-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia'] Dobra .. zamierzam sie zabrać za pisanie maila matrymonialnego do reproduktorów :p Nie wiem co tam sie pisze zbytnio ale coś spróbuję wymodzić :cool3:[/quote] :evil_lol: ojojoj Bry Be :loveu: Nawet fotki są :loveu:
-
[url]http://i44.tinypic.com/2a9e05d.jpg[/url] Niuńka :loveu: rozkoszna Bry wtorkowe :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Wtorek wtorek juz jutro:sweetCyb: wracaj nooo:loveu:[/quote] Jak mówiłam tak zrobiłam, i wróciłam :grins: Dzień dobry.
-
[quote name='Anusia & Alutka']nie no to jak babskie d to raczej w stroju kleopatry. [/quote] Faktycznie :splat:
-
[quote name='Pegaza']Aga wydaje mi się ze ja albo m-a:p [/quote] Stawiam na ciebie :loveu:
-
[quote name='Pegaza']One obie tez wygladaja jakby ciezki tydzien mialy:evil_lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz263.jpg[/URL] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]one czegos pilnują i ja wiem czemu:lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Fiona w ciągu 5 dni rozwaliła dwie gumki :evil_lol: szatanica [COLOR=PaleTurquoise]Dokładnie, hihihi nocne warowanie, co by nie zapomnieć o najważniejszych elementach mieszkania hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jak nietypowy, toz najbardziej typowy jaki tylko moze byc. Juz kiedy na to wpadli no. Faraony juz pewnie to znaly :evil_lol: moze sie uda zrobic jakas fote no ale nie obiecuje... :eviltong:[/quote] Mówisz, żeby w stroju faraona :cool3: może być ciekawie OK :loveu:
-
[quote name='Anusia & Alutka'][B]D-E [/B]tym na d mozna handlowac, tym na d :megagrin: [B]Agus[/B] mam frencza no i na dwoch paluchach czyli w sumie czterech mam zrobiona zeberke, przetykana brokatem sredrnym i cyrkoniami swarovskiego. [/quote] Cóż za nietypowy pomysł na handel :roll: :evil_lol: ... z cyrkoniami - no żesz ślicznie twa dłoń musi wyglądać :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']na czworaka, byle przed monitorem :cool3: na dogo No są teraz co 2 miechy takie imprezki w Sz-nie... Tłumy a i owszem, ale temu to służy, żeby kluby na tym nie straciły :p Romantyś sehr :loveu: chyba ide bo nie obejrze tylko zasne :shake:[/quote] Znaczy się pomysł na słynny kryzys ;) Jak już masz spać, to niech ci się przyśni coś pięknego :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']no i prawidłowo! :loveu: słabość z wzajemnością zresztą. Aguś, jak tam po tygodniu calym? U mnie całe miasto baluje, bo dziś za jeden bilet się wchodzi do 18 klubów, a ja siedzę z Dunią. Film se jakiś obejrzymy...[/quote] Uff, dobrze, że ze wzajemnością :loveu: A cóż to za karnawałowa promocja? Niezła jazda... i pewnie nieziemskie tłumy Znaczy się romantyczny wieczór się zapowiada... Żem zmęczona po tygodniu pracy, ale jeszcze dam radę :roll: na czworaka byle do przodu :evil_lol:
-
[quote name='PositiveThought']fryndzel opitolony :evil_lol: Niuńki jakie brodate!!! ale słodziutkie jak zawsze.. uśmiechają się do niedobrej, nieobecnej Atki... ;)[/quote] One mają wielką słabość do cioci Atki :roll: i tak słabość wcale nie przemija z czasem, wręcz odwrotnie rośnie i rośnie. Cze Bebuś :calus:
-
[quote name='Mała Rita']Niuńki - sadystki :evil_lol:[/quote] Masz rację Asiu, to cała prawda o nich :wink: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Nowy pokoik Dzidziusia już prawie skończony :loveu: [url]http://i40.tinypic.com/2wprn9h.jpg[/url] [/quote] Cześć Asiu :loveu: Ładna powierzchnia i piękny kolor, a jeszcze z dodatkiem pomarańczu - bomba, moje ulubione kolory ścian. Fajnie okna są rozmieszczone.
-
Kto robił fotkę Somie? Dziewczyna kwitnąco wygląda :loveu:
-
I jeszcze frędzel, a raczej to co z niego zostało. TK zrobił z resztek warkocza i Kapryśka dalej próbuje się z nim rozprawić na dobre... [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz258.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz259.jpg[/IMG]
-
Piątkowe dziewczyny :megagrin: [COLOR=PaleTurquoise]wyjątkowo eleganckie[/COLOR] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz260.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz261.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz262.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz263.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz264.jpg[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka'] ojej jaka piekna Anusia. niedlugo bede nosic takie bryle, bo calkiem ześlepnę :roll: ale dzisiaj odpoczywalam i jutro tez bo ide do fryca. pazury zrobione mam :razz:[/quote] Noo piękna jak zawsze :loveu: Co masz na pazurkach ładnego?
-
Ogony pozdrawiają :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz251.jpg[/IMG]
-
Sexy paski :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] I jeszcze raz wieczorem: Gwarantuję, że na tych zdjęciach "coś" leci. Nie gwarantuję tylko , że to zobaczycie :evil_lol: [url]http://images48.fotosik.pl/54/24c99846bc1af630.jpg[/url][/quote] :roflt: Tak tak, oczywiście RP, leci... nie denerwuj się :cool1: hihihi I to już, po wszystkim? Dopiero zaczęłam się rozkręcać :roll:
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Ja mam pytanie a gdzie to robi Fionka?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]jesli ta miejscowka juz zajeta przez Capri...:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Be RP jak Rzeczpospolita Polska:evil_lol: bardzo politycznie bardzo:evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Fionka (jeśli pojawia się wielkie parcie) robi to tak: idzie sobie idzie.... tup tup tup zatrzymuje się na środku korytarza, robi szybki koci grzbiecik i pac... parujący klocek. Później mija to coś wielkim łukiem i tyle. [COLOR=Black]Tylko czy poprawnie politycznie? Tego nie jestem pewna[/COLOR] :roll: [/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Zrobiłam dziś rano zdjecia mego starszego dziecia, wziełam karte ze sobą więc potem przerzucę na kompa :razz:[/quote] Cud po prostu cud :cool1:
-
[quote name='tigrunia']Dobry :loveu:[/quote] Bry kobieto ciężko pracująca :cool1: [COLOR=magenta]Twój nowy skrót RP :evil_lol: chyba zacznę stosować przy powiatniu.[/COLOR]
-
[quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]przyszłam się przywitać :loveu:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Cze Marta :loveu: [COLOR=paleturquoise]grzechu warta[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Hej Aga:loveu: tez mi sie podoba ten baner taki przyjemny dla oka:loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ooo idealne miejsce se wybrala :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Cze De [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ma dziewczyna gust hihihi[/COLOR][/SIZE]