-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']hmm pewnie jutro tu sie zjawi..:p jesu ja nie wytrzymie ale nudy!!!nie cierpie niedziel[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie denerwuj się, złość piękności szkodzi, a nie mam pewności co do szybszego spalania kalorii
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
Baksymilian Podświetlony [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG] Juto oczywiście trzymamy kciuki za udane czyszczenie ząbków [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbup.gif[/IMG] -
Halo Be, co robisz? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/bathtub.gif[/IMG] hihihi, może odmarza powoli...
-
[url]http://img99.imageshack.us/img99/7011/obraz178gi9.jpg[/url] Aksa głodna, ratuj się kto może... :evil_lol:
-
Madzia żyje !!! HURA HURA HURA [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG]
-
[quote name='Sara_i_Aris'][B]Agusiu[/B] - jakie piękne serduszko :loveu: [/quote] Hihihi, dziękuję [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/V%20Natur/E983.gif[/IMG]
-
[quote name='AmiX'] No mam nadzieje :loveu::loveu::loveu: byle nie 10 czy 12:-o:evil_lol: chociaż jak będzie tyle to i tak rozpieszcze:evil_lol:[/quote] Tuzin szczęścia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20Face/passifier.gif[/IMG] do kochania i rozpieszczania
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Aguś :multi: Filmiki obejrzałam, ptaszek zabójczo piszczy, jakby go obdzierano ze skóry :megagrin:[/quote] Cześć chorowitku [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG] Ptasiek golusieńki już latać nie będzie, bo wstyd gołym kuprem tak w powietrzu kręcić [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/fly.gif[/IMG]
-
Przeczytałam... i na koniec uśmiechnęłam się, Aniu jesteś wspaniałą kobietą
-
Najprawdziwsza klusia mamusia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Ciekawe, czy obstawiona przez ciebie szóstka małych klusek się sprawdzi...
-
[quote name='Pegaza']A ja znow przyszlam na chwilunie bo czekam az sie kartofle zagotuja by je wystudzic do kluskow w tym czasie pojde z psami miecho juz jest kapusta zrobiona Aga ja bym moze i te ciacho zrobila ale co spojrze w lustro to widze sie podwojnie znaczy mnie coraz wiecej:roll: ja tak nie chcem !!chcem sie widziec szczuplutka o 5 kg:roll:[/quote] Buu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/crying.gif[/IMG] ta liczba to moje marzenie, ale żeby chociaż trójeczka w dół poszła... [COLOR=PaleTurquoise]Po świętach dwójeczka w górę skoczyła, buu[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/sorry.gif[/IMG]
-
[quote name='Sara_i_Aris'] [B]Agusiu[/B] - fatalnie, ale przynajmniej nie będę miała zaległości w szkole, tak jak w poprzednim semestrze :oops: [/quote] Oby pech szybko minął [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d038.gif[/IMG] Holly ma piękne spojrzenie, takie zamyślone [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/heart.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']ooo dopiero teraz dojrzalam tego posta :cool1: nie mam planów :-( leze w łóżeczku, katar straszny, psy ze mna a Dawid remontuje :roll:[/quote] Oby druga połowa dnia była już milsza [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/smile.gif[/IMG] Dawid ciężko pracuje cały weekend, żeby tylko od wdychania oparów lakieru nie miał dziwnych wizji [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/alien.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś i suńki:loveu::loveu::loveu:Witamy sie niedzielnie.:loveu: Dlaczego głodzisz pieski:cool3::cool3::cool3:Wszystkie miski puste:mad::mad::mad:[/quote] Bry Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/kicking.gif[/IMG] Hihihi, no cóż... dziewczynom do wieczora musi starczyć woda, mają życie gorsze niż w wojsku [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/armata06.gif[/IMG]
-
Ooo moja królewna [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clapping.gif[/IMG] i jakie piękne kolory [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/puchar.gif[/IMG] Fatalnie zaczęły się dla ciebie ferie, mam nadzieję, że szybko poczujesz się lepiej, wracaj do zdrówka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kiss1.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Sie okaze czy o nas pamieta :razz:tak jak my o niej:p nie Aga w koncu nalezy nam sie cos:lol: wpadalysmy tu zagladac czy ktos obcy sie nie kreci :evil_lol:[/quote] Dokładnie, pilnowanie było na najwyższym poziomie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/gunsmilie.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']No wlasnie musze juz schodzic z lapka bo konczyc obiad musze no co jak zwykle kluski modro kapusta i tym razem miecho indycze pieczone na pieczen:p myslalam zeby zrobic ciacho kokosowe takie rafaello ale zasiedzialam sie na necie:roll: oj dzis juz lepiej zalatwilam sprawe do konca ale niepozytywnie wypadla :roll:ale mam juz spokoj i sie nie przejmuje..czasem tak bywa ..[/quote] Dobrze, że przynajmniej masz spokój [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/icon_bussi.gif[/IMG] Znów bym zjadła kluski [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/blush.gif[/IMG] Ja dziś zajadam wafelki w czekoladzie, miała być karpatka, ale nie będzie... A ciacho kokosowe jest przepyszne, mniamuśne, oj dawno temu jadłam, może to i dobrze, bo pewnie nie zdążyłabym się z nikim podzielić [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/evil.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Przyjechala juz ta zakopianka?:eviltong: prezenty dla nas masz? bo jak nie to nawet tu nie wchodz!!:evil_lol: ja chcem takie goralskie skarpety cieple!!!:evil_lol:[/quote] Oj hihihi Be, właśnie co dla nas masz? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wiggle.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Hej Aga i reszta:loveu: niunki w kolejce przed miskami czekają :lol: ale bez kuckow im tez fajnie:lol:[/quote] Cześć Dario [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] Jak dziś samopoczucie? Mam nadzieję, że choć troszkę lepiej niż wczoraj. Co dziś pysznego serwujesz na obiad? Tia, bez kucyków [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/winky.gif[/IMG] same się obsłużyły i zdjęły gumki. Teraz chodzą takie rozczochrańce po domu i straszą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/woot.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='Kasia']ale fajne zdjecia kuchennych niuniek :loveu: niedzielne dzień dobry :lol:[/quote] Dziękujemy [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/dyga.gif[/IMG] Dzień doberek [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/sun.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']humorek średni, samopoczucie tez :cool1: chciałam dzisiaj wyspać sie to mnie psy rano obudzily :angryy:[/quote] Oooj niegrzeczne chłopaki [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/puppykisses.gif[/IMG] Jakie masz plany na niedzielę?
-
[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/fool.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz177.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz163-1.jpg[/URL] prawdziwy uśmiech psi :loveu: :loveu: :loveu: Bry Niedzielnie :multi:[/quote] Yes [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/tooth.gif[/IMG] Cześć Asiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clapping.gif[/IMG] Jak humorek, jak samopoczucie?
-
[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20food/cheese1.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz172-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz173-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz174.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz175.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz176.jpg[/IMG]
-
Fidlak ma coraz poważniejszy kucyk [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Multi/lol.gif[/IMG]