidlak u mamy został, śpi cały czas ale dziś wymarzł troche, nieprzyzwyczajony do zycia bez włosów :)[/quote] Już piątkowe cze Asiu :loveu: Zabawnie to zabrzmiało, Fidek wcale nie wygląda jak chiński grzywacz.
-
Na bazarku jest małe [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/kocia-micha-psie-frisbee-filizankowy-duet-na-nemo-do-9-12-2008-a-126396/"]frisbee[/URL], może ktoś się skusi... I w ogóle dużo duuużo fajnych rzeczy :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']aaaa nie doczytałam cus :evil_lol:[/quote] nic nie szkodzi :jumpie: zamówiłaś złotą bluzeczkę w kropeczki? Jak Fidlak się miewa?
-
[quote name='Mała Rita']Aga to gdzie Ty masz wanne ze ogladasz film i piszesz z nami jednoczesnie??? :crazyeye:[/quote] Jak na razie normalnie w łazience za drzwiami :evil_lol: to było takie marzenie, hihihi
-
[quote name='madziasto4'] ... I ja cały czas słyszałam, że on się tam tłucze ołówkami, przesuwa krzesła itd, a nagle jak nie dmuchnie z całej siły w chusteczkę :evil_lol: Myślałam, że z krzesla spadnę, tak się wystraszyłam, bo mam głośność na maxa w słuchawce :evil_lol:[/quote] :roflt: dobrze, że to tylko to...
-
[quote name='tigrunia']:roflt: Aguś Ty to masz powalające pomysły :loveu::roflt::roflt:[/quote] :Cool!: : siedzę sobie w wannie i oglądam sobie jakąś sensację o morderstwie w łazience, to będzie emocjonujące :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']nie tylko meble:p takie komodki i witryna sofa stol lub witryna co wyglada jak mebloscianka sofa stol... noo aa bardzo orginalne polaczenie goscie beda miec blisko do wc:lol:[/quote] Uwielbiam komody :loveu: Sikasz sobie i nie tracisz najlepszych momentów filmu :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']i znow posty skacza... gdzie podzialiscie wszyscy ja przychodze to nikogo juz nie ma... oj Aga bo chetnie bym salon wymienila a m-a nie chce :roll:on chce lazienke[/quote] Skaczą jak goopie, wkurzająca sytuacja :motz: A propo łazienki i salonu, sąsiedzi robią remont i łączą kuchnię z salonem, zburzyli już ścianę i teraz wiertareczka wiedzie prym... i tak sobie pomyślałam, żeby być cool i dżezi to sobie chyba zrobię salon z aneksem łazienkowym, będzie oryginalnie :grins: Salon wymienić meblowo, ściennie i podłogowo?
-
[quote name='Pegaza']No narescie widze tematy mieszkaniowe dawno ich nie bylo nie?:cool3: [/quote] Wiesz, kiedy przyjść :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Aga ogladalam noo kilka razy noo ktos inny przedemna mierzyl te futerko i mi sie na tej osobie podobalo ja mierze hm nie bylam pewna ale wzielam no a w domu jakos tak eh nie wiem jeszcze dobil mnie tekst m-a :biale:crazyeye: bedzie sie brudzic no i pogrubia:placz: faceci zamiast pochwalic to dobija tylko... wlasnie mysle ze chyba cos chapnela po kryjomu pod balkonem..bo przeciez u nas wysypisko jest..:mad: [/quote] goopie chłopy ! Oby Livce szybko przeszło. Mała wracaj do zdrowia :loveu: Kożuchy z Radomia som fajne :p
-
[quote name='tigrunia']:evil_lol: Cóż za skromność :loveu: [/quote] :grins: odziedziczona po przodkach
-
[quote name='Pegaza'] kupilam sobie futerko i chyba nie jestem zadowolona eh jakos mnie pogrubia noo:placz: Livka mi dzis w nocy narobila w lozku:roll: i przed chwila bylam z nia u weta bo biegunka nie przeszla..zobaczymy czy zastrzyk pomoze ...nawet nie wiem co jej zaszkodzilo..[/quote] Źle w lustro spojrzałaś, weź rzuć okiem jeszcze raz :lol: O biedna mała :glaszcze: może coś skonsumowała potajemnie?
-
[quote name='Mała Rita']Agniesia ma zawsze rację :loveu: toz przycukrowałam :evil_lol:[/quote] ma rację :megagrin: :cunao:
-
[quote name='tigrunia']Ty masz Agniesia rację :loveu: :multi:[/quote] :loveu: hihihi
-
[quote name='tigrunia']A fajna, fajna :razz: Może ją wykorzystam :loveu:[/quote] tak :grins: polecam... na pewno wyjdzie ci to na zdrowie !!!
-
[quote name='tigrunia'] Niestety moje psiaki będą dopiero za dwa tygodnie :-([/quote] Będzie prezent na święta :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Eeee.. a już myślałam, że masz jakąś specjalistyczną tą podłogę, że wgniotki sie nie robią :cool1:[/quote] :shake: Podłoga zwyczajna, parkiecik gites (terakota w kuchni i łazience).
-
[quote name='tigrunia'] Ale to jest Twoja myśl Aguś :loveu: :evil_lol:[/quote] :roll: na to wygląda, hihihi, ale i tak jest fajna... [COLOR=LightBlue](ta myśl, oczywiście)[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Ale tu są fajne fotki [URL="http://picasaweb.google.pl/natty.nauru/MojeMiaSto#"]Picasa Web Albums - Natalia - .: Moje Mia-s...[/URL] :loveu:[/quote] Takie lubię :thumbs:
-
[quote name='tigrunia']Jak Ty to robisz? :crazyeye:[/quote] :megagrin: latam albo jeżdżę na pupie
-
[quote name='tigrunia']Jak? :crazyeye: Próbowałaś ? :evil_lol: [/quote] :megagrin: Niee :shake: nie mam dziurek poszpilkowych :loveu:
-
[quote name='tigrunia']A może :razz:[/quote] No to myśl... zmierzasz chyba w dobrym kierunku :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'][URL="http://picasaweb.google.pl/natty.nauru"]Picasa Web Albums - Natalia[/URL] pooglądajcie sobie :loveu: To są zdjęcia autorstwa Natty :loveu:[/quote] Normalnie jakby naszej Madzi :p Muszę się skupić i spokojnie oglądnąć... szkoda, że tylko takie eksponaty :roll:
-
[quote name='tigrunia']No ale gumoleum się tak nie zniszczy sobie myśle :roll: W kuchni cyklinowałam jakiś rok-1,5 temu i mam pełno dziur od szpilek :angryy:[/quote] :evil_lol: można ubrać szpilki w domu w gumowe kapciuszki, hihihi