-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[url]http://i39.tinypic.com/2ptyowg.jpg[/url] Lepiej niż w wojsku :cool3:
-
[quote name='Mała Rita']:oops: jestem, jestem Czytam Was cały czas tylko jakos tak nie pisze :cool1: Ten remont mnie wykonczy, powaznie, a najgorzej ze juz kasy coraz mniej :cool1: kurde to wszystko tyle kosztuje :angryy: idziemy do castoramy po śrubki i jakos stówe idzie i kolejna i tak w kółko[/quote] [COLOR=magenta]OK[/COLOR] :loveu: Remonty są feee, ale później będzie ładniej i w ogóle subcio - uwierz, będzie lepiej :loveu: i czyściej :wink: to nastąpi już całkiem niebawem... Oczywiście czekamy na fotki.
-
To wstawiaj większe i więcej :multi:
-
Ktoś jest bardzo zmęczony :evil_lol: Proszę nie przeszkadzać i zgasić światło... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz045-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz046-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']hi hi u mnie to najbliższego lasu trzeba za miasto jechać :evil_lol: Cze Aguś :loveu:[/quote] Bry Asiu, fajnie, że jesteś :buzi:
-
[quote name='madziasto4'] Czołem [B]Aga[/B], dziś tez będzie pizza, bo mi sosik i reszta składników została :p[/quote] :sabber: U Darii żurek, u ciebie pizzy skubnę... żyć nie umierać :evil_lol: a w domu mam tylko mrożone warzywa :roll:
-
[quote name='laurin']OOO TAK :p strasznie fajnie macie :loveu: my do lasku mamy kilka kilometrów:-( Ale chociaż jest ogród ;)[/quote] Fajnie mieliśmy przez weekend :loveu: Tak mieszka teraz moja siostra, ja urzęduję w "betonowie" dlatego zachwycam się lasem, który pachnie tuż za oknem. U mnie, do najbliższego lasu trzeba autkiem podjechać, niestety. :loveu: Ogród też jest suuuper !!!
-
[quote name='Pegaza']Cze Aga:) fajnie tak na wyciągniecie ręki miec las..i ten zapach..:loveu: mam dzis problem z wgraniem fotek na tynapic:mad: jestem w trakcie gotowania..wiec od czasu do czasu bede znikac..:roll:[/quote] Cze Dario :loveu: Jupi jupi żurek się dla mnie gotuje :multi: [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR]
-
[url]http://i39.tinypic.com/15eab7t.jpg[/url] Dario masz superaśne fotki :loveu: Zaglądanie do was to sama przyjemność!
-
[quote name='laurin']ale fajny lasek :crazyeye: psiulki cudne [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035-2.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :Rose: pozdrawiamy ciepło
-
Jeszcze jeden cudny poranek :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz047-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz048-2.jpg[/IMG] Czarny punkt po prawej stronie to TK na spacerze z niewidzialnymi niuńkami :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz049-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz050-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz051.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']A z tym, co w lodówce znalazłam, połowa z salami, pieczarkami, cebulką i kukurydzą, druga połowa z ananasem, szynką i kukurydzą :p [url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_0059.jpg[/url] [/quote] Full wypas pizza :loveu: Rany, jaki on jest zabójczo przystojny :cool3: i romantyczny
-
[quote name='tigrunia']:multi: Intensywnie ćwiczymy :cool3:[/quote] Uczennica jest pojętna :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Jak to ? Ostatnimi czasy więcej niż Jess :p[/quote] Faktyczniwe więcej niż Jess, ale zasadniczo mało fotek pokazujesz :obrazic:
-
[quote name='tigrunia']Ona w ogóle jest cała ciekawa :evil_lol:[/quote] Tylko za mało jej pokazujesz :cool1:
-
[quote name='tigrunia']No raczej wygryzania .. Buff to lubi - obgryza Jessi giry :evil_lol: Pewnie :multi: Trenujcie i zapraszam we wrześniu :evil_lol:[/quote] :-o Buff ma ciekawe hobby... [COLOR=magenta]OK :loveu:[/COLOR]
-
[COLOR="PaleTurquoise"]Uratowana[/COLOR] :loveu: [url]http://images38.fotosik.pl/57/fbef0369d14795b1med.jpg[/url] No no no :cool1:
-
[url]http://www.voila.pl/462/mid17/index.php?mid=1&f=1[/url] Bardzo mi się podobają takie fryzury, a twoja wygląda perfekcyjnie :loveu: Kasiu, tobie się podobało? Mnie bardzo bardzo :loveu: [COLOR="Magenta"]Jak staniesz w pierwszym rzędzie to będzie pięknie i już [/COLOR]:loveu: [COLOR="PaleTurquoise"]Znaczy się... trzeba zająć się szefem, żeby rozumu nabrał... hihihi [/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']Dzień dobry :loveu:[/quote] Dzień dobry :loveu: :evil_lol:
-
[url]http://images29.fotosik.pl/321/8000536f9fd81165med.jpg[/url] Bidulinka :loveu: [COLOR="PaleTurquoise"]Już lecę jej na pomoc...[/COLOR] Dzień dobry :p
-
[quote name='tigrunia']Dobry dzień :loveu: No fajnie fajnie .. Jest dużo terenów do pobiegania. Mamy las, łąki i kawałek dalej .. jakieś 20 min drogi zaczyna się już las kujawski :loveu: Jednak raczej nie korzystamy ze względu na patyki, liście i inne śmieci wplątujące się we włosy Jessikowe :-( Aga która to struś pędziwiatr? Zapuszczaj ją i dawaj na wystawe Yorkową w Bydgoszczy :multi: Co roku są zawody na najszybszego Yorka :evil_lol:[/quote] Bry :p Byłoby trochę wyciągania leśnych ozdób... W takim razie Kapryśka ma szansę na medal :multi:
-
[quote name='Pegaza']:shake::shake::shake: cos jest nie tak...[/quote] :placz: oj buu, nie znam się na tym, oj buu [COLOR=PaleTurquoise] Rany, to do kogo ja piszę? ojć hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']oj :shake: przejdzie bo m-a by wiedzial ze bym sie nie oderwala czekam..:) beda jakies napewno:eviltong:[/quote] Będzie to trzeba zrobić z zaskoczenia, hihihi [COLOR=PaleTurquoise]poszło, nie doszło?[/COLOR] Ale duuużo duuużo !!!
-
[quote name='Pegaza']:user: moj :user: m-a:user: i od Niki :p oj fajnie by bylo...:bigcool:[/quote] To trzeba pomysł podsunąć do realizacji...
-
[quote name='Pegaza']Sie by przydal jeszcze jeden komp i by bylo super:p[/quote] Wtedy byłoby po równo :loveu::loveu::loveu: