Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. To ja bym wybrała z bogatego menu Darii pieczarki w sosie :loveu:
  2. [quote name='tigrunia']Dawaj Livke .. uwielbiam na nią patrzeć :loveu:[/quote] Dobrze, że się ujawniłaś na pewnej galerii :cool1: :evil_lol:
  3. [quote name='Pegaza']Daria dzis wykamana..:roll: lody mnie wykonczyly:evil_lol: mam tylko Livke z zabawką podobne do tych co ostatnio...:roll:[/quote] Kce Livkę - daj :loveu: Lody powiadasz :cool: i z bakaliami były... no no
  4. [quote name='Kasia']tych co są w domu czy tych co wrócą dopiero z pracy albo już wrócili? :-o :evil_lol:[/quote] Trudny wybór :evil_lol:
  5. [quote name='AmiX']Noooo :jumpie:[/quote] I spokojnie można zrobić x 10 :loveu: Jutro będzie więcej fotek? Mamusię Fastusię też pokażesz?
  6. Dario, poka trochę włochatych ktosiów [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG]
  7. [quote name='Kasia']czemu nie owinięte wokół nóg TK??? :cool1:[/quote] Już się przemieściły :evil_lol:
  8. [quote name='Pegaza']hihi no co Aga prawie juz noc wiec spią:evil_lol:[/quote] Noo, ostatnia była męcząca, więc trzeba nadrobić zaległości w śnie.
  9. Bez komentarza :cool1: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz-2.jpg[/IMG]
  10. Cud natury [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG]
  11. [quote name='Kasia']sama z siebie jestem dumna! :evil_lol:[/quote] :klacz: niby wyjście awaryjne, a takie idealne
  12. [quote name='Anusia & Alutka'] Jibka to białko, nie można z węglowodanem.[/quote] A u mnie tuńczyk zaprzyjaźnił się z makaronem :roll:
  13. [quote name='Kasia'] ja zrobiłam mieloniaki, gdy już były gotowe to okazało się że nie mam kartofli ani w domu ani w piwnicy...z czystego lenistwa nie chciało mi się naginać do sklepu, obrałam te 2 co miałam i starczyło dla Łukaszka a dla nas zamówiłam pizzę! w ten sposób mam obiad na poniedziałek :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] Bez planu a wyszło pięknie!
  14. [quote name='Kasia']jak szpitalne to turkusowe najlepiej :evil_lol:[/quote] Byłoby bardzo na czasie :megagrin:
  15. [quote name='Pegaza']Dziewczyny widze ze w koncu sie zmeczyly miauczeniem i spia:evil_lol: kto wstawia niebieskie okna:evil_lol: chyba w szpitalu..:evil_lol: ja bym na te ciemne postawila brazy..:loveu:[/quote] No w końcu padły :mdleje:męczyduszki dwie
  16. [quote name='Kasia']ja bym brała jak najjaśniejszy by potem ten [COLOR=Magenta]róź [/COLOR]go ładnie przykrył :loveu:[/quote] Celna uwaga :evil_lol:
  17. [quote name='Karolina&Lucky'][FONT=Century Gothic][COLOR=Indigo]E tam, ja się przecież nie obrażę :p[/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][SIZE=1][COLOR=White]A tak serio to mi się też najbardziej róźowy podoba, ale to wasza,tzn. Gosi decyzja ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :sweetCyb: róziowy prowadzi !!! jupi
  18. [quote name='Kasia']jaka para Aguś? to co mam na głowie to do niczego niepodobne jest :evil_lol:[/quote] Może jednak do kawy podobne?
  19. [quote name='tigrunia']Z głową to ja ide za tydzień :multi:[/quote] A tak to gdzie ją przechowujesz? :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]w szufladzie?[/COLOR]
  20. [quote name='Kasia']caffe latte to mam ponoć na głowie, od dziś - ch***** jak rzadko wyszedł :evil_lol: [/quote] To jeszcze, żeby była w kubeczku i będzie do pary ;)
  21. [quote name='Gosia2406']Moja córcia tez lubi róźowy kolorek i tez na niego obstawia.Mi osobiście podobają sie wszystkie banerki które Karolinka nam zrobiła.Ale chyba wybieżemy ten róźiowy:loveu:[/quote] I wcale nie powiem, że to doskonały wybór [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/flowers.gif[/IMG]
  22. [quote name='Pegaza']Jestem:p zamiast nalesnikow wybralam pucharek lodow i kawe latte:eviltong: potem jeszcze do kolezanki na herbatke i ciasteczka przed chwilą wrocilam do domu..:p[/quote] Też dziś miałam lody - krówkowe :loveu: ale dobrej kawki niet :roll:
  23. [quote name='Kasia']będzie musiało skoro ma się taką gęstwinę pod nosem - nie będzie niestety innego wyjścia :evil_lol:[/quote] :evil_lol: gęstwina, hihihi
  24. [quote name='Gosia2406']no nie wstydz się,wszystko jest dla ludzi:evil_lol:.To który?:razz:[/quote] Nie wiem czy wypada... mówić głośno :wink: róziowy jest naj naj [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/cloud9.gif[/IMG]
  25. [quote name='Gosia2406']Oj,Aguś ,uchyliła byś choć rąbka tajemnicy,bo nam trudno wybrać.[/quote] Wstydzę się :oops:
×
×
  • Create New...