-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
Dlaczego każdy chce mnie tarmosić? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img396.imageshack.us/img396/3103/10000292gb4.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti: Ciekawe co ta Pańcia jeszcze wymyśli!!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/7141/fidlak3fr5.jpg[/IMG][/URL]
-
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
Kasia replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
SUPER :laola: -
Lubię jak Pańcia robi mi zdjęcia :lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/8052/1000066wt5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5251/1000068ww6.jpg[/IMG][/URL]
-
Gdzie się pchasz, to jest mój fotel :evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/3123/1000059vb6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6226/1000058ms0.jpg[/IMG][/URL]
-
Mój śliczny, kochany nochal :loveu::loveu::loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5842/1000052ze8.jpg[/IMG][/URL]
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Kasia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Witamy Dage i Oskarka :loveu: Galeria jest świetna a Oskarek przecudny, będziemy ją napewno często odwiedzać!!! :multi: -
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Kasia replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.imageshack.us/"][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/5728/p1010082fy7.jpg[/IMG][/URL][/quote] Rozbrajająca fotka :roflt: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kasia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/5308/obraz171zr5.jpg[/IMG][/URL][/quote] Prawdziwa z Niej dama :loveu: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimku nie poddawaj się!!! Jesteś cudownym pieskiem i na pewno znajdziesz ten odpowiedni domek ;) Hooop na górę :mad: -
[quote name='madziasto4'] :evil_lol: To Fidelek taki obrażalski :lol: Ja tylko czekam jak mu trochę pyszczek obrośnie, bo teraz ma obcięty tak 'od linijki' :evil_lol: [/quote] Taka z Pańci Fidelkowej jest jędza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zabiera do jakieś kobity, która ino macha nożycami i maszynką i jeszcze każe sobie chwalić za to. A za co to chwalić, jak ja potem taki łysy i goły jestem!!!
-
[quote name='Goldenmanka'] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4459/pict0241nbi8.jpg[/IMG][/URL][/quote] Faktycznie, prawie jak ksero mojego Fidelka! :multi: Te oczy, ten nochal kochany i mokry i zimny!!! Irysek jest przecudny :loveu::loveu::loveu:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Kasia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='leemonca'] ale ma eleganckie, dopasowane szeleczki :evil_lol: [/quote] Akurat w sam raz!!! :loveu: -
[quote name='madziasto4'] Mały wybrał sobie najlepszą miejscówkę- na dziobie :razz: Wyglądanie na świat z dna łodzi już mu nie wystarczało :lol: Wczoraj byliśmy u fryzjera i oto efekt: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images1.fotosik.pl/157/cea2126b625e6dbd.jpg[/IMG][/URL] [/quote] No pięknie :loveu::loveu::loveu: Jak przystało na prawdziwego przystojniachę!!! Nas to też czeka, gdzieś tak za 2 tygodnie. I znów będzie wielka obraza majestatu i omijanie szerokim łukiem przez conajmniej 2 dni!!! :diabloti:
-
[quote name='Juszes'] No dzięki, tylko zebyu nie wyszło, zę jestem wyrodną siostrą i chcę się siostrzyczki pozbyc z domu... O nie! Ale piesek byłby mile widziany ;-) [/quote] Ja jestem najstarsza i jak się w końcu wyprowadziłam z domu, to te dwie młodsze przez pół roku to "oblewały"!!! :megagrin::megagrin::megagrin: A pieska to Ci życzymy z całego serduszka. Nie wyobrażam już sobie , aby nie było z Nami naszego Fidelka! :loveu::loveu::loveu:
-
Spóźnione ale szczere :new-bday::new-bday::BIG: Wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ!!! :tort:
-
[quote name='Juszes'] ojj to poczekacie :P Piesia dostanę po wyprowadzce mojej starszej siostry- jej miejsce zajmie pies :lol!: A kto wie kiedy to będzie :/ [/quote] Trzymamy kciukasy aby to było jak najszybciej :thumbs::thumbs::thumbs:
-
[quote name='Juszes'] Ja nie mam pieska ( NIESTETY!) dopiero na przyszły rok byćmoże dostanę shih tzu :) ALe jestem wielką wielbicielką psów i tak sobie się kręce po różnych forkach :D No ale jak piesio do mnie zawita, to dam znać ;-) [/quote] Czekamy z niecierpliwością :razz:
-
Czekamy na fotki po-fryzjerowe :eviltong:
-
Juszes, czy Wy również macie swoją galerię? Chętnie ją odwiedzę!!! :loveu::loveu::loveu:
-
:loveu::loveu::loveu: Och, jak kocham tego Gremlinka :loveu::loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4378/1000049oh3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img368.imageshack.us/img368/9189/1010120gx7.jpg[/IMG][/URL]
-
:evil_lol: A co tam własne legowisko!!! Nie ma to jak wyłożyć się w wielkim łóżku swoich Pańciów! Tam jest najwygodniej!!! :loveu::loveu::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img364.imageshack.us/img364/716/1010121cd3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/535/pic03976pw5.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Pierwszy plan musi być :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mój Fidelk tak samo, zawsze i wszędzie pierwszy i najważniejszy :loveu:
-
Na pierwszy ogień! :evil_lol: Autor: fidelek2 Model: Fidel Tytuł: "Ach, jakie piękne niebo..." [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img360.imageshack.us/img360/5426/1000021bd0.jpg[/IMG][/URL]