-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']Caly wieczor :-ocoz ona z nia tam wyprawia..:evil_lol:[/quote] Noo, calusieńki :roll: wstyd pisać :evil_lol: hihihi
-
[quote name='Pegaza']Be sie nam w pracy wsrod nowych mebli zgubila:evil_lol:[/quote] Ojć :evil_lol: Trzeba jej pomóc się odnaleźć w nowej rzeczywistości...
-
[quote name='Pegaza']ciastko kruche na ktorym sa przyklejone czekoladowe misie:eviltong: kupuje sie to na wagę..[/quote] :loveu: fajowe :loveu:
-
[quote name='laurin']Witam się :multi: Ach te wasze dziewczyny :razz: chłopa i cza:eviltong:[/quote] Cze Aniu :loveu: Muszą im wystarczyć pluszowi mężczyźni :wink:
-
[quote name='Pegaza']Przytulance reczniczkowe hihi :evil_lol:[/quote] Widocznie Fionce pozazdrościła hihihi albo Fionka ją nakręciła :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Dzien dobry:loveu: ale to jest chyba Capryska?:p wiec ona juz tez te reczniczki molestuje:evil_lol:[/quote] Bry :loveu: Nioo ona, zdarza się to jej bardzo rzadko, ale jeśli już to uprowadza zdobycz pod łóżko i cały wieczór z nią tam siedzi.
-
A co to kremisie?
-
[quote name='Kasia']cze Aguś :loveu: Ty w pracy czy w domku?[/quote] Cze :hand: W pracy.
-
Cze nieobecne Be :cool3:
-
Dzień dobry :grins: U nas dziś mokro i szaro. Deszczyk sobie pada... Profanacja kuchennego ręczniczka :evil_lol: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz138-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz139-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz140-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz141-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz142-2.jpg[/IMG]
-
Ano cze De :loveu: Co teraz robisz i jeszcze skromne pytanko, co dziś sobie do kawki popoludniowej kupisz? :cool3:
-
Dzień dobry czwartkowe :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']A mowilam Fidkowi, że Dziewczynki przyjda do niego a on nie wierzył :evil_lol:[/quote] A to ci uparciuszek niedowiarek :evil_lol: Bry :loveu: deszczowo-śniegowe
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ło Jezu!!! :evil_lol:[/quote] :megagrin: Anusia, co masz dziś na obiadek? :cool3:
-
[quote name='Anusia & Alutka']No ja troche czuje tyz. Ladnie wyglada, cielwona taka i dzyndzel jej sterczy :evil_lol:[/quote] :evil_lol: prawidłowa budowa i kolor odpowiedni
-
[quote name='Sara_i_Aris']Aga, co ty tak do przodu wyskoczyłaś :-o:cool3: [/quote] A tak mnie jakoś podrzuciło :evil_lol: ale widziałam fotkę :multi:
-
Cze Ewuś :loveu: Co u was słychać w środku tygodniu, jak zdrówko?
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Cze Agus :loveu: Wlasnie robie obiad na jutro. Papryke faszerowana mieskiem mielonym i pieczarami.[/quote] Oj, zrobiłam się głodna i już czuję paprykę...
-
[quote name='Mała Rita']Nie zaglądają Dziewczynki do Fidka, nie zaglądają :roll: :shake:[/quote] Jak nie - jak tak :loveu: Cze Kochani :loveu:
-
Cze Anusia :loveu: :evil_lol: W górę odwłoki !!! hihihi
-
Aaa booski temat był :evil_lol: mój ulubiony
-
[quote name='Mała Rita']Cze Aguś :loveu: Machamy do Was łapkami z Fidkiem :multi:[/quote] Cze Asiu :loveu: My też machamy :loveu:
-
[quote name='Pegaza']Cze:loveu:[/quote] Ano cze :loveu: [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]mózg mi się wypalił buu[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Pegaza']od pracy?:roll: a ja moja Niki zapedze do odkurzania bo w tym czasie tylko obiad zrobilam..a mama zaraz przybedzie wiec niech mi poodkurza..jeszcze po jakies ciacha bym musiala leciec bo tych krepli to za malo...:roll:[/quote] [COLOR=paleturquoise]tia, przypadki dziwnej treści i atmosfera z lekka wisielcza, fuuuj[/COLOR] A co kupisz dobrego? Ciasto z owockami, z kremem?
-
Ooo jest szansa na jakieś fotki :cool3: to poczekam :evil_lol: