O Boże, jak ja kocham takie kudłate i włochate ogonki! :loveu: :loveu: :loveu:
Jednego już takiego mam i chciałabym następnego, ale póki co na razie nie mogę. Mam 4-miesięcznego synka, psa i jestem w trakcie przeprowadzki i remontu mieszkania.
Tak więc na razie tylko mogę podnieść!
Na górę Harnaś!!! :razz: