Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza'] niestety lekarka ta w te dni przyjmuje w szpitalu..:roll: a mi to jedno czy dzien kobiet..[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]o mnie i tak nikt nie pamieta:roll:[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=paleturquoise]No weź tak nie mów[/COLOR] :roll:
  2. [quote name='tigrunia'][COLOR=paleturquoise]Ojej.. biedna Kapryśnica :-([/COLOR][/quote] No niestety, od dłuższego czasu nie ma u nas spokoju od wizyt i zabiegów.
  3. [quote name='tigrunia'] Cześć Agusiu :multi: No pikne są :loveu: Mi to się każde podobają jakie mi zrobi :loveu: :evil_lol:[/quote] Zadowolona klientka :loveu: Dawaj fotkę :cool1:
  4. [quote name='Pegaza'][SIZE=1][COLOR=paleturquoise]bidna Capryska:-( ale to bedzie szybki zabieg?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]ewentualnie moge poczekac ale robie to tylko z wgledu Capryski:eviltong:[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=paleturquoise]Narkoza będzie "lżejsza" tak jak przy usuwaniu mleczaków, i znów będę przy zabiegu, tak jak byłam z Fioną dwa razy. Ogólnie czas od wejścia do wyjścia to 2 godziny.[/COLOR] [COLOR=paleturquoise]Żeby rozluźnić atmosferę pytam weta, czy też mam być na czczo, a on na to, że lepiej nie, bo nie będzie miał czym mnie poczęstować przy stole...[/COLOR]
  5. [quote name='tigrunia']Bakarat to najdroższa hodowla w Polsce :p Nie spotkałam się nigdzie indziej z takimi cenami. Roxi musiałaby przeznaczyć dużo, dużo więcej niż planowała[/quote] Widocznie fundusze się rozmnożyły, znaczy się podwoiły... Dzień doberek :loveu:
  6. [quote name='tigrunia']Cze Aguś :loveu: No tak jakby ciut mniej. Załatwiłam wczoraj dużo. Dziś rano na pazurach byłam :loveu: Pikne są białe z brudno-różowym brokatem :loveu: [/quote] To dobrze, że mniej :p Pikne są na pewno :loveu: brudny róź jest bajeczny!!!
  7. Dzień dobry Pięknym Damom :grins: [COLOR=paleturquoise]Nazwijmy to przewrotnie operacją przepukliny pooperacyjnej...[/COLOR] :wallbash: [COLOR=paleturquoise]Nie jest to niczyja wina znaczy się nie jest to błąd weta, szwy wewnętrzne szybciej się rozpuściły niż ciało się zrosło... ano[/COLOR]
  8. Tak często oglądam zdjęcia, że TK zaczął już dziwnie na mnia patrzeć :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]I jeszcze wlazłam na terierkowo, żeby w ogóle ześwirować[/COLOR] :evil_lol:
  9. Wyniki najważniejsze, dobre wyniki :loveu:
  10. Dzień doberek :loveu: Ze śniegiem przyszłam :evil_lol:
  11. [quote name='Pegaza']sie nie moge doczekac weekendu:p oj przyszlam Ciebie nie ma.. to ja ide zmywac...[/quote] Lunch mam :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Oj nie wiem jak to będzie w weekend z fotkami pościelowymi, bo właśnie umówiłam się na operację tym razem Kapryśki, w piątek na 17.00.[/COLOR]
  12. Po szklankę cukru? :cool3: :evil_lol:
  13. [quote name='Pegaza']ale zrob wszystkie, ja chcem widziec ten drugi [COLOR=magenta]roz[/COLOR][COLOR=black] no i kore tez:cool1:[/COLOR] bo nie wiem jaki kolor kory..[/quote] Aaa hihihi dla odmiany niebiański błękit :evil_lol: Ok, postaram się zorganizować pościelową sesję.
  14. [quote name='Pegaza']to juz wiem o jakim mowisz tez mi wpadl w oko:eviltong: ale nie mialam w tym odcieniu co wybralam, bo niebieskie mam... poprostu przyloz do poscieli tak jak i ja zrobilam..:eviltong:[/quote] :p pewnie tak zrobię
  15. [quote name='Pegaza']jeeee to ja tez chce fotke :loveu: fajowo a ile sztuk wzielas?:evil_lol:[/quote] Dwie róziowe, skusiłam się również na korę, po twoim komentrzu, że jest naprawdę git. Myślę, że frotki też już czekają na odbiór. Fotki zrobię, ale pewnie bliżej weekendu.
  16. [quote name='Pegaza']Znaczy roziowe beda te same czy kazda inna..? o kuna gorzej jesli kora Ci nie spasuje :roll: to ja odkupie jak co od Ciebie:roll: piekne komplecik z jaskami bedzie:loveu:[/quote] [COLOR=magenta]róziowe dwa różne komplety[/COLOR] :loveu: Spoko będzie. W weekend zmienię sobię na nówkę sztukę i pstryknę fotki poglądowe :cool3:
  17. [quote name='Pegaza'] nie mow ze jest to, co mysle:cool1:[/quote] no ja myślę, że właśnie to :cool:
  18. Słodziaki :loveu:
  19. [quote name='Pegaza']Moge sie wybrac w marcu poczatek lub koniec wszystko zalezy odemnie jaki termin sobie wybiore... narazie musze wykupic leki..tyle ze wczoraj w jednej aptece nie bylo jednych kropli..za to ceny juz znam tych lekow:cool1:[/quote] Ale się wybierzesz? Ceny do przeżycia, czy jednak zabójcze?
  20. Im wcześniej, tym lepiej :happy1: Upss :roll: dlatego butków nie mogłaś kupić...
  21. Cześć Pati :loveu: Ooo sexy avatar :cool3:
  22. [quote name='Pegaza'] a ja mialam ciezki dzien wczoraj... ide poszukac jakis foteczek..:roll:[/quote] Buu :glaszcze:
  23. [quote name='Pegaza']no znow z zdrowiem wyszlo ale narazie nie mysle o tym znaczy mysle ze bedzie dobrze...[SIZE=1][COLOR=paleturquoise]u okulisty bylam z tym okiem i jeszcze mnie czeka jedno badanie na jaskre bo moze mam poczatek tej choroby..:roll:ale to sa tylko podejrzenia...poniewaz z jednego badania wychodzi jej ze moge to miec ale tez moze to oznaczac rowniez co innego..[/COLOR][/SIZE][/quote] [COLOR=paleturquoise]Kiedy kolejne badanie? Oj to trzeba sprawdzić koniecznie. Podejrzenia wcale nie muszą się sprawdzić...[/COLOR] :bigok:
  24. Moniu, pozdrawiam i zdrówka życzę :calus: Piękne dwie morskie królewny :loveu::loveu:
  25. [quote name='Pegaza']Witam:iloveyou: cio slychac?[/quote] Bry :hand: Syskie serducha chowam do kieszeni, niech mnie dziś rozgrzeją i depresję przepędzą :loveu: [COLOR=magenta]Awizo mam do odebrania[/COLOR] :cool3:
×
×
  • Create New...