Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Cześć Aniu :loveu: zakochana jestem po uszy :roll: Jak się czuje twój kręgosłup?
  2. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Dzień dobry Aguś :calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Będą dziś Niuńki??...bo mi to ciagle mało tych Twoich panienek:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Bry Kasiu :loveu: Jak się czujesz? Wieczorem będą miziaki :evil_lol:
  3. [quote name='Sara_i_Aris'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz109.jpg[/URL] OooooooOooooo :mdleje: :mdleje::mdleje::mdleje: Umarłam? :hmmmm:[/quote] Cześć Saruś :loveu: Wstawaj, wstawaj, jeszcze wilka złapiesz od leżenia na zimnej podłodze :wink:
  4. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cze Aguś:loveu: [/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Prosze wytulać od Nas Niuńi bo sie za nimi stęskniliśmy:calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasieńko :calus: Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że jesteś z nami !!! [quote name='tigrunia']Dobry dzień Aguś :loveu:[/quote] Dzień doberek Be :buzi: Czekam, aż znów zaczniesz się uśmiechać.
  5. [quote name='Anusia & Alutka']ej ej Anusia jest wzrokowcem! dawaj D-E fote :diabloti: jestem juz bezszwowa, pan dr powiedzial, ze moge sie juz normalnie ruszac i ponoc mi sie to nie rozejdzie. jezeli to jest prawd to jeszcze tydsien i zaczynamy duporuszanie :cool3:[/quote] :cool1: :evil_lol: foty mają być, hihihi Fajnie, że ładnie się zagoiło i jest po sprawie :calus: Jak tak sobie poczytam o duporuszaniu, to może kiedyś mobilizacja i na mnie nadejdzie :evil_lol:
  6. [quote name='ewa2909']ześć AGuś i panienki:loveu:[/quote] Cześć Ewo :buzi: Dużo zdrówka życzymy.
  7. Dzień dobry :loveu: [COLOR=paleturquoise]Zapracowana wczoraj byłam do późnej nocy...[/COLOR] [quote name='Sara_i_Aris'] A wiecie, że Holly gwałci Arisa? :roflt: Świntuszek :eviltong:[/quote] Kobiety rządzą :evil_lol:
  8. [quote name='tigrunia']No tak szybko ich nie bedzie :shake: Póki co jestem w pracy a po pracy mam dużo na glowie więc nie wiem czy dziś w ogóle będą :roll:[/quote] Cze Be :loveu: Trochę mniej masz już na głowie?
  9. Wesołe towarzystwo spacerowe :loveu: Cześć Kasiu, pozdrawiamy cieplutko :loveu:
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    Bry Ewuś :loveu: Już niedługo piątek :evil_lol:
  11. [quote name='maartucha']Witamy Was Kochani po Mega długgggaśnej przerwie ;) Ci co pamiętają nas to witamy ogromnie ciepło :D a Nowe osoby witamy po prostu hihi :D[/quote] Martusia wróciła? :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Nasza Martusia i Tofficzek? :cunao: SUPER !!!
  12. [quote name='Pegaza']Moze mam te kase inaczej spozytkowac:evil_lol: Soma sie bawi w panne mlodą wlasnie ma welon na glowie i sobie z mojich zaslon..:evil_lol:[/quote] :evil_lol: bluzka, kurteczka...
  13. [quote name='Kasia_zg'] [CENTER][I][COLOR=navy]A sasiadeczke za to my tochamy jak idziemy na spacer a widzimy że jest na podworku to wołamy i idzie z nami, mamy dla niej zawsze jakieś smaczki i przynajmniej wybawi sie z Matusiem a i odemnie ma nustwo mizianka gdy wracamy grzecznie wraca do siebie..[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Dobrze, że ma was, a wy jesteście KOCHANI :loveu::loveu::loveu:
  14. Kasieńko :calus: Bardzo się cieszę ze szczęśliwego finału :buzi: Szkoda niuni sąsiadów :sad: fajny z niej psiak.
  15. [quote name='Pegaza']taa ale chyba ich nie kupie:placz: wyszkrobalam im nastepnego meila ze ludzi maja gdzies.:mad:.i dalej czekam na odpowiedz.. a za oknem sypie..sypie...[/quote] Coś ostatnio nie masz farta do butków.
  16. [quote name='Pegaza']ciii :roll: musi wystarczyc jej wyobraznia:roll::evil_lol:zadnej rzeczywistosci:shake::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Pegaza'] mialam na allegro jedne buty na oku i facet mi na meila nie odpisal:mad: chyba tam zadzwonie o ile sluchawke podniesie :mad: fajowe wiesz szare z rozowymi dodatkami:eviltong:[/quote] No to pikne na mur - beton :loveu:
  18. [quote name='Pegaza']taa bedzie dobrze...:roll:[/quote] Za jakiś czas będzie lepiej... ale upłynie morze łez
  19. Jedyne co można teraz zrobić to wysłuchać, i dać czas na łzy... Majka tylko dłużej by cierpiała...
  20. [quote name='laurin']Cześć Aga:) I od samego rana o miłości i zakupach:cool3: kobietki [/quote] Bry Aniu :loveu: śniegowo pozdrawiamy :evil_lol:
  21. [quote name='Pegaza']myslisz ze Anusi to wystarczy nie zazada wiekszych objasnien?:evil_lol:[/quote] Objaśnień pewnie nie potrzebuje, ale mała konfrontacja rzeczywistości z wyobrażeniami czemu nie... :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza'] dzis musze wyjsc na miasto za karma dla Liv nie bardzo mi sie chce ale na kolacje dziewczyna nie ma co jesc:roll:[/quote] To będzie przymusowy spacerek, tylko nóg nie przemocz, bo się jeszcze coś przyplącze.
  23. [quote name='Pegaza']oj to faktycznie nie podeszlo jej ... moze skoczyc z Pipi na koppe bo prosi mnie...[/quote] Zupełna pomyłka :roll: No jak prosi to nie ma wyjścia, trzeba lecieć :p
  24. [quote name='Pegaza']Aga wiem ale w 1 dzien sie jakos trzymala tak teraz ją oplakuje.. wiec moze niech sie wyplacze i bedzie jej lzej...[/quote] Wypłakać i owszem, trzeba (to przyniesie ulgę), ale nie może się oskarżać :shake: pozwoliła Majce godnie odejść, a było to już tylko cierpienie...
  25. [quote name='Pegaza']Juz jestesmy..:multi:[/quote] Sikanko w locie :evil_lol: było
×
×
  • Create New...