Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Bry :loveu: Po wczorajszej rozmowie to się boję zapytać, czy kuciak obiadowy jest duży czy mały :evil_lol:
  2. Cze Be :loveu: Dziś też na 10.00 do pracy?
  3. [quote name='Mała Rita']Bedzie na pewno jak aparat zacznie dzialac :razz:[/quote] W takim razie czekamy :cool1: Bry w piątkowy poranek :loveu:
  4. [quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]oby nie do wiosny:evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]Tfu tfu... oby[/COLOR] :wink:
  5. [quote name='Pegaza']No moze sie skusze na to samo jeszcze:evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M5.gif[/IMG]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']bo potrzebuje wiedziec za jaka ją uwazasz, tę doopę :diabloti:[/quote] Jakby nie było doopencja wciąż jest na topie :evil_lol:
  7. [quote name='Pegaza']No ba przecie widziec chcem to czego nie kupilam:evil_lol:[/quote] Dobry argument :megagrin:
  8. [url]http://images47.fotosik.pl/72/ca5021e68e298ed7.jpg[/url] Banan w miłosnym uścisku :evil_lol: Znów się powtórzę - piękna z Kati dziewczynka :loveu:
  9. [quote name='Anusia & Alutka'][COLOR=PaleTurquoise]Taaaa dzielna, jak sie tak zauscilo to tera trza byc dzielna...[/COLOR] :roll: [/quote] [COLOR=Pink]Jesteś very dzielna[/COLOR] :loveu:
  10. Ooo mateńko, dziołchy widzę [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C078.gif[/IMG]
  11. [quote name='Pegaza'][COLOR=paleturquoise]yhm nie wierze to tak tylko do fotek hihi:evil_lol: Tk robotny synek jest:p[/COLOR][/quote] [COLOR=PaleTurquoise]jak robi to robi, ale jak zalegnie... to kwitnie hihihi[/COLOR]
  12. [quote name='Pegaza']No bede myslec:loveu: o was.. a w sobote o fotkach:eviltong:poscielowych[/quote] Nie odpuścisz :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]się postaram...[/COLOR]
  13. [quote name='ewa2909']Aguś ja też trzymam kciukasy chociaż cimna jestem i nie wiem o co kaman:kciuki::kciuki::kciuki:[/quote] Przydadzą się :loveu: bardzo
  14. [quote name='Pegaza']I nawet TK sie zalapal na sesje podkoldrową:evil_lol: nozkową[/quote] :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]jak zawsze... hihihi leżakowanie ma chyba we krwi [/COLOR]
  15. [quote name='tigrunia']Cze laski wieczorową porą :loveu:[/quote] Cze Be :loveu:
  16. Podziwiam cię, dzielna jesteś! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C445.gif[/IMG] Ładnie godziny zaplanowałaś i bardzo rozsądnie. [COLOR=PaleTurquoise]I oszczędnie w kaloriach.[/COLOR]
  17. [quote name='tigrunia'] Póki co to mam nadzieję, że poprawią te meble i okna otwierać się będą :cool1:[/quote] Byłoby miło :roll:
  18. [url]http://img26.imageshack.us/img26/7876/img3628.jpg[/url] Słodka kruszynka [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M10.gif[/IMG]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][B][I]Cześć Ewo, Asiu i Saro [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C788.gif[/IMG] wieczorowe pozdrowienia[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz136-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz137-2.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Pegaza']Nie Aga w szafce w kuchni serowo-cebulowe mniam.. [/quote] Aaa to ok :evil_lol: bo już myślałam, że w innym dziwnym miejscu hihihi
  21. [quote name='Pegaza']:thumbs: dobra od dzis pozytywne mysli :p Aga a Ty jutro ten zabieg nie? tez trzymam kciukasy:loveu:[/quote] Już my się postaramy, żebyś myślała wyłącznie pozytywnie :evil_lol: :loveu: Tak, jutro o 17-ej. :calus:
  22. [quote name='Pegaza']No zawsze mozna sie zwolnic :roll: :p [/quote] Widać cień pozytywnego myślenia :evil_lol: [SIZE=3][COLOR=Pink]Będzie dobrze !!![/COLOR][/SIZE]
  23. [quote name='Anusia & Alutka'] Aga, dzisiaj wlasnie ta papryka. A na jutro udziec z kurczaka robie. [COLOR=PaleTurquoise]podly dzien oj pooodly[/COLOR][/quote] :evil_lol: a już myślałam, że może wczoraj papryczka zeszła... hihihi Halo, halo jak kuciaka robisz? :cool3: [COLOR=PaleTurquoise]goopi dzień strzel focha, niech sobie ten dzień nie myśli, że może się tak brzydko zachowywać![/COLOR]
  24. [quote name='Sara_i_Aris']Czeeść :multi: Ja dzisiaj tak dosłownie na minutkę wchodzę do naszej galerii przywitać się z Wami i uciekam Was podwiedzać. Od razu przepraszam, że do Waszych galeryjek nie zaglądałam wcześniej, ale czasu mi brakowało :oops: Jutro jak mi się uda to na dłużej zagoszczę, a teraz lecę do Was :hand: :bye:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/C514.gif[/IMG] Czeee Saruś
  25. Aga76

    Aksa i Tofi

    Ewuś, chodź potaplamy się w baseniku, będzie wesoło, hihihi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20doin/6169.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...