-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Wieki to trwalo ale cora miala simy zalaczone jak sie potem loguje to spowalnia net jak nie wiem co noo ale gg strajkuje:comp26:[/quote] Aż iskry lecą :evil_lol: nieźle rozrabiasz...
-
[quote name='madziasto4'] O matko, ale się pizzą objadłam...[/quote] Z czym była? :roll:
-
[quote name='Pegaza']Jej one takie leniuszki:loveu: jak moje Capri testuje podusie:lol::lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033-2.jpg[/URL][/quote] Hihihi, leniuszki słodziuszki - tak po czesiowemu :evil_lol: Już pierwszego dnia jak tam wpadła to dokonała przejęcia poduszki i później z Fionką i Krzyśkiem o nią walczyli, jak jedno wstało to następne już na niej spało...
-
[quote name='Pegaza']ja Ci pozycze bo mam zapasową:painting:[/quote] Chętnie skorzystam, muszę wybrać się na zakupy i nabyć nowe narzędzie dla Kapryśki.
-
Zdolna dziewczyna :bigok:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz033-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz035-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz036-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz037-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Dobra Aga czuj sie zaproszona:) co tam slychac?[/quote] SUPER :sweetCyb: nic... Kapryśka popsuła swoją smycz :roll:
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Ale smaczne jedzonko z rana miałyście[/quote] Cześć Ewo :calus: Samo zdrowie było na śniadanko ;) hihihi
-
[quote name='Pegaza']Bedzie z jajem..kielbaską, boczkiem..:p co Wy tym psom robicie ze wszystkie zmeczone?:p a sie swieci jak te jajo [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]od psa ;)[/COLOR][/SIZE][/quote] To ja kce, zamawiam jedną porcję :multi: Same sobie robią, bo chodzą i chodzą, i końca nie widać... Jajo te od żurku ;)
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][B][I]Zmęczona Fiona[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz038-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz043-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz044-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']A ja nie mam lasku :( mieszkam w samym centrum i wszedzie beton, kamienice i ulice... bleeee[/quote] U mnie to samo Asiu wszechobecny BETON :shake: [COLOR=PaleTurquoise]fakt, że całkiem blisko jest park, ale tam straszy... buu[/COLOR]
-
Cześć Dziewczyny :loveu: Dario, żurek będzie z jajem? Be to też bardzo fajnie mieszkasz, skoro tylko 5 minut :p [COLOR=PaleTurquoise]REWELACJA[/COLOR] Paulinko masz rację, złote łapki :shiny: z których wychodzi złota prędkość yorkowego strusia pędziwiatra :evil_lol: [COLOR=Magenta]Weekendowe hasło Karyśki - szyszunia twój wróg[/COLOR] :megagrin:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/57/5040f071a59b5e4fmed.jpg[/url] Booska jest :loveu: po prostu!
-
[quote name='Pegaza']ja wpadne wieczorem zobaczyc Twoje:loveu: papa:bye:[/quote] I poszła Daria dbać o domowe ognisko [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/fire.gif[/IMG]
-
Ale tu laski tańczą [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/dan.gif[/IMG][IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%202/dance.gif[/IMG] Łał, świat wiruje!!! Wiewiórki Kapryśka ganiała pod domem i na balkonie, w lesie było mnóstwo szyszek, tropiła je bardzo uważnie, wygrzebywała ze śniegu i zagryzała na wiór.
-
[quote name='Pegaza']posty znow pijane:mad: :shake: dzis juz nie bedzie :roll: jutro...musze fotki na fotosika wrzucic[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/pijak.gif[/IMG]hihihi oj buu, znów tyle będę czekać...
-
[quote name='Pegaza']Kurde fajna ta okolica musi byc :loveu: mi sie juz w glowie kreci:huh: od tego krecenia musze isc obiad szykowac schaboszczaki..:p[/quote] Naprawdę tam jest cudnie, o ile się lubi obcowanie z przyrodą tuż za rogiem bloku. To ja jestem chętna już [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/klopa.gif[/IMG]
-
I znów same laski [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/flow1.gif[/IMG] Jeszcze chcę!
-
Kapryśka odpoczywa po leśnym spacerze, tropienie szyszek to bardzo wyczerpujące zajęcie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/schwitz.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz039-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz040-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz041-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz042-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia'] Zapomniałam napisać, że Buff została wczoraj zmierzona i przerosła Jess o 1 cm :mdleje: Przypominam, że ma dopiero 4,5 m-ca :evil_lol:[/quote] Dziewczyna ma w sobie potencjał :wink:
-
Rany!!! Piękny błękit, aż dech zapiera [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Mamy duziooo róziowego [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/443/443104zlqqiqq0mg.gif[/IMG][/URL][/quote] Jaki piękny cudaczek słodziaczek [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Mniam zajączek nutellowy :loveu:[/quote] To teraz czas na małe szaleństwo, przenosimy się w ciepłe rejony i relaksujemy się... [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Ty to jak aniołek po chmurkach [URL="http://www.glitter-graphics.com"][IMG]http://dl4.glitter-graphics.net/pub/1288/1288194v2dofp5flm.gif[/IMG][/URL][/quote] Oooo śliczny róziowy :loveu:
-
Ooooj, to trudne zadanie... Uwierz na słowo, że to nutella w kształcie zajączka :wink: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/314F.gif[/IMG] [COLOR=paleturquoise]A pewnie, niech żałuje...[/COLOR]