Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='ewa2909']Cio tak mało foćków dałaś????????? Super dziewczyny ze sobą "rozmawiają".Chyba wszędzie tak jest że to młodsze wygrywa:shake:[/quote] Ewuś, czyżbyś miała na myśli pewnego małego mężczyznę :cool3:
  2. [B]O[COLOR=Green]kocim[/COLOR][/B] [B]spojrzeniu[/B] :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz022-2.jpg[/IMG]
  3. Gorące pozdrowienia dla Fastusiowej Rodzinki :loveu:
  4. [url]http://i44.tinypic.com/2nhe0ro.jpg[/url] :roflt: rewelka !!! [url]http://i43.tinypic.com/28indhv.jpg[/url] Małe zadziory :evil_lol: Oj buu, dlaczego tylko dwie malutkie fotki? Oj buu Powtórzę się - świetne zdjęcia i chcę więcej :multi:
  5. [quote name='Pegaza']Cze Aga :) dzis mamy spagetti:eating: w sosie neapolitanskim... jutro zapraszam na gulasz..:eviltong: pasowala by mi ta taska do mojej kurtki..:p a ja sie spytam o Gucia tak czy Gucio stoi daleko od tego miejsca gdzie teraz mieszkacie? [/quote] Cześć :loveu: Uwielbiam gulasz, TK robi pysznościowy :p Jutro spróbuję twojego :evil_lol: Max. 10 minut brum brum :cool1:
  6. [COLOR=paleturquoise]Ja pierdziu...[/COLOR] Na bombie gazowej mieszkasz :roll:
  7. [quote name='tigrunia']Myślisz, że w tym roku się wprowadzicie ? :loveu:[/quote] Taki był plan pierwotny, ale ... [COLOR=paleturquoise]podejrzewam, że będzie trzeba wziąć na wstrzymanie, poczekamy - zobaczymy co z tego wyjdzie.[/COLOR]
  8. [quote name='tigrunia']No widzisz .. takie to mój fader miał pomysly :razz:[/quote] Zamysł pewnie był dobry... żeby tylko mieć ten dokument, to gaz by podłączyli.
  9. [quote name='AmiX']same damy:loveu:[/quote] O rany 8 dam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
  10. [quote name='tigrunia']Ja żem z kujaw :grins:[/quote] No trudno, niech ci będzie :evil_lol:
  11. [quote name='tigrunia']Uff .. to jeszcze trochę i będziecie miec jak w raju :loveu:[/quote] Mam taką nadzieję...
  12. [quote name='tigrunia']Ni ma i nie będzie :siara: W tym roku już stwierdziłam, że nie kupuje .. może do przyszłego roku coś innego się wykombinuje :p[/quote] Ten sezon grzewczy faktycznie jest już praktycznie na mecie, wielkie mrozy już chyba nie wrócą... Może wpadniesz na inny pomysł, a dlaczego tam jest problem z ogrzewaniem?
  13. [quote name='AmiX']Dzięki dziewczyny :)właśnie urodził sie 7 maluch:loveu:[/quote] Gratulacje [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSfortunairlanda.gif[/IMG]
  14. Cze Ludzie Południa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmornincoffee.gif[/IMG]
  15. Cze Be [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] A co z kozą, jednak jej nie ma?
  16. [quote name='PositiveThought']dziewczynki lulają, a ja podglądam... :loveu: tyż czytam a nie piszę.[/quote] Cze Bebuś :loveu: Wybaczam, że nie piszesz i cieszę się, że zaglądasz do nas :calus: [COLOR=paleturquoise]Co i co kujka z tym piątekiem, wypali - wypalił?[/COLOR]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Dzień dobry. Pozdrawiamy w piątek.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Mam cię na oku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz031-2.jpg[/IMG]
  18. [quote name='tigrunia']Aga a przy nowym domku lasek jest gdzieś? Dobry w piątek :p[/quote] Bry piątkowe :loveu: Jest lasek, łąki i pola... a przy domku droga asfaltowa (co akurat jest wygodne, bo w deszczowe dni można byłoby zgubić obuwie w błotku)
  19. [quote name='Pegaza']Aga ja zauwazylam ze Capri i Liv maja te same koczki prawie zawsze odwrocone w drugą strone:evil_lol: aa fajna taska zapomnialam wczesniej rzec:loveu: mi tez smakowal i chetnie bym go znow zjadla ale nie ma..:roll: mysle co jutro zrobic i mam dwa pomysla ale zobacze jakie sosy beda dostepne w sklepie...[/quote] Podejrzewam podobieństwo charakterków :roll: :evil_lol: A ja wiem co to taska :sweetCyb:dziękuję, to moja :loveu: Co dziś będziemy jeść? :evil_lol:
  20. [quote name='Mała Rita']my dzis o 19:05 zamówilismy chińskie, o 19:30 zadzwonilam zapytac o ktorej bedzie, mily pan informuje mnie, że kierowca juz wyjechal, no wiec czekam, o 20:10 dzwonie ponownie i znow pytam jak tam nasze chinskie a pan ze na ta ulice o ktorej mowie to on nie mial zgloszenia :angryy: się wscieklam, pan sprawdzil i okazalo sie ze zle zrozumial ulice i pan kierowca pojechal gdzie indziej, o 21:05 otrzymalismy chinskie :angryy::angryy::angryy:[/quote] O rany, chyba bym z głodu zemdlała :mdleje: Tyle czasu czekać na jedzonko :shake: a pan to niech sobie uszyska przeczyści, bo klientów doprowadza do nerwicy albo rozpaczy :roll: [COLOR=paleturquoise]albo śmierci głodowej[/COLOR]
  21. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Idziemy lulu [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:sleep2: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz021-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz025-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz027-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz029-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz030-2.jpg[/IMG]
  22. Ale mi dobrze po żurku, mniam mniam :cool2:
  23. [quote name='Pegaza']Aga i tak widzisz sie zaoszczedza na zyciu:evil_lol: [/quote] Dobrze mi idzie,co? :evil_lol:
×
×
  • Create New...