Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. [quote name='Iza i Fidel'] WOW Fidel !! Ja tez mam Fidela !!! :) Moj jest boksiem. [/quote] Mój Fidel to "niby" York! Niby dlatego, że miał mieć góra do 4,5 kilo a jakoś tak nie wiadomo skąd przybyło mu aż 10 kilosów!!! :eviltong: Ale ponoć to geny! :evil_lol:
  2. Ostatni gwizdek.........:cool3: Autor: Fidelek2 Model: Fidel Tytuł: "Żółty jesienny liść....." [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/4459/1000055wd5.jpg[/IMG][/URL] Autor: Fidelek2 Model: Fidel Tytuł: "Ja tu pilnuję!!!!":mad: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img102.imageshack.us/img102/4286/1010118xj9.jpg[/IMG][/URL] Autor: Fidelek2 Model: Fidel Tytuł: "Prezes" [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3176/fidkaczekzm2.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wirko :thumbs::thumbs::thumbs: :kciuki::kciuki::kciuki: Musi sie udać!!!
  4. Harnasiu uśmiechnij się i szukaj domku na 1! :mad:
  5. Kasia

    Ma domek

    Do góry wskakuj i siedź tam! :mad:
  6. Dragoniku, śpij spokojnie [']['][']
  7. Dziadunio, nie spadaj nam tak nisko :mad: Wskakuj szybciutko na 1!
  8. Kasia

    Ma domek

    Na górę Przystojniaku :razz::razz::razz:
  9. Terciu kochana, gdzie tak daleko spadłaś! :mad: Na górę szukać domku!!!
  10. [quote name='ronja'] [CENTER] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1782/terciarn7.jpg[/IMG] [/CENTER] [/quote] Śliczna i oryginalna :loveu::loveu::loveu: Na samą górę sunieczko szukać szybciutko domciu :mad:
  11. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Oskarku, teraz to już wszystko będzie dobrze!!! Będziesz szczęśliwy, szybciutko wyzdrowiejesz i znajdziesz świetny domek stały! A może już go znalazłeś??? :eviltong: Katya jesteś :lilangel:
  12. Kasia

    Ma domek

    I jeszcze raz na pierwszą stronę! :cool3:
  13. A Ty gdzie nam spadłeś??? Zmykaj na pierwszą stronę :razz:
  14. ['] ['] ['] Dragoniku, teraz już nie cierpisz :-( :-( :-(
  15. Trzymamy :thumbs::thumbs::thumbs:
  16. O Boże, jak ja kocham takie kudłate i włochate ogonki! :loveu: :loveu: :loveu: Jednego już takiego mam i chciałabym następnego, ale póki co na razie nie mogę. Mam 4-miesięcznego synka, psa i jestem w trakcie przeprowadzki i remontu mieszkania. Tak więc na razie tylko mogę podnieść! Na górę Harnaś!!! :razz:
  17. Podnoszę! Domku tymczasowego dać nie mogę :shake: ale mogę pomóc finansowo ( pod koniec m-ca cosik przeleję)!!!
×
×
  • Create New...