Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='ewa2909']Pewnie sie na jakąś wojenke szykuje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Na nocną wyprawę, atak z zaskoczenia... ciekawe jak będzie się maskować :cool1:
  2. D-E ale gnata w ręku trzymasz... hoho
  3. [quote name='tigrunia'] Spałam dziś w mym domku :multi: :cool1:[/quote] Cze Be :loveu: Fajnie to zabrzmiało :roll: [COLOR=PaleTurquoise]i daje do myślenia... hihihi[/COLOR]
  4. GPS to niektórzy nieszczęśliwcy na palcu noszą :evil_lol: Cze Ludzie :loveu:
  5. [quote name='tigrunia'] Dzień dobry :multi: Pada :cool1: Mokro,szaro :cool1: Wczoraj pojechałam z dziewczynkami do weta to się okazało, że ma "okres zimowy" i przyjmuje tylko do 17 :mad: Ja do 17:30 pracuje i jak mam się do niego dostać ? :placz:[/quote] Cze Be :loveu: No wiecie co... no niee :obrazic:też mi okres... phi
  6. Cze D-E :p [COLOR=paleturquoise]foty kce[/COLOR]
  7. [quote name='laurin']witam w deszczowo śniegową środę [/quote] Cześć Aniu, pozdrawiamy :loveu:
  8. [quote name='Pegaza']Cze:) u mnie jeszcze gorzej..eh [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]jakie bursztynki?nic nie wiem.. na bazarku?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]chyba pochlipamy se razem Ty nad bursztynami a ja ze los mam nie laskawy[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=paleturquoise]Tak, na bazarku były piękności, ale się nie udało, ojojoj[/COLOR] U ciebie też kiepsko? Azali powiadam plaga nastała :cool1:
  9. Dzień dobry :cool: [COLOR=paleturquoise]oj buu, nie wygrałam pięknych bursztynków, oj buu[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Będę dziś chlipać żałośnie przez cały dzień...[/COLOR] Rany co za pogoda, nic mi się nie chce... co najwyżej spać w ciepłym łóżeczku :roll: Dziewczyny obrażone na świat, zjadły i poszły spać...
  10. Słodko śpi :evil_lol:
  11. [quote name='Pegaza']A kto bedzie w srodku?.:evil_lol: ide wroce jutro dobranoc:loveu:[/quote] Znam takie powiedzonko... upss :evil_lol: To ja tak samo zrobię i jutro przyjdę na nową historyjkę :loveu: papa
  12. [quote name='Pegaza']no smrod zawsze idzie pierwszy:evil_lol:[/quote] Ooo, to ja na końcu będę :cool1: hihihi
  13. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise] Beda beda bo czuc je juz:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Rany, już się wydobywa? Ewakuacja !!!
  14. [quote name='Pegaza']ups Aga nie ma ..chyba taka ze musze isc z nimi na spacer:roll: znaczy na siku i jeszcze cos...[/quote] [COLOR=PaleTurquoise]...że wydaliny będą?[/COLOR] :evil_lol:
  15. [quote name='tigrunia'] Dziś w pracy mamy dzien degustacji :loveu: Zrobili dwa torty nowe. Jeden niedobry :cool1: Jasny biszkopt, dalej warstwa kremu śmietanowego z adwokatem i na wierzch galaretka z kawałkami ananasów .. nie lubie :shake: Ale teraz jem drugi :loveu: Czekoladowy biszkopt w sumie niezbyt pasuje ale ujdzie, cienka warstwa frużeliny wiśniowej i krem śmietanowo-budyniowy :loveu: Miodziooo :loveu:[/quote] :sabber: Dlaczego ja to na wieczór przeczytałam... oj buu Ja chcę frużelinę wiśniową i krem śmietanowo-budyniowy!
  16. Historyjkę nową chcę :cool3: taką na dobranoc...
  17. [quote name='Pegaza']Za pozno:eviltong:[/quote] To weź na sucho zjedz :evil_lol: na deserek hihihi
  18. [quote name='Pegaza']Bys wiedziala ona tylko wedliny z "HAM" lubi... i specjalnie im tam szynke wiejską kupuje i ser a sprobuje kupic ser gdzie indziej :lol:do widzenia jedz se to sama.. no tak se ich nauczylam..:roll:[/quote] To się doigrałaś :evil_lol: Też tak chcę :loveu:
  19. Pamiętaj o cynamonie, hihihi
  20. [quote name='Pegaza']Pipi tez lubi parowki ale tylko od jednego masarza, jak kupie gdzie indziej :shake: zje ich..[/quote] Dziewczyna ma wyrobione podniebienie [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/nail.gif[/IMG]
  21. [quote name='Pegaza']Widzisz Aga co ja z nimi mam :evil_lol: a ile fotek dalam co nie?:eviltong:[/quote] Boosko masz :loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Co najwyżej Władka ci poprawi ilość fotek na post i resztę zmieni na linki niestety.[/COLOR][/SIZE]
  22. [COLOR=paleturquoise]Max 5 sztuk w poście.[/COLOR] Chcę takie historyjki każdego dnia [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/nap.gif[/IMG]
  23. Hihihi, dużo tu tyłeczków :evil_lol: Nawet chomik się wypiął :roll:
  24. [quote name='tigrunia']O masz Ci los :mdleje: .. moje pieski lubią parówki :megagrin:[/quote] Czyli mnie też :roll: :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Idę poczytać o odwłoku u D-E, ciekawe co tam naskrobała...[/COLOR]
  25. [quote name='Pegaza']Be ale ja nie mam ryzu z cynamonem ino kurczak z pieczarkami i ryz do tego..polane sosem... pomyslem z winiary...:eviltong: [/quote] No i z cynamonem :evil_lol: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]... i to E takie erotyczne jest, no nieee?[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...