Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Sara_i_Aris']Zaraz coś wstawię :eviltong:[/quote] Fajowa nocna fotka :p
  2. Nie mam nic przeciwko temu, by wiosna już przyszła na stałe :loveu:
  3. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=557467624"][COLOR=paleturquoise]Jaśkowe poszewki[/COLOR][/URL] Cześć Paulinko :loveu: Ojjj, wiało na działce, brrr Dobrze, że TK odsnieżył chociaż ścieżkę, to było się gdzie ganiać i rozgrzewać.
  4. [quote name='Pegaza']taa kobieta przejela nad nim kontrole:evil_lol: i tak ma byc! :evil_lol:[/quote] :evil_lol: Pipi - mądra dziewczyna :loveu:
  5. [quote name='Pegaza']No ba :evil_lol:ale jeszcze wtedy chlopak mial duzo kudelkow i taka piszczalke w srodku jak nacislas to kwakal 3 razy, teraz biedak juz kwakac nie potrafi:roll:[/quote] Głos zabierał na początku związku...
  6. [url]http://i44.tinypic.com/2qiwpys.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: bomba Leo zawsze blisko :cool3:
  7. [quote name='Pegaza']Nie wierzysz Mi?:cool1: nie:shake: mam sklonnosci do wyolbrzymiania :evil_lol:[/quote] Widocznie nie ma takiej potrzeby :cool3:
  8. [url]http://www.voila.pl/029/l8epz/index.php?mid=1&f=1[/url] Równym krokiem maszerują :evil_lol:
  9. [quote name='Pegaza'] dzis se krepla z budyniem kupila..do kawy poludniowej:eviltong:[/quote] Cze De :loveu: O żesz ty :evil_lol: a będziesz go wieczorem spalać? :cool3:
  10. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz127-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz128-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz129-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz130-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz131-2.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz121-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz123-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz124-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz125-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz126-1.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Pegaza']Cze Aga:loveu: te poszwy nasze sa slawne:evil_lol: Kasia ale moze tez sie na nie skusisz..?:eviltong:[/quote] Dobrze, że się nie przejęzyczyłaś :evil_lol: [SIZE=3][COLOR=pink]uuu hihihi[/COLOR][/SIZE]
  13. [quote name='laurin']Witam porannie:multi: I ja też chcę:roll:[/quote] Cześć Aniu :loveu:
  14. [quote name='Kasia']dzień dobry :lol: [URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz119-1.jpg[/URL] jak fajnie pudełko oklejone misiami :loveu: [COLOR=paleturquoise]Aga podasz linka (moze byc na PW) do pościeli z frotki? skoro mówicie że takie ładne i po atrakcyjnych cenach to looknełabym se bo sama szukam...:roll:[/COLOR] [/quote] Bry :loveu: Pudełeczko TK zrobił i sam papier wybrał :cool3: [COLOR=paleturquoise]Z frotki kupiłam poszewki na jaśki. [/COLOR]
  15. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Bry Aguś :) [/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Czuję sie całkiem nieźle nawet wyszłam z Matim na podwórko na troche bo mały ciągle gapi sie na smycz i miałczy zeby isc z nim na spacerek ;)[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Przyszłam nacieszyć oczy Niuńkami i żałuje że nie moge ich wimiziać osobiście :loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Zasmuciła mnie wiadomośc o zabiegu Kaprysieńki :-(znowu sie wycierpi bidulka nasz kochana ale napewno już teraz bedzie wszystko wporządeczku za co mocno bedziemy trzymać kciukasy i prosze specjalnie wymiziać Kaprysie za uszkami:loveu: a Fioneczke po brzuszku:lol:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Bry Kasieńko :calus: Cieszę się, że wracasz do zdrowia :multi: Musi być dobrze... i mam nadzieję, że na długo nic się już do niej nie przyczepi. [COLOR=magenta]Dziewczyny wymiziam[/COLOR] :loveu: [COLOR=magenta]Dziękuję.[/COLOR]
  16. [quote name='Mała Rita']Cze Agus :loveu: Jak przyszlam to juz Was nie ma :placz: Pozdrawiam wieczorowo :loveu:[/quote] Cześć Asiu :buzi: też pozdrawiamy
  17. [quote name='Pegaza']Zmienilabys zdanie gdybys zobaczyla:cool1:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. [quote name='Aga K']a ja niewidze tego avka :roll: za to ty Aga masz fajny bannerek :)[/quote] Dzięki :loveu:
  19. [quote name='Pegaza']taa bo ide papatki:loveu:[/quote] Żeś dziś twarda :evil_lol: pa
  20. [quote name='Pegaza']oki :p bede leciec..m-a chce neta.. do jutra papa:loveu:[/quote] Ja też się ulatniam... baj :smilecol:
  21. Na chwilunieee :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza']To dobrze bo wiesz opieralas sie na moim slowie i nie chcialam zawiesc:roll: mi tez pasuje Niki dzis bedzie spala w nowej poszwie ja chyba jeszcze z tym poczekam jakos szkoda mi ich uzyc:roll: to chyba nie jest normalne:roll::evil_lol:[/quote] Jest dobrze :loveu: To może lekko inna normalność :evil_lol: tyż tak często miewam :roll: Ja bym chciała od razu, ale nie mam natchnienia do zmiany, to bardzo męczące jest - zdjąć/wyjąć i nałożyć...
  23. Aga76

    Aksa i Tofi

    O niech was... :evil_lol: ale fajnie mieliście !!! Ojć, hihihi :roflt:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']W ZYCIU!! W zyciu bym Ci tego nie powiedziala, nie pozalowala, widoku nie pozbawila! [COLOR=PaleTurquoise]dupa Twa zgrabna i ladna, mozesz widziec mgliscie i nawet dla lepszego efektu jak ja bez sekulorow hihi[/COLOR][/quote] Tak, bo to życiodajny widok jest :cool1: [COLOR=PaleTurquoise]hihihi - mgliście będzie bezpieczniej [/COLOR]
×
×
  • Create New...