[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG]
i torcik wjechał dla Szanownego Jubilata
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/830.gif[/IMG]
[quote name='Pegaza']Raczej nie hihi
[COLOR=paleturquoise]na momencik bo sie bedziemy martwic..[/COLOR][/quote]
Niektórzy żyją w takim przeświadczeniu :roll: że samo się robi...
[quote name='Pegaza']Noo samo zrobi samo przydzie..
w sumie moglabym to [COLOR=paleturquoise]olac :roll: [/COLOR][COLOR=black]ale wkurza mnie balagan..i firanki ktore juz wisza jakis czas..:roll:[/COLOR][/quote]
Idealna pani domu :loveu:
[quote name='Pegaza']Ja to sie boje tu wejsc przywitac zeby Anusia nie zapytala o co innego:evil_lol:[/quote]
Nio :evil_lol: jest jeszcze kilka ciekawych części ciała do zmierzenia... [SIZE=3][COLOR=pink]hihihi[/COLOR][/SIZE]
[quote name='Pegaza']Cii bo znow zacznie pytac...:evil_lol:
Pipi jest w mocnej fazie spania chrapie jak niedzwiedz:evil_lol:obok mnie[/quote]
:evil_lol: :loveu: :evil_lol:
Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmornincoffee.gif[/IMG]
Ktoś jest dziś głodny i obrażony :obrazic:
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz143-2.jpg[/IMG]