-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909']Już prawie przeszło,ale niesmak chyba jeszcze na długo pozostanie:shake:[/quote] To przykro mi... :glaszcze:
-
[quote name='ewa2909'] Jestem ,jestem.Miałam wczoraj doła i nie chciało mi się NIC:shake::shake::shake:[/quote] Już go zakopałaś czy pomóc ci dziś?
-
[quote name='Mała Rita']Czesc Dziewczynki! :razz: No fotki beda ale nawet nie mam kiedy porobic:placz: Kupilismy dzis lampe :loveu: piękna, czerwona :cool3:[/quote] Czeee :loveu: Poka lampę i ogony :loveu:
-
[quote name='Pegaza']eh jakos mnie dopadaja czarne mysli... [/quote] Spoko, dasz radę :loveu: [COLOR=paleturquoise]Tylko krócej będziesz spać, a rano szybciej biegać.[/COLOR] :wink:
-
[quote name='Pegaza']a jak tam praca? juz zaniedlugo koniec.. [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]dalej atmosfera gesta?[/COLOR][/SIZE]...:roll:[/quote] Powoli, mozolnie... do przodu ;) [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Na rozładowanie potrzeba kilku (2-3) względnie spokojnych tygodni...[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']Wrocilam z paluszkami..:p[/quote] Tam znalazłaś? :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise] 2-3 tygodnie sporo...:roll:[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]ide na ten siq[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]zw[/COLOR][/SIZE][/quote] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Miłego tego noo[/COLOR][/SIZE] :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]Nawet z minutami Po....:evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] To na razie luz.... :wink:
-
[quote name='Pegaza']taa nie ruszam sie z miejsca.. ino na siq:evil_lol:[/quote] No i w zupełności starczy :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] a mi sie przypomnialo...:roflt: Rysku,alez Rysku... hahaha[/quote] Uśmiałam się wczoraj do łez :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]bracia Mrok hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']Ale brakuje mi jeszcze kogos w tym raju:hmmmm:[/quote] [COLOR=paleturquoise]Przyjdzie o 22-ej?[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']A za godzine wlacze sobie tv i kawe z ciastkami przyniose do lozka hihi[/quote] Raj na ziemi, znaczy się raj w Rudzie Śląskiej :megagrin:
-
[quote name='Pegaza']taa ten odcinek wyjatkowo byl fajny:lol: moze dzis znow poleci..Czesio[/quote] Noo :grins: słynny hihihi Dużo o nim słyszałam, ale dopiero wczoraj nareszcie udało mi się go zobaczyć.
-
[quote name='Pegaza']Ale Aga warto bylo sie pomeczyc teraz leze do 22:00 hihi[/quote] Dzielnie leżakuj :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']O ja cie :crazyeye: Jak to możliwe ? :evil_lol: A w rosole chociaż ? :evil_lol:[/quote] :evil_lol: w zupie to i owszem, ale żeby tak samego pora-potwora to nigdy :cool1:
-
Poka kremisia :cool3:
-
:evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz144-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Oczywiscie w klasie 1 jadą:pwagon sypialniany :p[/quote] No no :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Śpiochy :loveu: Cze Agusia :multi:[/quote] Cze Be :loveu: Kurczę, właśnie mnie myśl naszła, że ja jeszcze nigdy pora nie gotowałam :roll:
-
[quote name='tigrunia']Ano :loveu: Ale czasem przecie przewietrzyć trzeba :roll: O klimie to my pomarzyć możemy .. :cool1:[/quote] W wielkich workach foliowych będą wam przynosić świeże powietrze... Ło matko, Daria z sił opadła :roll:
-
[quote name='tigrunia']No wiec potrzebujemy duży plaster szynki, kładziemy na niego plaster żółtego sera, dalej ugotowanego wcześniej w całości pora kroimy na szerokość plastra szynki. Można dać też paprykę lub ogórka jakiegoś. No i to zwijamy wszystko w rulon. Wsadzamy do naczynia żaroodpornego. Mieszamy kremówkę z całym jajkiem i przyprawami (wg.uznania) zalewamy miksturą nasze szyneczki i do piekarnika na tak długo aż śmietana z jajkiem się nie zetnie i nie zarumieni .. Gotowe :loveu:[/quote] Mniamuśne :loveu: U mnie tyż okna się nie otwierają [COLOR=paleturquoise]klima jest[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Dziś jest akcja palenia na ogrodzie przeterminowanych dokumentów :crazyeye: Kręgosłup mi wysiada :shake: [/quote] Ognista akcja :evil_lol: może kiełbaski na gorąco? ;) Masażysta może pomoże :roll:
-
Dzień doberek :loveu:
-
Wagonik nocny :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz134-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz135-2.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']szukalam Twojego postu hihi sie schowal na przedostatnia strone:roll: to znaczy ze dziewczyny ze soba doskonale współrzyją:evil_lol:[/quote] Nieźle dziś skaczę :roll: Czasem im się zdarza, hihihi Soma to by musiała mieć dużego towarzysza :cool3: