-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']My też mamy Kopernika :megagrin: W Turuniu :oops: Jesio zdjęć proszę :modla:[/quote] To chyba jakiś inny drugi Kopernik, no nie? :cool1:
-
[quote name='PositiveThought']ojej, ojej, Pan Kopernik?!!! to ten co zatrzymał Słonce i ruszył Ziemię?[/quote] Bystra z ciebie kobieta :loveu: podejrzewam, że to ten właśnie pan...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aga :loveu: no powiem Ci, ze syrce to mialam w gardle juz...[/quote] No żesz, noo :glaszcze:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz007-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz010-2.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][B][I]Olsztyńska Starówka[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz001.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz002-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz003-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz004-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz005-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']ja chyba wiem kogo masz na mysli:evil_lol: wpadne pozniej o ile czas pozwoli bo m-a dzis ma wolne..a za chwile mama przyjezda na kawe..[/quote] Też chce iść gdzieś na dobrą kawkę :loveu: Właśnie ostatnio piłam kawkę z wiśniówką i bitą śmietaną, nazywała się Małpia Kuracja :evil_lol: [quote name='PositiveThought']dziewczynki mądre, w taką pogodę to tylko kordła i udawanie, że wcale ich tu nie ma, o nie! :grins: pozdrawiamy![/quote] Cze Be :calus: Jak się cieszę, gdy cię czytam!!! Ściskam mocno.
-
Dzieje się u was wciąż dużo, nie ma chwili na odpoczynek. Łazieneczka będzie piękna, już niebawem :thumbs:
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: To Wy taki mini urlopik mieliście? :cool3:[/quote] Cze Asiu :p Hihihi, ładnie to nazwałaś :loveu: Takie mini było.
-
[quote name='tigrunia']Toć mu sprawdzac nie bedę :oops:[/quote] No przecież nie wieźmiesz kota w worku? :roll:
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]piach hmm trzeba gdzies upchnac..[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]ale taki stawik znaczy oczko by bylo fajne i rybki koniecznie zlote zeby zyczenia spelnialy:p[/COLOR][/quote] [COLOR=paleturquoise]tia, do sąsiada hihihi[/COLOR] I pirania na smyczy hihihi dla nieproszonych gości :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Aga se wykopiesz staw na posesji:evil_lol: kurde ale posty przeskoczyly nawet nie bylo widac Cie w subskrycji[/quote] [COLOR=paleturquoise]Za dużo piachu na pustyni hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Wykopię sobie wielką dziurę w ziemi i będę nóżki moczyć[/COLOR] :evil_lol: ewentulanie może prac na tarze, hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']no ja mysle ze Be sie zna na tym choc troche:evil_lol:[/quote] Tyż mam taką nadzieję :roll: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']No to bedziemy czekac:loveu: na fotencje [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ups koopa trza to posprzatac..[/COLOR][/SIZE] dziewczynom pewnie sie wracac nie chcialo..[/quote] Podejrzewam, że niuńki wystąpiły już z wnioskiem o adopcję i zmianę miejsca zamieszkania. Każdy spacer, choćby na krótki siiii to pola, las, łąki... cudnie :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] wybierz jej ladnego faceta:p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i żeby wszystko miał na miejscu
-
[quote name='Pegaza']Oj to musi tam byc pieknie:loveu: takie ciche miejsce ale tam gdzie jest Gucio to chyba tez miejsce spokojne nie?[/quote] Tak, też jest zielono i cicho, tylko jezior nie ma.
-
[quote name='tigrunia']Ale fajno :loveu: Poka wiewióre :multi:[/quote] Oj buu, ino drzewa mi wyszły na zdjęciu :roll: i TK w oddali jako czarna kropka :evil_lol:
-
[url]http://i41.tinypic.com/2wh0z9s.jpg[/url] Ooo hihihi, super fotka :roflt: trzy słodziaki
-
[quote name='Pegaza']taa az echo slychac bylo... myslalam ze posta tego nie ma bo zas dogo mi zeswirowalo:roll:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Ano... sruuuu sruuu i wielka kupa wielbłąda[/COLOR] :evil_lol: Wieczorem wrzucę fotki, specjalnie pstrykałam :roll: siostra ma super widok z salonu, rewelacja i wiewiórka do niej na balkon przychodzi na śniadanie :loveu: Dziewczyny dziś rano zmęczony były nieziemsko, zero energii, schowały się pod kołdrę i udawały, że ich nie ma...
-
[quote name='Pegaza']Jestes:calus: noo narescie:p i jak wypoczeta?[/quote] Witaj na pustyni :evil_lol: Wypoczęta i zmęczona jednocześnie :evil_lol: dwupak w promocji :evil_lol:
-
Cześć Ewuś :loveu: Słodkie czarne kluski :loveu: pozdrawiam cieplutko
-
Bry Asiu :loveu:
-
Cze Madzia, Świetnie wyglądałaś :cool3: [COLOR=paleturquoise]very sexy[/COLOR]
-
Cze Anusia, O matko, co to za cholerstwo przyplątało się do Alutki :shake: Musiała napędzić wam starcha :glaszcze: Oby więcej się nie powtórzyło. Zdrówka życzę i troszkę spokoju.
-
[quote name='tigrunia']Bry Agnes :multi: Ano a były .. kiedyś tam :roll: :evil_lol:[/quote] Widziałam :cool1: i Fruzię chyba też?
-
[quote name='tigrunia']A dzies była ? :razz: Bry :loveu:[/quote] Relaxa miałam :evil_lol: W Olsztynie :cool1: