-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='madziasto4'] Ale mu dobrze :lol: A jak tam z jedzeniem karmy? [/QUOTE] dzień na dzień - karma i kurczak z ryżem i marchewką. nie dałam rady dawać mu tylko suche bo nie jadł po 4, 5 ni....a mieszanie mięsa z karmą było dobre przez pierwsze 2 tynie, potem nawet na to spojrzeć nie chciał. teraz jeśli nie zje porcji suchego na dzień to na drugi nie gotuje mu kuraka tylko dojada to suche, jak je doje rano to ewentualnie wieczorem dostaje kuraka z ryzem :lol:
-
A jak dziewczyny sie sprawują?
-
Żaden pech, nawet tak nie myślcie!!! ;) Zresztą dla mnie np. 13 dzień był zawsze dniem normalnym, czasem nawet wydarzyło sie cos radosnego wtedy...nigdy żaden pech! No no, zdjecia cudne :loveu: Kto będzie wybierał obiekty i miejsca gdzie będziecie fotografowani? Wy czy fotograf? I gdzie to będzie? W Szklarskiej? U nas fotograf wybrał miejsce...
-
Na jakie konto wpłacać grosiki? Na konto Stowarzyszenia?
-
[CENTER][SIZE="3"]Master, Ty stary Gamońcu :loveu: Wszystkiego NAJ NAJ NAJ :BIG:[/SIZE][/CENTER]
-
dobry wieczór :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/40/81b0ccea606efaae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/419/026b57ce95a7baa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/420/523a304066279216.jpg[/IMG][/URL]
-
fatalnie :shake:
-
ale Mati słodko wygląda :loveu: my też mamy wolną wigilię, pierwszy raz tak nam zrobili:multi:
-
a tam nad tą rzeką są jakieś spore krzaki albo zarośla? bo moze właśnie gdzieś w nich pies sie zaszył... a jeśli ktos go zabrał, to może okoliczny wet cos wie na ten temat? albo schronisko? nie wiem, tak tylko se myślę...
-
Jezu, oby tylko jeszcze żyła! A swoją drogą, gdybym znalazła takiego psa i zostawiła go na ulicy to na pewno nie mogłabym zmrużyć oka w nocy, sumienie by mi nie pozwalało :shake:
-
śpią w nich chociaż? fajne takie, mini i maxi :evil_lol:
-
Ratunku -ze schronu do schronu. Juz w nowym domu. Rozliczenie.
Kasia replied to monika55's topic in Już w nowym domu
podniosę chociaż... -
[quote name='Mała Rita'] a swieta maja to do siebie ze zblizaja rodzine, cokolwiek by sie nie dzialo w ciagu calego roku to w ten jeden dzien jest jakos tak inaczej... [/QUOTE] lubię święta, ale tylko te BN.
-
dzis rano mi sie oberwało zaś bo walnęłam z całej siły go jak chrapał :evil_lol:
-
samemu to tak smutnawo...im więcej ludzi tym radośniej i weselej.
-
[quote name='Mała Rita'] Dawid chrapie strasznie, zazwyczaj wychodze spac do drugiego pokoju bo nie da sie usnać... :cool1: [/QUOTE] jeny, mam to samo tylko, ze nie mam jak pójść do trzeciego pokoju bo nie mam tam łóżka :shake: a łóżko Łukaszka za małe dla mnie i dlatego z łokcia zawsze Tomek oberwie w trakcie snu a potem rano sie dziwi czemu go w dołku szczyka :evil_lol:
-
ja to bym nie chciała sama w wigilię siedzieć, bez mamy, sióstr i dziadków...
-
może ona sie gdzieś zaszyła albo schowała? tylko, że w ciemnościach to takie szukanie na nic...:shake:
-
a co z tą sesją? nie powinny być już zdjęcia? :roll: miałaś czekać 2 czy 3 tydnie?
-
wieczór dobry :loveu: co tu taka cisza? co u Was?
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85'] Przynajmniej ta tak zrozumiałam... [/QUOTE] dobrze zrozumiałaś Justynko. nie można sprzedawać na allegro CEGIEŁEK. dlatego napisałam abyście wystawiły ta aukcje ponownie już teraz z tą zmianą, że sprzedajecie ZDJĘCIE. no ale w tym przypadku trzeba sie liczyć z tym, że ktoś będzie chciał takie zdjęcie otrzymać... i proście o doliczenie na znaczek! -
[quote name='madziasto4'] Mam dziś dzień, bo jutro mam przecie wolne zawsze :p [/QUOTE] to wejdź na gg.
-
SZCZENIAK z PARWO-Leczyć, czy uśpić? GERDA I KAJ MAJĄ DOMY
Kasia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
przy następnej takiej aukcji piszcie tak jak napisała Justyna, że sprzedajecie ZDJĘCIE psa a nie CEGIEŁKĘ. dopiszcie w opisie aukcji, że jeśli ktoś chce otrzymać takie zdjecie na adres to niech doliczy 1,50 za znaczek - zobaczycie, że większość kupujących odmówi zdjecia - tylko nieliczni będą chcieli fotkę. i w tytule nie wpisujcie, że potrzebne pieniądze! mnie też kiedyś ktoś "podkablował" do allegro i usunęli mi aukcje ale potem przestałam wpisywać że sprzedaję cegiełkę tylko pisałam o ZDJĘCIACH i wszystko jest OK ;) -
[quote name='madziasto4'] Że kolorowe to faktycznie dlatego, ale, że ładniutkie to już inna sprawa :loveu:[/QUOTE] dzienki :loveu: mam kilka pytań do Cie ale nie wiem czy masz dziś dzień aby mi na nie opowiadać...:evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita'] [COLOR=PaleTurquoise]wiesz kiedys przy wyjsciu powiedziala do mnie ze [I]nawiasem mówiąc Asia to troche pogniotłaś mi kapę na łózku jak siedziałaś :cool1:[/I][/COLOR] [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: