-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Kasiu, baw się dobrze w sobotę. [COLOR=paleturquoise]To będzie troszkę jak próba generalna... hihihi[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/10.gif[/IMG]
-
[url]http://images36.fotosik.pl/51/a12051291ea6d876med.jpg[/url] Tygrysi skok :evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/315/e9f40e3a27205523med.jpg[/url] Bałwanek :loveu:
-
[quote name='tigrunia']To do mnie ? No własnie naleśniki zjadłam :loveu: So do mie szczela ? :crazyeye: :mad: [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=black]:BIG:Uwaga Uwaga .. :BIG:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]uroczyście oświadczam iż dziś otrzymałam pismo z FCI - mamy przydomek [/COLOR][/SIZE][SIZE=3]!! [/SIZE][/B]:sweetCyb:[/CENTER] [CENTER][URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/r.gif[/IMG][/URL][URL="http://glitter-graphics.com/myspace/text_generator.php"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/m.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/n.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/t.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/c.gif[/IMG] [IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/p.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/a.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/i.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/sc/n.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]I jak się podoba ? :oops: :loveu:[/CENTER] [/quote] A tak z nudów sobie scelałam :roll: Ano siem podoba, śliczne róziowe, gratulacje [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG] Dzień dobry.
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/araldo.gif[/IMG] Dzień doberek [COLOR=magenta]Południe[/COLOR] Wytrwałam w oczekiwaniu całą noc [COLOR=paleturquoise]na te roznegliżowane foty[/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG][COLOR=paleturquoise]znaczy się letnie.[/COLOR] [COLOR=black]Jajo z jajeczkami - dobry pomysł.[/COLOR] I jak żelazko, pewnie rewelacyjne?
-
[quote name='Pegaza']Capri ma fajną miejscowke:p[/quote] Lubię jak tu przychodzisz, bo twój nowy komplecik jest bardzo gustowny i miło się na niego patrzy :loveu: [COLOR=paleturquoise]Co do miejsca to zdradzę pewną tajemnicę. Otóż ta miejscówka ma drugie oblicze: jak Kapryśka ma problem ta właśnie tam, za firaneczką wydala ów problem. Od maleńkości wybrała sobie to miejsce: od okna się wietrzy, za firanka nie widać - idelane psie domowe wc.[/COLOR]
-
Halo, czy ja tam widzę jajo z ekskluzywnym dodatkiem w dwóch kolorach i tatara z cebulką, czy już mam omamy z głodu?
-
Super [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/clapping.gif[/IMG] mniam mniam Hihihi, wiedziałam, że mnie tu nakarmią [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG] To jakaś nowoczesna stopka jest (żelazka), w moim jest biała metaliczna czy cóś tam, a twoja to już we wzorki jest, łałł. Ależ technika poszła na przód.
-
[quote name='Anusia & Alutka']wczoraj scieme walilas bo galeryjos jeszcze niet a bannerze reklama tak.[/quote] Dźwignia była :evil_lol: [COLOR=Pink]znaczy się reklama dźwignią handlu [COLOR=Black]Cze Anusia[/COLOR] [/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/bokmal.gif[/IMG]
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Agusiu :multi: Przyszłam się przywitać i popodziwiać niuńki. Dużo miałam do nadrabiania...[/quote] Cześć Saro [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/d009.gif[/IMG] Bardzo się cieszę, że nas odwiedziłaś. Mam nadzieję, że zdrówko jest już OK.
-
[quote name='tigrunia']Do 17:30 :cool1: Już mam dość :cool1: Jutro chyba na rano ide :angryy:[/quote] Zjadłaś już? Foty dziewczyn daj. Be uważaj [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/hul.gif[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow3.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz250.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/flirt.gif[/IMG] Jak mi dobrze !!!
-
[quote name='Pegaza'] a wiec jutro będa nowe znaczy latowe:grins:[/quote] Jutro? O rany całą noc muszę czekać... [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nosleeep.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Oj podejrzewam ze dekolt jej nie pasuje z tylu:evil_lol: bo marznie i widac...:evil_lol:[/quote] Woalkę z tiulu jej strzel :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]nadoopną hihihi [COLOR=Black]Ps. Daria dobrze karmi to przyszłam na kolację [/COLOR][/COLOR] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/brush3.gif[/IMG][COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']hihi nie bede Was rozpieszczac hihi oj nie...:evil_lol: teraz zmniejszam Niki na nk mam fajne fotki na starym kompie ale tam fotosik nie dziala a na lapku fotek brak a fotosik dziala:roll:[/quote] Nie będziesz rozpieszczać? Oj buu :placz: [COLOR=paleturquoise]goopi fotosik, noo[/COLOR]
-
[url]http://i39.tinypic.com/nntra1.jpg[/url] very kobiece wdzianko :loveu: Myślisz, że się wstydzi? Czyżby za duży dekolt?
-
jak się kogoś wspomina to ten ktoś ma czkawkę jak się o kimś negatywnie mówi to go ucho swędzi tak się u mnie mówi :cool1:
-
[quote name='Pegaza']hihi dobra fotka obiecana bedzie.. ja tez nie ale cos tam musze wybrac dla siebie..:p[/quote] :loveu: w ładnym kolorze obowiązkowo, twarzowym...
-
[quote name='tigrunia']Jestem jestem .. przerw dużo na pracę muszę robić :diabloti:[/quote] :roflt: wszystkie kompilkacje czasowe są przez pana z męską astmą...
-
[quote name='Pegaza']I mam temu zaradzic hmm:hmmmm:[/quote] ino wzrokowo :cool3: [COLOR=paleturquoise]bo ja teraz nie jestem na czasie w temcie urządzeń prasujących[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']ja juz wiem o co Ci chodzi :evil_lol: heh taa chcesz widziec to cos wielkie i do trzymania w raczce:evil_lol:[/quote] Taką tęsknotę mam...
-
[quote name='Pegaza']Moje bączki zaczynają sie krecic po mieszkaniu heh muszą poczekac jeszcze pól godziny i wychodzimy na sik... oj tak dogo potrafi wyprowadzic z rownowagi...:roll:[/quote] To dzisiejsze zamulenie było bezczelne :cool1: [COLOR=paleturquoise]w kulminacyjnym momencie[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Zelazko mam pokazac?:p gdzies tam czeka sobie na mnie...:lol:[/quote] Tak :evil_lol: ale możesz oczywiście pokazać też coś innego
-
[quote name='Pegaza']Mam juz Aga mam:loveu: oj troche techniki i sie gubie:eviltong: po takich przezyciach z dogo na dzis mam dosyc:evil_lol: bo Wy nie wiecie ile razy ja tu powiesc tworzylam zanim te dzielo sie ukazalo:evil_lol:[/quote] Dzielna kobieta [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow4.gif[/IMG] Tyle potu i łez...
-
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f551/trzy-slaskie-dziewczyny-livi-pipi-soma-130454/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic15708_10.gif[/IMG][/URL] __________________