-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[LEFT]:loveu::loveu::loveu: Dziękujemy za odwiedzinki :loveu::loveu::loveu: [/LEFT]
-
Ooo, Pańcia znowu ma cosik dobrego :eviltong: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8397/1000032so8.jpg[/IMG][/URL] Jeszcze bym zjadł, ale nie chcą już dać :mad: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/25/1000042cj7.jpg[/IMG][/URL] Nie chcecie dać przysmaka to ja nie będę pozować!!!:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img76.imageshack.us/img76/296/1000051cw1.jpg[/IMG][/URL]
-
Kilka fotek z dzisiejszego spacerku :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/4732/1000013xy5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6776/1000021rg4.jpg[/IMG][/URL]
-
Wirka-Bellisima ma wspaniały dom,a w nim morze miłości :)
Kasia replied to Tiger's topic in Już w nowym domu
:thumbs::thumbs::thumbs::cool2::cool2::cool2: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Podnosimy Dimka na 1!!! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kasia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'] No to jak wrócimy z rolek na pewno do was wpadniemy :multi::multi::multi: :cool3::cool3: [/quote] :loveu::loveu::loveu: Zapraszamy :loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kasia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Galerię mamy dopiero co założoną (wczoraj!!!:p) i nawet ją Figo odwiedziłaś :razz: Teraz tylko jeszcze czekam na bannerek w podpisie, poprosiłam o niego pewną dobrą duszyczkę o nick'u NIKUSIA!!! :oops: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kasia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/9862/obraz097kf4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Co za piękne łapinki, jak na modelkę przystało :loveu::loveu::loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Kasia replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figa jest przecudna :loveu::loveu::loveu: i ekstra z Niej modelka!!! Świetne zdjęcia!!! -
Sexyboy się przypomina!!! :razz:
-
[quote name='MoniŚ'][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5387/5pb5.jpg[/IMG] Rozbrajająca fotka :D . A te oczy :loveu: [/quote] Jak na razie to jeszcze sobie razem pozują i spokojnie leżą obok siebie, ale Mały już zaczyna pomalutku podskubywać Fidelka i ciągnąć go za te jego włosy!!! A ma za co :eviltong: Ale co to będzie jak zacznie raczkować i chodzić??? Fidel pewnie bedzie uciekać gdzie pieprz rośnie już na sam jego widok!:evil_lol:
-
Będą zdjęcia, będą!!! Codziennie będziemy cosik dorzucać. Fidel to niezły model, bardzo lubi pozować. A jak się weźmie jeszcze przysmaka to wtedy pozwala sobie robić ze sobą dosłownie wszystko! :diabloti: A co do wagi, to lepszy taki większy bo przynajmniej jest za co wyściskać i potarmosić :megagrin:
-
[quote name='kasia1088'] Hmmm ... Zastanawiakm się czy ten przecudny piesek nie nazywa się Tofik ... Moja koleżanka mi identycznego :D [/quote] Nie, to w 100% Fidel - Mega York :eviltong: Ale miło słyszeć, że gdzieś tam jest ksero mojego Fidelka :razz:
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/7176/2rm7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img309.imageshack.us/img309/1973/3wo6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img484.imageshack.us/img484/719/4rn2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5387/5pb5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9735/21rk4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/8893/22dd8.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img376.imageshack.us/img376/3127/17hz0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img333.imageshack.us/img333/8778/17afw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4467/19uu6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img356.imageshack.us/img356/4609/20rk3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6069/14gp3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img398.imageshack.us/img398/9889/15js7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img303.imageshack.us/img303/5091/16fp3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/2632/18ea6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img322.imageshack.us/img322/6102/9ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img420.imageshack.us/img420/2669/10cc9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/289/11pc5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/19/e671597dd6f66226.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/19/ada83461879cb1cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/283/8469bfca52477f67.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img462.imageshack.us/img462/7043/1bo4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/2757/3ss5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img474.imageshack.us/img474/7375/5xc7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img333.imageshack.us/img333/8669/4uk6.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER][SIZE="4"][FONT="Comic Sans MS"]Witamy w galerii Fidlastego :lol:[/FONT][/SIZE] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/378/c4f9a986cbdc0395.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimku kochany, nie spadaj!!! :mad: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
Kasia replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Podnosimy Dimusia na samą górę!!! -
Śpij spokojnie Ozzy w krainie wiecznego szczęścia [B]['][']['] :-(:-(:-( [/B]