Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Podnoszę!!! Pilne!!! Kochane, maleńkie biedactwa :-( :-( :-(
  2. Kudłaczku hooop na 1!!! :multi:
  3. Kochaniutki wskakuj szybciutko na 1!!!
  4. Kędziorku hooop na górę!!!
  5. My tu z Fidelkiem zaglądamy aby obejrzeć nowe rewelacyjne fotki Noddusia, a tu co? Pusto!!! Fotek brak! :mad: Moniś, pstrykaj i wrzucaj!!! :razz:
  6. Witamy Foxię Ślicznotkę i Kreonka :loveu::loveu::loveu: I czekamy z niecierpliwościa na nowe rewelacyjne fotki!!!
  7. Kędziorku wskakuj na samą góre szukać domku!!!
  8. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name=':: FiGa ::'] A po kim to maluszek ma takie urocze ślipka? :cool3::cool3::cool3: [/quote] Mówią, że to po mamie ma!!! :evil_lol:
  9. [quote name='chicken'] Wiekszy rozmiar: [URL="http://images2.fotosik.pl/154/5ffa5d65144f5297.jpg"]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ffa5d65144f5297.html[/URL] lub tabela [URL]http://www.wet.pl/tabela1.htm[/URL] [/quote] :crazyeye: To mój Fidel osiągnął już pełnoletność!!! A ja mu nawet imprezki nie zrobiłam :evil_lol: No tak, latka robią swoje! Zaczyna już zaczepiać i stawiać się do większych od siebie. Dzisiaj miał bojowe nastawienie i zaczął podskakiwać do przechodzącego obok nas pięknego, wielkiego psa rasy Husky :eviltong: Tak ni stąd, ni zowąd obszczekał go na całego!!!
  10. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mona4'] W tym watku sa fotki moich potworkow i tej wielkiej bestyjki hihiihhi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26188[/URL] [/quote] Mona4, twoja gromadka jest suuuper śliczna :loveu: Tośka to prawdziwe, kochane maleństwo które świata poza Tobą nie widzi!!! Wycałuj ją od nas po tym mokrym nochalu i resztę stadka też :multi: Zazdroszczę Ci bardzo tych twoich potworków, może kiedyś też się "dorobię" takiej gromadki! :diabloti: Chciałabym bardzo, no ale jak na razie to muszę poczekać!!!
  11. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name=':: FiGa ::'] No jaki on ma piekny kolorek sierści :loveu: ALeż maluch [dziecko ;)] ma super niebieskie oczęta :loveu: Przytul go odemnie :) [/quote] Fidel to takie kochane sreberko :loveu: A maluszka wyściskam i wycałuję :loveu::loveu::loveu: Dzięki Figa!!!
  12. [quote name='chicken'][IMG]http://images2.fotosik.pl/153/3af113b489b01a1cmed.jpg[/IMG] [/quote] :crazyeye: Te oczy :loveu::loveu::loveu: I uszy!!!
  13. Figa, Ty się ucz :mad::mad::mad: a fotki będą w swoim czasie!!! Poczekamy.
  14. Kasia

    Galeria Fidlastego

    A teraz pojedzony odpoczywam :evil_lol: O spokój proszę!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/8489/1010151lo4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img488.imageshack.us/img488/3831/1010152nn6.jpg[/IMG][/URL] Idę śpikać :sleeping: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6753/1010146rq7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    Kolacja zjedzona, czas na przysmaczka :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/4343/1010157mi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/5470/1010158xj9.jpg[/IMG][/URL]
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/668/1010153wx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img400.imageshack.us/img400/4043/1010154sh8.jpg[/IMG][/URL] Nie oddam!!! Moje!!! [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img487.imageshack.us/img487/2325/1010155ef8.jpg[/IMG][/URL]
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img333.imageshack.us/img333/7366/1010143ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4244/1010149le1.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img466.imageshack.us/img466/4061/1000068aw7.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Juszes'] A kiedt będą nowe foty? :) [/quote] Już wstawiamy :razz:
  20. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mona4'] a moje mialo byc duzoooooooooooo a jest raptem 1.900 psa a reszta klakow:evil_lol:[/quote] To taka kochana miniaturkowa kuleczka:loveu::loveu::loveu: Chciałabym ją zobaczyć!!!
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Moniś'] U nas też miało być mało kg, a zrobiło się dużo:evil_lol: Duże też jest słodkie prawda?:lol::lol::loveu::loveu::razz: [/quote] Nie zamieniałabym go na żadnego mniejszego!!! Jest kochany taki jaki jest:loveu::loveu::loveu: A te "parę" kilo więcej to więcej do ściskania, tarmoszenia i miziania :evil_lol: No nie??? Jak to mówią: Kochanego ciałka nigdy dość!!! A Fidelek ma tego ciałka, a ma!!!:eviltong: Ale może też właśnie dlatego nie człowieka na ulicy, który by się za nim nie obejrzał!!!
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='chicken'] Fajna galeria... Widze ze kawal psiny masz w domu...:evil_lol: [/quote] Nooo :evil_lol: Miało być góra 4,5 kilo a nie widomo skąd przybyło prawie 10 kilosów :diabloti: I to nie z przejedzenia, bo łakomczuchem to Fidlak nie jest!!! Ponoć geny :eviltong:
  23. Kędziorku dzieciaczku, wskakuj szybciutko na górę!!! Nikt nie chce takiego cudownego psiurka??? :shake: :shake: :shake:
×
×
  • Create New...