-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Kasia']fotka czy zadek Fidlaka? :grins:[/quote] :roll: i jedno i drugie :oops:
-
[quote name='Kasia']niby Władza a zero pomyślunku :shake: :evil_lol:[/quote] No nieee mogę już... :roflt: Nie wytrzyma, znów tu zaglądnie :evil_lol:
-
Mnie to nie cytuje :obrazic:a multi jej działa, buu Moje posty to mają chyba odczyn alkoholowy, bo znów skaczą :evil_lol: Nooo zdjęcia z sesji mogłyby już być.
-
[quote name='Kasia']...a w lesie tyle iglaków wycina/ła to se za darmochę mogła przebić. sama! no nie? :p[/quote] :roflt::roflt::roflt:
-
[url]http://images29.fotosik.pl/304/80348adf034f98aa.jpg[/url] Bardzo mi się podoba ta fotka.
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kobiety będą rządzić... Mam nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie. -
Mina niewinnego kurczaczka :megagrin: [quote name='tigrunia']No jak możesz Agniesia ?? :mad: Kaprysia przecie przekochana jest :loveu: Na pewno 24 h/ dobę :loveu: :evil_lol:[/quote] Schowaj kawałek sztalugi, bo kiedyś Madzia się o niego upomni - zobaczysz :evil_lol: Oczywiści 24 na dobę :cool:
-
Mokre maleństwo :grins:
-
[B]I żeby nie było, że prosiła na darmo :roll:[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']ha dobre no ona czeka a Ty co..:lol: a jaka slodka minke zrobila:loveu:[/quote] Faktycznie wyszło milutko. Jak chce to słodka jest... szkoda, że tylko czasami :evil_lol: Jak tam Wasze zdrowie?
-
[B]Jestem grzeczna[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz022.jpg[/IMG] [B]Dam łapkę[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz023.jpg[/IMG] [B]Ładnie leżę[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz024.jpg[/IMG] [B]Czas na nagrodę[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025.jpg[/IMG] [B]Halo, ja czekam[/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz026.jpg[/IMG]
-
Świetnie wygląda na palcu :loveu:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Jutro jamniczka Figa przyjeżdża do mnie - na sterylkę i znów do mnie. Wieczorem przyjeżdża do mnie prawdopodobnie Norka. Tak więc będą 3 suki - czyli horror. [/quote] Oby wszystko poszło gładko :thumbs: Lepsze jutro już tuż tuż... -
[quote name='Pegaza']Madzia tos mnie zaskoczyla :evil_lol:dopiero se dziurke przebijasz:evil_lol:[/quote] :mdleje:i się już chyba nie podniosę...
-
[quote name='madziasto4'] [B]Fidlasta[/B] planuję spędzić z kimś u mnie w chałupie i z piesami. :cool1: A poza tym trzeba czasami coś porobić związanego ze studiami :eviltong:[/quote] TAK TAK, się rozumie :megagrin:
-
Gratulacje :klacz: Już chyba zjadłaś, to kombinuj...
-
[quote name='Mała Rita']a tym bardziej nad morzem... Madźka szczęściaro Ty :evil_lol:[/quote] Wieczorem pewnie będzie na nas krzyczeć :roll:
-
[quote name='Mała Rita']:megagrin: [SIZE=1][COLOR=lightblue]10 goopich znaków [/COLOR][/SIZE][/quote] Aaa tak tylko zgaduję :roll: tyle jest miejsc romantycznych...
-
[quote name='Mała Rita']Cze Madzik :loveu: Gdzie Ty ostatnio sie podziewasz??? :cool1:[/quote] Czyżby na molo?
-
[quote name='Mała Rita']no jacha! :loveu: fajne jest w sumie to co wybralam, Arni musi miec takie zwykłe legowisko, nic wymyslnego bo i tak to zniszczy strasznie... :cool1: [URL="http://www.allegro.pl/item494099276_poslanie_legowisko_lapkii_2_gratis.html"]POSŁANIE-LEGOWISKO ŁAPKII "2"+GRATIS!! (494099276) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] coś takiego tylko oczywiscie rozmiar większy :evil_lol:[/quote] I jaka podusia romantyczna :loveu:
-
[quote name='Kasia']haha, tak zrobię Aga :p ale jeszcze mam pomysłą aby przejść sie po rodzinie i po znajomych i popytać czy by mi nie zamienili, przecież każdy robi zakupy a 50 zeta do wydania (takie mam nominały) to nie tak dużo, co nie?[/quote] :loveu: wymienć się na taki nominał wydaje mi się żadnym problemem, spożywka spokojnie go pochłonie
-
[quote name='Mała Rita']hi hi mysłalam ze to tylko ja jestem taka niesprawiedliwa wobec przyjaciół :evil_lol: a juz w zeszłym roku rece mi opadły i nogi tez, gdy w Nowy Rok szoruję podłogi, samopoczucie "posylwestrowe" a tu dzwonek do drzwi, otwieram, patrze jeden z uczestników imprezy. Więc szczesliwa, że przyszedl pomoc a on mówi, ze tylko na chwilę wpadł po miseczkę po sałatce... :cool1:[/quote] To ja jestem druga niesprawiedliwa... :roll: Gdzie kolegę zakopałaś? :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']nie kupuje :shake: obraziłam się :evil_lol: inne wybiore, a co![/quote] Jak już wybierzesz to pokażesz?
-
[quote name='Mała Rita']dokladnie o tym mowie, kazdy przychodzi na ostatnią chwilę, naszykowany, wypachniony z miseczką sałatki a ja latam cały dzien i szykuje sie na szybko jak juz goście przyjdą... No i w Nowy Rok dostajemy smsy ze bardzo chetnie przyszliby pomoc sprzatac po imprezie lae wegetują w łóżku :angryy:[/quote] Skąd ja to znam, już nie chciałam o tym pisać. Lalki prosto od fryzjera, wypoczęte, ładnie zrobione, a ja w kuchni kończę gotowanie... i nawet nie mam czasu paznokci pomalować, już nie mówiąc o reszcie...
-
[quote name='Mała Rita']no tak, tak :evil_lol: wiele wysiłku mnie to kosztowało, to spanie znaczy do 12:15 :evil_lol:[/quote] Podziwiam cię za odwagę, dzielność i wytrwałość :Rose: Dla Fidka wszystko!