-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Cze De :loveu: Ujęcie z dołu to i tyłek urósł :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Pasemka niestety nie schodzą... tak na zdjęciu się ułożyły, sporo już od skóry odrosły, jak uczeszę ją z przedziałkiem to na boczkach są bardzo widoczne, z góry już nie tak mocno, oj twardo się trzymają...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'] milosc siostrzana choc szepne Ci cos na uszko...nudzisz Pipi.. [url]http://i42.tinypic.com/9zmw5u.jpg[/url] [/quote] :evil_lol::evil_lol: oj dziewczyny Ładnie M-A relaksuje się na łonie przyrody :cool1:
-
Cudne stadko klusek :loveu:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz034-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz066-2.jpg[/IMG]
-
Cze w sobotę :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Kasia od Avika robiła kurs chyba w Gdańsku, teraz jak ma salon to już nie ma czasu na dogo, ale pamiętam że kiedyś o tym pisała.[/COLOR]
-
Bry Asiu :loveu: pozdrawiamy weekendowo
-
Cześć Dziewczęta :Cool!: [COLOR=PaleTurquoise]Wyspałam się nareszcie!!![/COLOR] Pozdrawiamy ciepło i słonecznie. Miłej soboty życzymy.
-
Pozdrawiamy całe Fastusiowo :loveu: Jak minęła pierwsza noc?
-
[quote name='tigrunia']Dobry :cool3: O której obiad będzie ? :loveu:[/quote] Dobre pytanie :evil_lol: Dzień dobry :loveu: My na gulasz... [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza'] niusy :Livi oglada animal planet :evil_lol:[/quote] Mądra dziewczynka, sama się edukuje :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Wiosny .. kategorycznie się wiosny domagam :mad:[/quote] Rany, przyszłam się przywitać, a ty już pałą machasz? :evil_lol: Strach się bać. Cze pracujące Be :loveu:
-
[quote name='Pegaza']U mnie jest 20:45 wpadne pozniej..[/quote] :placz: czuję się opuszczona... samotna...
-
[quote name='Pegaza']taa pewnie podziala jak tabletka zacznie dzialac.. bo juz myslalam ze jakies walki na widelce byly przy stole:evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]ciiekawe rozwiazanie kontakt na srodku sciany tak jakos go zauwazylam..;)[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]m-a znow chce lapa kuna mac[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Nie oddawaj, walcz!!![/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
-
De, uwielbiam twoje komentarze :roflt:
-
[quote name='ewa2909']Robaczki zajadają się właśnie ucholami wędzonymi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Bo to raz,prawie codziennie:shake:.A z żyrafy zostały już strzępki:evil_lol:[/quote] Grzeczne robaczki :loveu: i najedzone :loveu: Biedna żyrafa :roll:
-
Bry nocne :p [quote name='Pegaza']To ja Ci Kasia powiem u nas leci 2,5 tysiaczka:p miesiac trwa kurs po 8 godzin od poniedzialku do piatku moze i w soboty tez ale pewnie krocej..[/quote] Porządnie to brzmi, w sumie dużo godzin wychodzi.
-
[quote name='Pegaza']Aga czy te widelce na tym stole cos znaczą?:roll::evil_lol: z bolem glowy przylazlam..[/quote] fee ból fee - a kysz a kysz !!! Podziałało zaklęcie? Nakarmiono mnie na wieczór :megagrin:
-
[quote name='Pegaza'] Aga zauwaz znow ten kucyk:evil_lol: dobra poszukam jak sie da to wkleje jakies..ino znow takie male bo juz na fotosiku pozmiejszane sa..[/quote] :megagrin: spojrzałam uważnie... identyczny
-
Ewuś, co tam u grzecznych robaczków słychać? :evil_lol: Zszywałaś znów piłeczkę?
-
[quote name='Kasia']jaka kulka zwinięta :loveu: prawie wlizła w to oparcie, hi hi[/quote] I twardo spała, żeby tylko nie oddać miejscówki, bo ogólnie to było trzech chętnych na ten wygodny kąt - wygryzali się wzajemnie, przepychali...
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz059-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz061-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz062-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia']dawno nie widziałam zdjęć dziewczynek... Fiona jasna jak nie wiem co!!! :loveu: a spojrzenie Kapryśki zniewalające :razz: pozdrawiamy :hand:[/quote] Cześć Kasiu :loveu: Ściskamy i pozdrawiamy
-
[quote name='madziasto4'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz028-2.jpg[/URL] Aga, Fijona Ci rdzewieje trochę :evil_lol: [/quote] Tym razem użyję farby odpornej na rdzę :cool1: powinno wyglądać lepiej.
-
[quote name='ewa2909']o panienki na objadek psysły:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu:[/quote] Cześć Ewo :calus: Sępy małe dwa, hihihi